Coronavirus اقتصاد: تجار صورت منطقه خلیج اجاره فشار

کارگران بیکار نه تنها آنهایی که در تلاش برای اجاره.

بسیاری از منطقه خلیج کسب و کار bludgeoned توسط دولت-دستور خاموش شدن ناگهانی و در حال حاضر آهسته بازگشت از مشتریان درخواست صاحبخانه برای شکستن اجاره به عنوان آنها سعی می کنند برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر ناشی از بحران اقتصادی.

“کسب و کار ما پایین است 95 درصد” گفت: بالکاری Tamber صاحب Sakoon رستوران که دارای مکان در فریمانت, Mountain View و سانتا کلارا. “بخش عمده ای از کسب و کار ما است, ضیافت و پذیرایی و کسانی که به صفر است.”

Tamber جانباز از کسب و کار رستوران با 20 سال تجربه تقلا به مذاکره پرداخت اجاره با سه روش متفاوت صاحبخانه یکی برای هر یک از رستوران های هندی.

“من هیچ راه پرداخت” Tamber گفت. “من نمی دانم چه مدت من می توانید بروید. این همه بستگی دارد من صاحبخانه است.”

SANTA CLARA, CA – 12 ژوئن: یک کارمند کار می کند در داخل Sakoon رستوران در 12 ژوئن سال 2020 در سانتا کلارا. (دای Sugano/اخبار منطقه خلیج گروهی)

برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک, مذاکره یک معامله با صاحبخانه برای بقای خود حیاتی است. می توان آن را بسیار مهم برای کارگران خود را بیش از حد و بدون استراحت در اجاره بسیاری از کسب و کارهای کوچک نمی توانیم به استخدام برگشت کارکنان. برآورد 184,400 شغل در رستوران و هتل بخش از دست داده بودند در مارس و آوریل دو ماه از خاموش کردن.

صاحبخانه البته باید خود را به پرداخت صورتحساب از وام مسکن به وام برای هزینه های ماهانه. چگونه پاسخ آنها اغلب بستگی به خود شرایط اقتصادی.

Broderick Roadhouse یک نوار و جلو پنجره نشسته بر برجسته گوشه ای در مرکز شهر گردو نهر است اغلب بسته بندی شده از باز به بسته شدن. در طول خاموش شدن ناگهانی Broderick راه اندازی یک جدول را به رفتن سفارشات از مشتریان با پوشیدن ماسک یک نگاه آشنا در coronavirus سن.

“ما احتمالا انجام می دهند کمتر از 30 درصد از کسب و کار عادی ما” گفت: رولا Ghaben یک مدیر صاحب Broderick Roadhouse. او افزود: “در جایی که نور در انتهای تونل ؟ گاهی اوقات به نظر می رسد به عنوان اگر هیچ نور وجود دارد.”

برخی از صاحبخانه ها را ارائه گسترده اجاره deferrals به مستاجران. که این مورد با roadhouse.

“ما مالک آن می شود آنها بزرگ شده است, آنها در حال کار با ما سپاسگزار برای آن” Ghaben گفت. “ما فقط باز برای فضای ناهارخوری با اجتماعی فاصله و ماسک. ما می دانیم آن را به تعویق. هیچ چیز رایگان است و همه چیز خواهد شد به قرار دادن بر روی میز در برخی از نقطه.”

هر کسب و کار شده است و ناودان. مایک رالف که اجرا می شود یک فروشگاه دوچرخه در خیابان اصلی در مرکز شهر Pleasanton گفت: فروش هستند چرا که دوچرخه سواری در نظر گرفته شده است یک راه امن برای ورزش و خارج از منزل.

“کسب و کار ما خوب است تا حدود 50 درصد” رالف گفت. “مردم به دنبال روش های جدید تفریح و هنوز هم حفظ اجتماعی فاصله.”

اما خاموش شدن ناگهانی ضربه دیگر مغازه ها و رستوران ها سخت است.

مرکز شهر سن خوزه در سن پدرو مربع ارائه اجاره deferrals.

“ما تصمیم deferrals بودند درست انجام” گفت: سابق شهردار سن خوزه توماس McEnery یک شرکت صاحب سن پدرو مربع و یکی از کلیدی معماران از احیای مرکز شهر سان خوزه. “ما در حال تلاش برای کمک به مردم است.”

بازرگانان تمایل به مشتریان در مرکز شهر سن خوزه در سن پدرو میدان بازار است. بسیاری از منطقه خلیج کسب و کار bludgeoned توسط دولت-دستور خاموش شدن ناگهانی و در حال حاضر آهسته بازگشت از مشتریان درخواست صاحبخانه برای شکستن اجاره به عنوان آنها سعی می کنند برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر ناشی از بحران اقتصادی.

