Coronavirus: ده ها تن صادر اخطار کتبی برای پناهگاه در محل نقض حقوق بشر در هفته گذشته

سان متئو کانتی – ده ها تن از مردم دریافت اخطار کتبی برای پناهگاه در محل تخلفات در شبه جزیره در هفته گذشته.

بین جمعه و یکشنبه Pacifica افسران پلیس تماس 1,424 مردم و دستور داد 295 به ترک این منطقه به دلیل آنها سفر کرده بود بیش از 10 مایل برای تفریح و سرگرمی تخطی از دستورات San Mateo County Health افسر دکتر اسکات مارو صادر شده در پاسخ به کروناویروس همه گیر پلیس گفت: در انتشار اخبار دوشنبه.

پلیس گفت: هشت نفر اخطار کتبی داده شد.

“تاکید بر آموزش و پرورش در مورد فاصله فیزیکی و هشدار کسانی که مصمم به سفر کرده اند در بیش از 10 مایل برای تفریح و سرگرمی” پلیس گفت:.

سواحل شهر و فضای باز مناطق ثابت کرده اند به مقصد محبوب پس از سفارشات صادر شد. آخر هفته گذشته ماموران تماس گرفته 853 نفر و دستور داد 535 از آنها را به ترک این منطقه است. در آن زمان به دستور منع مردم از سفر بیش از پنج مایل برای تفریح و سرگرمی. فاصله افزایش یافته بود به 10 مایل در مارس 29.

San Mateo County sheriff نمایندگان دست در مجموع 89 نوشته شده هشدارهای اما هیچ تنبیهی استناد بین آوریل 27 مارس 3, کلانتر, گفت: در انتشار اخبار دوشنبه. سی و چهار صادر شده در مناطق unincorporated غرب بزرگراه 35 و جنوبی از نیمه ماه خلیج 32 در Woodside و Portola Valley, 11 در نیمه ماه خلیج پنج در unincorporated مناطق ساحلی شمال Half Moon Bay, چهار در میل بری, دو, در سن کارلوس و یکی در unincorporated مناطق جنوب بزرگراه 92.

روز دوشنبه در این شهرستان 48 اضافه شده جدید تایید موارد COVID-19 مجموع 1,281 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری. شهرستان تلفات همچنان در 51.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>