Coronavirus: شرق خلیج کارگران شهرستان قبول furloughs

هیوارد — برخی از شهرستان اتحادیه کارگران به توافق را تا 55 ساعت پرداخت نشده furloughs در آخرین حرکت توسط هیوارد برای کاهش هزینه های.

هیوارد مواجه است ممکن است $9.6 میلیون کاهش در درآمد بیش از سال مالی 2020-2021 به دلیل پناهگاه در محل, مدیر امور مالی داستین Claussen گفت: این شورا در طول یک بودجه سه شنبه کارگاه.

مدیریت کارگران به نمایندگی هیوارد انجمن مدیریت کارکنان نیز توافق را تا 80 ساعت بدون مزد کردند در سال مالی آینده. اتحادیه کارگران توسط کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه های محلی 1021.

ترکیب furloughs را نجات شهرستان $691,448 در دستمزد و مزایای سال آینده.

به دلیل کاهش درآمد ادامه انتظار می رود در آینده سال مالی شهرستان مدیر کلی McAdoo ارسال دو پیشنهاد رسمی برای هر کارمند شهرستان چانه زنی واحد درخواست که همه کارگران موافقت 80 ساعت furloughs یا خودداری کردن برنامه ریزی شده در جولای 1 پرداخت افزایش دهد. SEIU پذیرفته 55 ساعت از پرداخت کردند.

انتظار می رود که این تاخیر از هزینه زندگی پرداخت را افزایش می دهد, با McAdoo آتش نشان و آتش نشانی مدیران را نجات دهد یک ترکیب $487,215 در سال مالی 2021. شهردار و اعضای شورا نیز رای به قطع خود را پرداخت و هزینه های بودجه این سال مالی به صرفه جویی در اضافی $11,800.

در مه 26, شورای تصویب تغییرات در پرداخت غرامت موافقت نامه از جمله با اداره پلیس کاپیتان از جمله صرف نظر کردن از هزینه های زندگی را افزایش می دهد, برای پس انداز $273,000 برای سال مالی 2021.

در روز سه شنبه, Alicia لارنس هیوارد جمعی یک سازمان فعال است که مبارزات انتخاباتی در سراسر مستاجران حقوق و مسائل دیگر گفت: این شورا باید آن را در پول اختصاص داده شده به پلیس و اینکه که باید صرف شده در برنامه های دیگر. او در تماس با آمد و در میان گسترده ناآرامی های مدنی است که به دنبال مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس.

“ما بهتر و قوی تر و انعطاف پذیر به عنوان یک جامعه زمانی که ما در سرمایه گذاری های روانی و سلامت روحی و جسمی هر یک از دیگر به عنوان پلیس هر یک از دیگر” لارنس گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>