سن پدرو مربع بوده است که منطقه خلیج نقطه داغ با رستوران, کافه, کافی شاپ, دسر, نقاط, و یک نوار شراب. وقتی خاموش شدن ناگهانی آمد در سن پدرو میدان فرستاده گفت: توجه داشته باشید که برای اجاره مه و ژوئن خواهد بود معوق تا پایان سال گفت: Kasandra Solano, مدیر GameDay یک بار در سن پدرو مربع است. “این قطعا کمک می کند تا به برخی از فشار کاهش داد.”

مستاجران هنوز در حال خواسته به پرداخت هزینه ماهانه برای مشترک تعمیر و نگهداری و همچنین به عنوان یک درصد از فروش خود را.

“هنگامی که یک کسب و کار است که مجاز به کار نمی شود آن را به هزینه ما اجاره” گفت: کارلوس Zubizaretta صاحب مجریان یک رستوران غذاهای دریایی در مربع است.

در اوکلند را بالای شهر منطقه کایل Itani آشپز و صاحب شرکت لی لی رستوران و بار, در سن پابلو خیابان که در آن کسب و کار پایین است حدود یک سوم گفت: صاحبخانه نیز معوق اجاره پرداخت.

“صاحبخانه ما گفت ما خواهد آن را کشف کردن بعد” Itani گفت. “در نهایت ما مجبور به پرداخت.”

ژان ون ناوگان شرکت مالک Bibliomania در مرکز شهر اوکلند گفت: خرید و فروش آنلاین نگه داشته اند کتابفروشی شناور. فروشگاه در تلگراف خیابان در محله بالای شهر, متوقف, در فروشگاه, خرید, در اواسط ماه مارس با توجه به کسب و کار محلی خاموش شدن ناگهانی. در حال حاضر مشتریان می توانند برای ورود درخواست کتاب و صاحبان را می توانید کتاب اگر آن را در دسترس است.

“ما هنوز هم نیاز به پرداخت اجاره بها” ون ناوگان گفت. “ما بررسی سفارشات آنلاین آمده است که در ایمیل. که واقعا ما تنها درآمد.”

در مرکز شهر سان خوزه, Ryan فیلم سکسی, اصلی صاحب پیتزا فلور جنوبی اول خیابان شده است پرداخت اجاره خود را به صاحب ملک Swenson, یکی از منطقه خلیج طبقه توسعه املاک و مستغلات و شرکت های سرمایه گذاری. Swenson نشده ارائه هر گونه معافیت در پرداخت اجاره بها با توجه به تابستان است.

“آنها که به نوعی در مورد ما اجازه می دهد به پرداخت دیر” سامرز گفت. “اما من هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره. شاید آنها نیست شارژ بهره و یا هزینه های. اما آنها می گویند ما مدیون آنها را اجاره. هیچ می شکند.”

Swenson گفت: آن را نمی دیدگاهها برای اجاره مذاکرات با هر مستاجر.

برخی از صاحبخانه ها گفتن تجاری خود را مستاجران به قطع در آن وجود دارد و نگران نباشید تا زمانی که عملیات ایجاد ثبات در.

“صاحبخانه ما این است که بسیار مفید” گفت: Jon Magnusson صاحب Nonni به اغذیه فروشی و مشروب فروشی در مرکز شهر Pleasanton. او گفت: “به محض این که ما چیزهایی که ما می تواند به شکل چیزی در اجاره. من متوقف به تعجب در مورد آنچه اتفاق می افتد. این تغییرات در هر روز است.”

به طور مشابه, صاحب ملک به صورت ساختمان در پالو آلتو کالیفرنیا خیابان که در آن Terun رستوران در عمل در حال کمک به آن در مبارزه مستاجر.

Kristyan d’angelo اجرایی سرآشپز و مالک Terun گفت: “کسب و کار ما پایین است حدود 80 درصد است. آنها به ما گفت فقط به نگه داشتن کار و که ما می خواهیم همه چیز شکل.”

این عمل تعادل برای صاحبان املاک ظریف است. در تعداد بی شماری از موارد صاحبان ملک تجاری باید پرداخت به وام دهندگان که ارائه وام مسکن برای خرده فروشی ساختمان و یا یک مرکز. اجاره ارائه جریان نقدی برای کمک به صاحبخانه پرداخت که وام مسکن.

“ما همه در این با هم” McEnery گفت. “ما دیده ایم تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی در مرکز شهر سان خوزه. ما فقط تلاش می شود به عنوان خوش بینانه که ممکن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>