Coronavirus نمی کند, SJ Earthquakes در شروع قوی به MLS مسابقات

زلزله سن خوزه گذشته لیگ برتر فوتبال شروع به آموزش به دلیل سانتا کلارا کانتی مقامات بهداشت نگرانی رمان coronavirus بیماری همه گیر.

آن را فقط به نظر نمی آید که راه شب جمعه هنگامی که زمین لرزه’ بازی اولین بازی خود را در 125 روز برای باز کردن MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر.

یک تیم است که باز 2020 فصل سرفه هفت گل در دو بازی در خانه بازی کامل بازی جمعه شب برای به دست آوردن ارزشمند نقطه در گروه B با قرعه کشی گل برابر Seattle Sounders FC.

مربی ماتیاس Almeyda را اکتان بالا استراتژی کار به سن جته استفاده در گرما و رطوبت مرکزی فلوریدا. این صدا به MLS Cup دفاع از قهرمان شدند گذراند در نیمی از زمین های زیادی از این بازی است. آنها قادر به لرزش رایگان از hounding مدافعان و یک زمین لرزه تیم مصمم به فشار رو به جلو در هر فرصت.

قرعه کشی یک نشانه امیدوار زلزله باید یک شانس واقعی برای پیشبرد به مرحله حذفی با دو گروه های چپ در برابر ونکوور وایت کپس و آتش سوزی شیکاگو.

بازی در مقابل یک تیم فیلدینگ هفت استارت از سال گذشته لیگ جام قهرمانی بازی دلهره آور به نظر می رسید. پس از همه, این زلزله تا به حال تنها یک shutout در 17 بازی گذشته خود آشنایی به فصل گذشته است.

اما قفل کردن یکی از این مسابقات برگزیده شد یک نتیجه رضایت بخش در یک شب این بازیکنان را تحمل هفت دقیقه از نیمه دوم وقت اضافی.

آن می تواند تبدیل بد برای سن خوزه در اواخر بازی به عنوان ما شاهد بیش از حد بسیاری از بار فصل گذشته هنگامی که زمین لرزه از دست رفته پلی آف پس از از دست دادن نهایی خود را در شش بازی. اما آرژانتین دروازه بان دانیل وگا ساخته شده است یک ضربه بزرگ صرفه جویی در دقیقه 84 برای جلوگیری از سیاتل رائول Ruidiaz از به ثمر رساند از محدوده نزدیک پس از شکستن رایگان از مدافعان.

وگاس و سیاتل Stefan فرعی سابق کال استار دروازه بان ذخیره هم تیمی های خود را بارها و بارها به نگه داشتن توپ از هر دو شبکه.

نمره خشکسالی نیست کاهش درام. این بود جای تعجب هست-بازی با توجه به تیم های’ عدم آماده سازی است. این زمین لرزه در خصوص نگاه در midseason فرم تهاجمی و سازمان یافته تلاش کنند.

آن چیزی بود از تعجب چقدر سن خوزه تحت سلطه توپ های زیادی را از این بازی — 62.4 درصد در اختیار داشتن به سیاتل 37.6 درصد است.

این زمین لرزه در بر داشت موفقیت با هل دادن خود را fullbacks رو به جلو برای اتصال با آنها کنار. این ترکیبات در سمت راست در این زمینه با جناح Cristian Espinoza به سیاتل مدافعان مشکلات تمام شب. او به نظر می رسید به کار به خوبی با جکسون Yueill ایالات متحده, تیم ملی, هافبک است که شکوفا به ویژه بازیکن.

بسیاری از MLS تحلیلگران شک مربی ماتیاس Almeyda جرأت استخدام ریه در جنگیدن مرد-مارک دفاع در مسابقات. اما Almeyda شد و مصمم به ادامه این هویت او ایجاد شده در سال گذشته در اولین بازی خود MLS شود.

سن خوزه به جرات به ضرب و شتم من دفاع نگه داشته سیاتل با استعداد اردن موریس و نیکولاس لودیرو تعادل برای خیلی از بازی. به سادگی آن را برنده روز.

این زمین لرزه جان سالم به در یک لحظه ترسناک در 28 دقیقه زمانی که سیاتل را Cristian Roldan را شکست از مدافعان داخل محوطه جریمه مجبور وگا به یکی از شش موجب صرفه جویی در.

یازده دقیقه بعد سن خوزه مقابله با یک تهدید جدی خود را دارد. آرژانتین مهاجم اندی ریس در زمان Espinoza خدمات در مقابل هدف و سوار آن را فقط به سمت چپ از net.

Almeyda در زمان استفاده از همه پنج تعویض مجاز در این مسابقات به نگه دارید تا فشار در نیمه دوم. اولین تغییرات در آمد و در دقیقه 64 با دو مدافع: شیا سالیناس برای تامی تامپسون و مرکز بازگشت Florian Jungwirth برای تازه وارد Oswaldo Alanis.

نه دقیقه بعد, تمام وقت-پیشرو در MLS scorer کریس Wondoloswski, 37, وارد بازی با مکزیک هافبک کارلوس Fierro.

نهایی جایگزینی بود Cade Cowell, یک 16 ساله وطنی بازیکن از سرز.

تازه بازیکنان کمک کرد حتی اگر آنها نمی تواند ایجاد یک بازی برنده هدف است. سن خوزه را به عنوان بسیاری از بزرگ offseason حرکت می کند به عنوان تیم های دیگر اما حداقل برای یک شب به نظر می رسد مدیریت خوب انتخاب تامین Espinoza و هافبک برزیلی Judson بودند که در وام در سال گذشته در حالی که دستیابی به Alanis.

این زمین لرزه نشان داد عمق خود را با 16 بازیکن در بازی ظاهر می شود.

نتیجه نفی نمی سوالات در اطراف این تیم است. سن خوزه زیادی برای اثبات اگر MLS فصل پیشرفت به یک به طور منظم فصل در ماه آینده.

اما زلزله (0-1-2) نشان داد که پتانسیل راه آنها بازی برابر سیاتل.

این یک شروع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>