Coronavirus: دکتر Fauci مجبور به تقویت امنیت پس از تهدید

کیت بنت و اوان Perez | ایسنا

Dr. Anthony Fauci, کشور برتر پزشکی متخصص در coronavirus همه گیر و یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار مواجه است تهدید به امنیت شخصی خود و در حال حاضر نیاز به امنیت شخصی از اجرای قانون در همه زمان ها از جمله در خانه اش یک منبع تایید به سی ان ان.

اجرای قانون رسمی سی ان ان گفت که وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل آژانس اجرای قانون بازوی پرسید خدمات مارشال ایالات متحده برای کمک و زیر تهدید به Fauci. مارشال سپس deputized HHS افسران به عنوان امنیت شخصی ،

واشنگتن پست اولین گزارش تهدید به Fauci و افزایش امنیت.

یک منبع همچنین تایید کرد و به ایسنا در هفته گذشته با حضور تعدادی از اعضای واشنگتن, DC, شهری, اداره پلیس مستقر در همه زمان ها در اطراف Fauci در منطقه است. این منبع افزود: افزایش قابل رویت پلیس حضور داشت در پاسخ به تهدید رو به رشد به Fauci ایمنی هر چند منبع تهدید شناسایی شد.

در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعاتی با خبرنگاران در چهارشنبه Fauci پرسیده شد که آیا او و یا کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx که همچنین خدمت در نیروی کار دریافت کرده بود تهدید از هر نوع و یا اینکه آیا آنها اختصاص داده شده بود, امنیت, جزئیات. او گفت که او قادر به پاسخ نیست.

“هر چیزی که در رابطه با جزئیات امنیتی من باید به شما (سوال خود را بپرسید) به بازرس کل HHS” او گفت:, مرجع وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

Fauci پاسخ بود به سرعت قطع تهمت که پا به روی سکو می گویند این کشور قابل رویت ترین بیماری های عفونی متخصص نیاز ندارد حمایت می کند.

“(او) نیاز ندارد و امنیت و همه آنها را دوست دارد” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “علاوه بر این که آنها می تواند در مشکل بزرگ در صورتی که تا کنون مورد حمله قرار دهد.”

اما به عنوان Fauci مشخصات در بحران همه گیر رشد کرده است بنابراین نگرانی برای رفاه خود. Fauci راهنمایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای کشور باقی می ماند به عنوان قفل شده است و به عنوان ممکن است برای کمک به کنترل این ویروس گسترش به دست آورده نمی طرفداران در میان برخی از ملتهب جناح راست صدای.

Fauci بود در میان مشاوران سلامت در مغلوب ساختن پیشی جستن تیم تشویق ادامه دستورالعمل های جاری پس از رئیس جمهور شنیده از رهبران کسب و کار و برخی از متحدان آن است که محدودیت های بیشتر مخرب از کامپیوتر شما.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش این دستورالعمل پس از Fauci و Birx به قوی ارائه با مدل های جدید نشان داد که 100000 تا 200000 نفر می میرند یک منبع آشنا با تصمیم رئيس جمهور با سی ان ان گفت.

“شما را به جدول زمانی این ویروس باعث می شود جدول زمانی” Fauci سی ان ان گفت در ماه گذشته زمانی که خواسته در مورد چه مدت رمان coronavirus می تواند بر زندگی روزانه ما است.

“شما ممکن است در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان هنگامی که شما در حال دیدن اطلاع از تراز وسط قرار دارد و پایین آمدن او گفت:” در اشاره به کاهش سرعت شیوع. “اما شما می دانید شما نمی توانید تصمیم خودسرانه و تا زمانی که شما ببینید چه چیزی شما در برخورد با. شما نیاز به داده ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>