Coronavirus: اولین COVID-19 مرگ و میر در منطقه خلیج رخ داده است در ماه فوریه نمی مارس

دو نفر که فوت در شهرستان سانتا کلارا در ماه فوریه تا به حال نمونه های بافتی که آزمایش مثبت برای COVID-19 مقامات بهداشتی آموخته سهشنبه آشکار رمان coronavirus مسئول مرگ و میر در منطقه خلیج زودتر از مقامات پزشکی در ابتدا معتقد بودند.

شهرستان اجرایی جف اسمیت تایید نتایج آزمون دریافت شد سه شنبه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری پس از در حال ارسال به آژانس فدرال به پزشکی قانونی-پزشکی قانونی.

دو مرگ و میر و همچنین به عنوان یکی دیگر از مرگ در سن خوزه در مارس 6, مردی که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 رخ داده در روز قبل از اولین coronavirus مرگ بود عموم گزارش شده در شهرستان سانتا کلارا در مارس 9. مقامات بهداشت قبلا اعتقاد بر این است که مرگ 68 ساله در سانتا کلارا مقیم آذر Ahrabi — برای اولین بار شناخته شده COVID-19 مرگ و میر در منطقه خلیج است.

“ما می دانیم که وجود دارد یک فرد تشخیص داده می شود در اواخر ماه ژانویه با ویروس — اما به حداقل سه نفر درست در آغاز ماه فوریه و اواخر ماه ژانویه در حال حاضر عفونت و دو نفر از آنها عبور دور به معنی ویروس شده است در حالی که برای” اسمیت گفت.

منشاء این موارد اعتقاد بر این است در جامعه اسمیت اضافه شده است. که نشان می دهد جامعه انتقال coronavirus اتفاق می افتد و در شهرستان سانتا کلارا قبل از اول ایالات متحده در مورد جامعه به دست آورد COVID-19 گزارش شده در Solano County در فوریه 26.

“این یک مقدار بیشتر ویروس خطرناک از ما در ابتدا به رسمیت شناخته شده چرا که ما در حال محدود تست” اسمیت گفت.

شهرستان سانتا کلارا تا کنون گزارش 88 coronavirus مربوط به مرگ و میر از جمله پنج جدید مرگ و میر گزارش روز سه شنبه. شهرستان در حال حاضر دارای 1,948 موارد تایید شده.

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از پس از مرگ coronavirus آزمون های فرستاده شده به CDC توسط شهرستان سانتا کلارا پزشکی قانونی-پزشکی قانونی. با توجه به پروتکل اسمیت گفت: سواب بینی انجام شده در آن decedents که به نمایش گذاشته آنفولانزا مانند علائم قبل از مرگ را مشاهده کنید و برای ویروسی تست که شامل یک پنل برای آنفلوانزای A و B پاراآنفولانزا respiratory syncytial virus (RSV) و COVID-19.

“COVID-19 چیزی است که ما در حال رفتن به مدیریت برای یک زمان بسیار طولانی ماه و به احتمال زیاد سال” سانتا کلارا کانتی بهداشت عمومی افسر سارا کودی گفت: این شهرستان با هیئت ناظران در روز سه شنبه. “ما پیش بینی این را نمی توان تنها خروش ما دیگر موج که به احتمال زیاد خواهد شد اگر ما اجازه دهید تا بیش از حد, بنابراین ما باید فوق العاده دقیق برای توسعه سیستم های اطلاعاتی به ما را قادر به نظارت بر آنچه که ما در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>