Coronavirus می تواند هزینه تهمت انتخابات گلدمن ساکس هشدار

توسط مت اگان | سی ان ان کسب و کار

بازار بحران. افزایش رکود ترس. و ناگهانی نور افکن در امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی. گلدمن ساکس هشدار داده است وال استریت که coronavirus می تواند هزینه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات.

پتانسیل سیاسی خرید اینترنتی از coronavirus می افزاید: در عین حال عدم اطمینان بیشتر برای سرمایه گذاران در تلاش برای ارزیابی تاثیر این حرکت سریع بیماری همه گیر.

“اگر coronavirus اپیدمی مادی ما را تحت تاثیر قرار رشد اقتصادی آن ممکن است افزایش احتمال پیروزی دموکراتیک در سال 2020 انتخابات” گلدمن ساکس تحلیلگران به رهبری بن اسنایدر نوشت: در گزارش منتشر شده شنبه شب.

که می تواند منفی برای سهام این دلیل که سرمایه گذاران به امید ادامه این مالیات کم نور-قوانین و مقررات رویکرد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. و مغلوب ساختن پیشی جستن از دوره شده است لیزر متمرکز بر افزایش قیمت سهام.

این هیچ راز است که رکود اقتصاد می تواند یک ضربه مهلک به نامزدی یک رئیس جمهور نشسته. که آنچه اتفاق افتاده در سال 1992 زمانی که بیل کلینتون مقامش را از دست بدهد رئیس جمهور جورج دبلیو بوش.

در خصوص گلدمن ساکس اشاره می کند که رشد اقتصادی در سه ماهه دوم سال انتخابات بوده است “کلید predictor” از انتخابات ریاست جمهوری سال نژادها.

رکود ترس افزایش

اقتصاددانان هشدار می دهند که coronavirus می تواند جرقه قریب الوقوع رکود اقتصادی و یا حتی رکود است. مودی تجزیه و تحلیل اقتصاددان ارشد علامت زندی گفت: او در حال حاضر می بیند 40% شانس ما رکود اقتصادی در نیمه اول سال 2020 از 20% قبلا.

حتی رئیس سابق فدرال رزرو “جانت یلن” اذعان کرده است که چشم انداز اقتصاد ایالات متحده است که تیره شدن.

“این فقط تصور است که می تواند پرتاب ایالات متحده را به یک رکود اقتصادی” یلن گفت: در یک رویداد در میشیگان شنبه با توجه به خبری بلومبرگ.

Coronavirus ترس roiling بازارهای مالی با افزایش فروش پس از مقامات آمریکایی تایید ما coronavirus مورد “ناشناخته” مبدا.

ترس از رکود اقتصادی S&P 500 غوطه ور است حدود 9% در این هفته است. خواهد بود که بدترین هفتگی در صد کاهش از سال 2008 بحران مالی است. قیمت نفت سقوط کرده به بازار داشته باشد. و تقاضا برای دارایی های امن است که بسیار قوی است که 10 ساله خزانه داری بازده باید کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود ،

سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص عمومی “ترس شدید” تیز نوسان از “خنثی” فقط یک هفته پیش.

البته سرمایه گذاران اغلب افتاد, فروش اول و سوال بعد. اگر ایالات متحده اجتناب جدی شیوع و اقتصاد نشان میدهد انعطاف پذیر, سهام و رشد می تواند دوباره بجای اول برگشتن به سرعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خواهد آمد به عنوان یک شوک به بسیاری از در وال استریت که شده آرامش با موفقیت برنی ساندرز در طول دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

“بسیاری از شرکت کنندگان در بازار بر این باورند تهمت خواهد کرایه به خصوص به خوبی در برابر ساندرز در یک انتخابات عمومی” گلدمن ساکس نوشت.

‘هیجان زده اگر برنی برنده نامزدی’

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا نسبت ناروا را گشتند شانس در پیش بینی پلت فرم PredictIt صعود در پشت سر هم با افزایش Sanders.

تا سرمایه گذاران نشان داده اند چند وحشت در مورد خطر یک ساندرز ، اگر هر چیزی برخی از تحلیلگران استدلال کرده اند که موفقیت ساندرز کمک بالابر سهام به بالاترین رکورد در اوایل این ماه به این دلیل که سرمایه گذاران احساس او می تواند آسان فویل برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بازار سهام باید هیجان زده اگر برنی برنده نامزدی” گرگ Valliere رئیس سیاست آمریکا استراتژیست در AGF سرمایه گذاری نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان پنج شنبه.

ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی نامیده می شود برای شکستن بانک های بزرگ ارائه مدیکر برای همه ممنوع نفت و گاز fracking و سازماندهی یک مالیات بر ثروت. ساندرز همچنین می خواهد برای باز کردن از پیچ کاهش مالیات شرکت ها که juiced قیمت سهام.

اگر چه ساندرز پلت فرم را در صورت مخالفت بسیاری در کنگره خود را در انتخابات خواهد حداقل ایجاد عدم قطعیت گسترده برای بخش های بزرگی از اقتصاد ایالات متحده.

گلدمن ساکس است که ارائه مشاوره به مشتریان به تعداد ساندرز ،

“در مقایسه با بازار حاکم روایت سر به سر سنجی نشان می دهد سناتور سندرز خواهد بود رقابتی در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی” این شرکت در گزارش خود نوشت:.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>