Coronavirus: East Bay شهرستان تلاش جامعه ایجاد 2,000 ماسک برای کارگران ضروری

لافایت — آن شروع به سادگی با عجله از ایمیل و رسانه های اجتماعی دسته از لافایت ساکنان مایل به کمک کردن به عنوان coronavirus همه گیر شد اتفاق می افتند.

و آن را به سرعت به اوج خود رسید در یک جامعه تلاش است که به پایان رسید تا ارائه 2,000 رایگان ماسک به محلی غیر پزشکی ضروری ارائه دهندگان.

“به عنوان افراطی طبیعت همه گیر شد اتفاق می افتند من دریافت ایمیل پس از ارسال ایمیل و یا دسته روی من حساب رسانه های اجتماعی, درخواست اگر وجود دارد هر راه ما می تواند کمک به ایجاد ماسک” گفت: سوزان گلدی از sewnow! مد استودیو در لافایت. “بودن در عمل همیشه احساس سالم به من, بنابراین من سعی کردم به فکر می کنم یک راه برای پاسخ است که می تواند به عنوان مفید به عنوان امکان پذیر است.”

در حدود همان زمان کتی بولز از لافایت جامعه و بنياد آن Birdsong در لافایت دوار بودند که به دنبال ماسک راه حل های غیر پزشکی ضروری کارگران است. آنها رسیده به گلدی و ایجاد لافایت ماسک تیپ.

خیاط یوسف Jamkochian کاهش بالا-موضوع تعداد ورق به اندازه ماسک صورت. (حسن نیت ارائه میدهد از یوسف Jamkochian)

هدف آنها این بود که برای شناسایی سازمان ها نیاز دارند و پس از آن ایجاد و ارائه 2,000 ماسک.

سه نفر شد قادر به رسیدن به جامعه برای کمک های مالی از منابع. حمایت مالی آمد از کسب و کارهای محلی و سازمان ها از جمله لافایت اتاق بازرگانی دیابلو مواد غذایی و شهرستان لافایت و همچنین ساکنان.

ظرف 24 ساعت Golde امضا کرده بود 40 نفر به دوختن ماسک. سپس محلی خیاط — یوسف Jamkochian از تغییرات خلاق و کارلوس گومز از Moises گومز و لیندا موریس از پنبه پچ — پیوست و تلاش است. این گروه کار کرده و تا 10 ساعت در روز به precut پارچه و ایجاد کیت از 40 ماسک هر برای هر فرد به طور کامل در صفحه اصلی با توجه به تریسی Karsten فارل.

نزدیک به 900 ماسک تحویل داده شد در این هفته از آوریل 6 و گروه خواهد نشست هدف خود از 2000 ماسک این هفته با توجه به Farrell.

“ما می خواستیم به انجام بیشتر برای کسانی که در جامعه ما بودند که در نیاز فوری و در کوتاه ترین مقدار از زمان” گلدی گفت.

با توجه به فارل برخی از دریافت کنندگان شامل افرادی که رانندگی برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ سالمندان در اطراف شهر و تسویه حساب سفید اکسپرس; کارکنان در دیابلو غذاهای, شهرستان Lafayette Lamorinda روستای اوریندا ارشد ایجاد کرد; لاس Trampas, Inc., بنای بحران مرکز تثلیث مرکز و قرص و ماهی.

کارکنان و ساکنان امیدواریم راه حل های قلعه, Lafayette, مریل باغ و خوشگل تیری ارشد مراکز نیز با دریافت این ماسک است.

دریافت کنندگان خود را ابراز تشکر از ماسک و برای جامعه تلاش کنند.

“”در جهان از عدم به خصوص وقتی که می آید به PPE برای ما کارکنان که در حال کار در خط مقدم آن است که همیشه آرامش را به می دانم که اعضای لافایت جامعه وجود دارد برای کمک به نگه داشتن هر دو کارکنان ما و مردم ما در خدمت امن و سالم” گفت: Daniel Hogue مدیر اجرایی لاس Trampas Inc., ناتوانی خدمات و پشتیبانی سازمان در لافایت.

کاترین Ishizu عملیات مدیر در Lamorinda روستای ارشد جامعه زندگی گفت: “با تشکر از شما به سوزان گلدی و تیم فوق العاده یاران. این ماسک را حفظ خواهد کرد داوطلبان ما به عنوان امن آنها کار ما را آسیب پذیر تر جمعیت امن است. این باور نکردنی است تلاش جامعه و همه ما از این طریق دریافت کنید با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>