ویروسی تصویر آنلاین. از طریق توییتر

چشم پزشک Li Wenliang یکی از هشت ووهان مبتنی بر پزشکان هشدار داده همسالان و دوستان آنلاین در دسامبر 30, 2019 در مورد شیوع کروناویروس جدید. او نادیده گرفته ممنوعیت های حساس و اطلاعات در رسانه های اجتماعی و مورد بررسی قرار گرفت توسط پلیس که او را متهم کرد از پخش شایعات. او در نهایت قرارداد جدید کروناویروس و درگذشت در فوریه 6. خبر مرگ او پس از گسترش مانند آتش سوزی در رسانه های اجتماعی چینی به عنوان شهروندان نمایش پیام ها و تصاویر ابراز خشم و نا امیدی و غم و اندوه و با اشاره انگشتان دست در دولت است.

Li Wenliang دو بار می میرد: دولت تلاش می کند برای پوشش اخبار از مرگ او

جهان دریافت گزارش های ضد و نقیضی در مورد زمان Li مرگ به عنوان دولت سانسور مداخله در تلاش برای کنترل اخبار و دستور داد ووهان بیمارستان مرکزی برای توقف اعلام مرگ او. هنگ-کنگ-بر اساس اخبار خروجی Initium دقیق در تلاش برای دستکاری اخبار:

اخبار در مورد مرگ Li Wenliang به نظر می رسد در تعدادی از رسانه های خبری در حدود 9:30 pm on February 6. در کمتر از دو ساعت موضوع ‘دکتر لی Wenliang گذشت’ شد جستجو بالا با 20 میلیون جستجو در سوابق 540 میلیون بازدید و 73,000 پست در Weibo اصلی چینی پلت فرم رسانه های اجتماعی. اما پس از پیشرو, اخبار رسانه های انصراف خود را پست و مجله Caixin منتشر شده یک گزارش حاکی از این است که تیم پزشکی هنوز در تلاش برای نجات Li جستجو رکورد را کاهش داده بود به 1.9 میلیون نفر در حدود 11:30 ساعت قبل از ناپدید شدن در دسترس نباشد.

یک ساعت بعد حدود ساعت 12:20 am در 7 فوریه یک خبرنگار از یک کسب و کار اخبار خروجی که ایستاده بود در خارج از ICU بيمارستان Li خود نوشت Weibo که لی ضربان قلب را متوقف کرده است در 9:30pm اما که او متصل به اکسیژن ماشین. 12:40 am این ووهان بیمارستان مرکزی ارسال یک پیام Weibo ترغیب شهروندان به “دعا برای لی” به عنوان تیم پزشکی هنوز در تلاش برای صرفه جویی در زندگی خود. چند Weibo رسانه ها پس از آن منتشر شده نظر مثبت ترغیب شهروندان به اجازه دکتر لی “rest in peace”.

در همان زمان تایید نشده ادعا می کند با استناد به صفحه نمایش-ضبط و منابع از یک کادر پزشکی, چت روم, ادعایی است که تیم پزشکی از بیمارستان دستور داده شده بود به “خرید زمان” و خودداری از اعلام Li مرگ بدون نیاز به تایید از مقامات.

در این مرحله شهروندان چینی دیگر نمی تواند خودداری خشم خود را. Weibo گرفتگی شد با نظرات و تصاویر کوبیدن مقامات برای دستکاری Li مرگ (نظرات از طریق Initium):

心跳停止,卻不讓人死,用時間換維穩,極其可恥

قلب خود را به ضرب و شتم متوقف شد و شما اجازه نمی دهد به او می میرند. برای خرید زمان در حفظ ثبات است. این است که بسیار بی شرمانه.

君要臣死,臣不得不死;君不要臣死,臣不得好死。

اگر امپراتور می خواهد رسمی خود را به مردن رسمی باید پس از آن می میرند; اگر امپراتور اجازه نمی دهد که رسمی خود را به مردن رسمی را بدبخت مرگ است.

拖延幾分鐘,說還在搶救,這是輿論控制的老手段,這叫延宕情緒,直接公佈死訊公眾憤怒太大,要把憤怒轉化為對奇跡的失望。現在大家不就覺得憤怒少了很多嘛。

شما می توانید می گویند که این یک تلاش نجات اگر آن را به مدت چند دقیقه. برای کسانی که آشنا هستند با دستکاری افکار عمومی این است که به نام ‘عاطفی مدیریت’. به طرز وحشیانه ای اعلام مرگ او خواهد ماشه انفجار از غم و اندوه و خشم. با انتقال اخبار به یک معجزه ممکن است احساسات تکامل می یابد از خشم به ناامیدی. ما نمی بینم در حال حاضر که خشم قابل توجهی کاهش یافته است?

