Coronavirus: خانواده شما صبر کنید برای مناسب دفن پس از SFO هواپیمایی سرپرست می میرد از COVID-19

درک اللینگتن خواب بود از بازنشستگی در هاوایی, جایی که او در زمان خود Damaris و دو پسر یوجین و مسیحی در تعطیلات سالانه هنگامی که پسر بچه ها بودند.

“به عنوان یک بچه ما رفت و به هر جزیره” یوجین گفت. “هنگامی که ما بحث در مورد تعطیلات تابستانی پدرم را به ما نقشه و بگو که جزیره آیا شما می خواهید برای رفتن به این سال؟'”

سن خوزه بالا گراد در حال صرف چهار سال در نیروی دریایی مشغول به کار در USS Ranger قبل از شروع چه خواهد تبدیل به 36 سال کار حرفه ای با United Airlines. او مشغول به کار در فرودگاه بین المللی اوکلند و اخیرا در SFO آغاز تصدی خود به عنوان یک مکانیک و صعود به انواع نقش های رهبری.

حتی به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده اللینگتن تمایل به سفر به قوت خود باقی ماند. در اواسط ماه مارس دیرین خط استاد راهنما برای شرکت هواپیمایی متحد در San Francisco International Airport (SFO) به پرواز در آمد با دوستان به نبراسکا برای یک سفر کوتاه.

هنگامی که او بازگشت الینگتون 59 احساس بد به حال مشکل تنفس و نمی تواند گزارش به کار می کنند. یک هفته بعد وضعیت خود را بهبود نیافته بود و به او منتقل شد و توسط آمبولانس به بیمارستان محلی است. در مارس 26, San Jose بومی و نیروی دریایی جانباز درگذشت از COVID-19 متوسل می شوند به مرگبار آنفلوآنزای مرغی که از روز دوشنبه تا به حال به کشته شدن بیش از 3000 نفر در ایالات متحده — از جمله بیش از 50 در منطقه خلیج است.

با توجه به این ایالت پناهگاه در محل سفارش و بیمارستان محدودیت برای بیمار بازدید کنندگان اللینگتن خانواده بود مجاز به دیدن او. یک ساعت 5 تماس تلفنی از بیمارستان است چگونه یوجین آموخته از مرگ پدرش.

“این واقعا سخت است خیلی ناگهانی و خیلی غیر واقعی است که آن را احساس نمی کند مانند آن را در واقع اتفاق افتاده است” یوجین گفت. “من مادر من و برادرم را با هم گیر کرده.”

درک الینگتون یک سان خوزه بومی و نیروی دریایی جانباز شد و 59 سال پیر زمانی که او از COVID-19.

خانواده اش می گوید که او تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی و در معرض خطر بیشتر برای بیماری شدید اگر او قرارداد coronavirus. این بیماری هنوز هم در زمان زندگی خود را.

“بهترین دوست خود گفت:” پسر من نیست مصرف آن را به طور جدی و در حال حاضر آنها در پشت گریه از آنجا که آنها می دانند که چگونه جدی این است,'” Damaris گفت. “این یک کشنده و وحشتناک است. virus.”

اللینگتن خانواده نمی دانم زمانی که قرارداد COVID-19 اما شوک مرگ ناگهانی خود را به ارمغان آورده است هر دو درد عاطفی و مالی بار. شنیدن از درک بستگان و همکاران با United Airlines آورده راحتی به آنها و همچنین با توجه به آنها نسبت به تاثیر او بر کسانی که او را ملاقات کرد.

پس از درک مرگ خانواده اش می خواست به کسانی که او نزدیک به یک شانس برای گفتن یک “مناسب خداحافظی” با یک مراسم تشییع جنازه بزرگ اما آیا این به معنی به انجام این کار. علاوه بر این, اجتماعی فاصله دستورالعمل می تواند به جلوگیری از آنها را از داشتن بیش از 10 نفر در یک سرویس.

“شوهر من یک نوع و مرد خوب است. او کمک کرد تا هر کس که نیاز به کمک” Damaris گفت. “او بسیار با محبت و دادن به دوستان و خانواده خود را.”

تصمیم گیری ساخته شده بود: اگر Derek دوستان از نیروی دریایی و همکاران خود از 36 سال کار حرفه ای با United Airlines نمی تواند حضور خود را در مراسم تشییع جنازه این اللینگتن را خواهد صبر کنید به نگه داشتن یک بنای یادبود.

که تعهد داده است خانواده زمان بیشتری برای آماده سازی و شکل و خارج چگونه به پوشش هزینه. “مادر من به من گفتن ما در حال رفتن به باید این پول را به پدر خود را مناسب دفن” یوجین گفت. “ما نه افراد ثروتمند من کار 40 ساعت در هفته برادر من همان ما به سختی به اندازه کافی به طوری که چیزی است که الهام بخش من برای شروع GoFundMe حساب.”

اکثریت قریب به اتفاق پروژه های crowdfunding در GoFundMe پلت فرم موفق به رسیدن به اهداف خود. ظرف چهار روز از یوجین اولیه ارسال بیش از 130 فرد اهدا ترکیب به کمک بیش از $10,000 که بیش اصلی $8,000 هدف است.

یک تعداد انگشت شماری از کمک کنندگان به GoFundMe صفحه سمت چپ نظرات با خاطرات اللینگتن. یکی که گفت که او تا به حال مشغول به کار شیفت نیمه شب در فرودگاه با درک توصیف همکار سابق خود به عنوان یک “مرد بسیار خوب و نرم سخن گفته است.” دیگری اظهار داشت که او “احترام مرد آرام از شیوه” که “هرگز یک کلمه بد نسبت به هر کسی.” در سخن گفتن است که طنین انداز با اللینگتن خانواده یکی دیگر از همکار نوشت که درک لبخند “می تواند نور تا یک اتاق است.”

در زمان مشکلات زیادی را اللینگتن خانواده در مقابله با کمک از کسانی که نیز احساس درد از دست دادن خود را.

“برای دیدن خیلی از جامعه رسیدن و حمایت از ما واقعا نشان می دهد که پدر من بود و دوست داشتنی شده توسط بسیاری از مردم” یوجین گفت.

با کمک های مالی ارائه شده از طریق یوجین را GoFundMe این Ellingtons را نگه دارید یک سرویس است که “افتخار شگفت انگیز مرد به او — هر چند آنها نمی دانند که دقیقا همان زمانی که و یا که در آن خدمات اتفاق خواهد افتاد اما در یک زمان از مشکلات بزرگ آنها در حال حاضر پشتیبانی به مطمئن شوید که آن را ندارد.

“من برای همیشه سپاسگزار برای همه از دوستان خود و اعضای خانواده خود را,” Damaris گفت. “غلیان احساسات از عشق ما از آنها بدست کلمات نمی تواند از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>