نظرات ذکر شده در بالا نقطه در یک عمل معمول اعمال می شود در مورد موضوعات حساس است که می تواند منجر به اعتراضات آنلاین: مقامات سفارش سیستم عامل رسانه های اجتماعی به سانسور حذف و یا چرخش محتوا برای تغییر روند به جهت مورد نظر به معنی کمتر انتقادی از دولت عمل به عنوان دیده می شود در این پیام مشترک در چینی چت روم:

关於武汉市中心医院李文亮医生去世一事,要严格规范稿源,严禁使用自媒体稿件擅自报导,不得弹窗 فشار,不评论、不炒作。互动环节稳妥控制热度,不设话题,逐步撤出热搜,严管有害信息。

در مورد مرگ دکتر لی Wenliang از ووهان بیمارستان مرکزی, کنترل, منبع اطلاعات است. رسانه های خبری باید قبول نمی کند و اطلاعات را از منابع و گزارش ها از وبلاگ نویسان مستقل. آیا استفاده از پنجره pop-up را فشار داد. بدون تفسیر و بدون اعتیاد به مواد مخدره مجاز است. کنترل ‘متوسط’ [بحث] با نظر عملکرد. تولید نیست مطالب را به تدریج اخبار ناپدید می شوند از “داغ جستجو” بخش به شدت کنترل اطلاعات مضر.

معمولی قهرمان

این بار تلاش برای مدیریت احساسات موفق به دستکاری زمان مرگ او آشکار شد. Li Wenliang به سرعت تبدیل به یک نماد عادی قهرمان به عنوان بسیاری از مردم می آیند برای دیدن زندگی و مرگ به عنوان بازتابی از سرنوشت خود.

شعر متصل به Li Wenliang پرتره گردش آنلاین قطاری گسترده احساسات عمومی:

生受訓戒
死受輿控
夜深雪重
悲憤無言

زمانی که زنده را تهدید می کند با اقدامات انضباطی
هنگامی که مرده استفاده از تبلیغات سیاست برای کنترل
برف سنگین و تاریکی عمیق شب
شکایت و خشم فراتر از کلمات

زمانی که لی و هفت نفر دیگر پزشکان مورد سوال قرار گرفته بودند توسط پلیس برای پخش شایعات آنها مجبور به امضای نامه ای به “اعتراف” نادرست خود و وعده داده است که آنها نمی خواهد مرتکب مشابه جنایات دوباره یا دیگری صورت پیگرد قانونی دارد. خود را از اتهام جنایت: اطلاع رسانی به بستگان و دوستان و همکاران در یک اتاق چت در مورد سارس-مانند شیوع در ووهان. زمانی که این ماده گرفته شده است, به, دادگاه, قاضی, انتقاد پلیس خود را برای سوء استفاده و تعریف شایعه. در ژانویه 31, اخبار خروجی Caixin مصاحبه لی که گفت: “آنچه مهم تر است این است که مردم حقیقت را می دانم نسبت به خود من اثبات حقانیت. یک جامعه سالم باید بیش از یک صدا.”

Li بیانیه نشان می دهد که او نمی بیند و خود را به عنوان قهرمانانه اما مشتاق داشتن یک جامعه سالم است که تنها می تواند پایدار اگر مردم حقیقت را می دانم.

Li جان سالم به در با دو پدر و مادر و همسر باردار خود را. هیچ یک از آنها قادر بودند برای خداحافظی به او را به عنوان بدن خود را سوزانده شد, با توجه به یک به روز رسانی توسط Radio Free Asia.

سرزمین اصلی چین نگار جیا جیا اظهار نظر در مفاهیم از Li به عنوان یک قهرمان:

请在一个普通人的意义上悼念李医生,因为我们任何一个普通人,都可能重蹈他的悲剧。没有什么英雄,当所有人都怯懦的时候,那个稍微不那么怯懦的人就会成为英雄。如果只是说了一句正常的话而成为英雄,那么他妈的这个世界就全是谎言。这种荒诞不经的事每天都在发生。有一天,当你稍微勇敢一点点,危险就会逼近。所以,丧钟为每个人而鸣。你明白了吗?

لطفا بزرگداشت دکتر لی به عنوان یک فرد عادی به دلیل همه ما که مردم عادی ممکن است سهم خود را از سرنوشت غم انگیز. وجود دارد هیچ قهرمانان مانند اما افرادی که در یک زمان از نامردی می تواند برای یک لحظه کوتاه که در نامردی و تبدیل شدن به قهرمان. اگر یک فرد یک قهرمان می شود فقط با گفتن چیزی عادی است fxxking گونی نهفته است. اما چنین مسخره چیزهایی که اتفاق می افتد هر روز. یک روز هنگامی که شما نشان می دهد برخی از نشانه هایی از شجاع بودن, فقط کمی, شما گام به گام به یک منطقه خطرناک. زنگ Li مرگ زنگ برای همه ما است. آیا شما آن را دریافت ؟

خواستار آزادی بیان

شهروندان چینی خشم و شکایت باید به سرعت تکامل یافته به تغییرات “پنج خواسته” است که تبدیل به یک شکل سیاسی از بیانیه سیاسی است که تکامل یافته از 2019 در هنگ کنگ تظاهرات. در زیر یک مجموعه از پنج خواسته گردش آنلاین:

五大诉求,缺一不可:撤回对李文亮的训诫;撤回所有删帖命令;撤销所有因言获罪的指控;成立独立调查委员会,彻底追究涉事官员责任;立即归还人民言论自由。

پنج خواسته نه یکی کمتر: برداشت های پلیس هشدار از اقدامات انضباطی; برداشت همه سانسور سفارشات; رها کردن همه اتهامات; ایجاد یک تحقیقات مستقل کمیسیون به مجازات مقامات درگیر [در پوشش از شیوع]; بازگشت به حق آزادی بیان برای مردم است.

افراد جوان نیز با استفاده از پلت فرم های ویدئویی Douyin به بیان خواسته های خود برای آزادی بیان است. کاربر توییتر @yingyi8798 قرار می دهد با هم کلیپ های کوتاه از Douyin و نوشته های آنها را در توییتر:

آنچه مهم تر است این است که مردم حقیقت را می دانم نسبت به خود من اثبات حقانیت. یک جامعه سالم باید بیش از یک صدا. — Li Wenliang

جای تعجب نیست که خواستار آزادی بیان هستند که دارای برچسب عنوان یک انقلاب رنگ و طرفدار دولت پرستان. همان برچسب متصل شد به هنگ کنگ تظاهرات ضد دولتی. در زیر دو نمونه از نظرات کپی شده از WeChat.

不知道什么是”阿拉伯之春”、什么是”颜色革命”的网友们,好好感受一下今晚的微博吧!某些势力某些人,你们要发起总攻了吗?你们真的是在担忧和哀伤吗?不!李医生只是你们用来挑拨煽动的幌子!

برای کسانی که نمی دانم آنچه که “بهار عرب” و “انقلاب رنگ” شما می توانید آن را تجربه در Weibo امشب! خاص نیروهای خاص مردم به شما راه اندازی یک گرند حمله ؟ آیا شما واقعا عزادار? نه شما فقط با استفاده از دکتر لی به تحریک عمومی به علت مشکل!

颜色革命的节奏一波又一波,还记得去年十一发朋友圈的自己吗?zf固然有错,就错到要推翻它的地步?疫情如此严重,不能仅仅看见当初的错误,一个医生的去世能被上升为国家,体制,香港,台湾问题等等层面,还是你们义愤填膺的理由吗?

امواج و موج رنگ انقلاب در حال هماهنگ. آیا شما هنوز هم به یاد داشته باشید خود را [غرور میهن پرستانه] در روز ملی در سال گذشته ؟ دولت ممکن است اشتباهات ساخته اند اما ما به نقطه ای برای سرنگونی آن ، این بیماری همه گیر است به طوری جدی در حال حاضر ما نمی توانیم فقط تمرکز روی اشتباه ساخته شده در آغاز. مرگ یک پزشک است که در حال حاضر به انتقاد از دولت و نظام سیاسی است و همه متصل بودن به آنچه در هنگ کنگ و تایوان است. آیا شما ببینید که چگونه خشم خود را شده است هرگز ،

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش تاثیر ووهان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر