Coronavirus موارد در حال افزایش 40 50 ایالت آمریکا

توسط جیک Coyle تری اسپنسر و دیوید در حال افزایش | آسوشیتد پرس

فورت لادردیل فلوریدا. — تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده با صعود به بالا از بیش از 50 ، 000 در روز روز پنج شنبه با عفونت منحنی افزایش در 40 از 50 ایالت در واژگونی است که تا حد زیادی در امان ماند تنها شرق.

در عین حال یکی دیگر نگران کننده شاخص 36 متحده شاهد افزایش درصد تستهای هستند که آینده را مثبت برای ویروس.

افزایش متهم شده است در بخش آمریکایی با پوشیدن ماسک یا زیر اجتماعی دیگر فاصله, قوانین متحده خود را برداشته مستندات بیش از چند هفته گذشته.

ایالات متحده ثبت شده 50,700 جدید موارد با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. که نشان دهنده دو برابر شدن مجموع روزانه بیش از ماه گذشته و بالاتر است حتی از آنچه در کشور شاهد در طول مرگبارترین مرحله از بحران در آوریل و مه.

اما 10 متحده در حال نشان دادن افزایش به تازگی مورد تأیید بیش از گذشته 14 روز با توجه به اطلاعات وارد شده توسط COVID پیگیری پروژه یک سازمان داوطلبانه است که جمع آوری تست اطلاعات است. شیوع بیشتر شدید در آریزونا و تگزاس و فلوریدا که در کالیفرنیا را دوباره بسته و یا در غیر این صورت محکم به پایین بر روی, میله, رستوران ها و سینما.

نبراسکا و داکوتای جنوبی تنها کشورهای خارج از شمال شرق با یک روند رو به پایین در موارد.

در حالی که برخی از این افزایش ممکن است توضیح داد: در بخش گسترش, تست شاخص های دیگر در حال گریم, بیش از حد, از جمله بستری شدن در بیمارستان و تست مثبت نرخ. بیش از دو هفته گذشته درصد مثبت آزمون در گرجستان کانزاس و تنسی دو برابر شده است. در آیداهو و نوادا آن سه برابر شده است.

افزایش موارد می آید به عنوان یک آمریکایی به یک چهارم جولای تعطیلات آخر هفته که مقامات بهداشتی هشدار می دهند می تواند اضافه کردن سوخت به این ویروس طراحی شده توسط جمعیت بزرگ. بسیاری از شهرداری ها را لغو نمایش آتش بازی. سواحل بالا و پایین کالیفرنیا و فلوریدا بسته شده اند.

فلوریدا گزارش شده بیش از 10000 جدید تایید coronavirus موارد برای اولین بار پنج شنبه. است که شش برابر بیشتر از روزانه تعداد کمتر از یک ماه پیش. دولت همچنین گزارش 67 مرگ و میر برای دومین بار در یک هفته. مرگ و میر در هر روز تا حدود 30 درصد از دو هفته پیش.

دولت گزارش داد که ایالات متحده نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد در ماه ژوئن به عنوان اقتصاد افزود: جامد 4.8 میلیون شغل است. اما داده های جمع آوری شده در طی هفته دوم ماه ژوئن قبل از بسیاری از ایالت ها شروع به رد گم کردن در راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

چند ایالات شمال شرقی دیده می شود عفونت های جدید به طور قابل توجهی کم کردن سرعت از جمله نیویورک و ماساچوست, کانکتیکات, رود آیلند و نیوجرسی که خود را مجاز اطلس شهرستان قمار به بازگشایی پنج شنبه, هر چند با هیچ سیگار, هیچ و هیچ ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به نظر می رسید با اعتماد به نفس این ویروس را به زودی subsid گفتن فاکس کسب و کار: “من فکر می کنم که در برخی از نقطه که به نوعی فقط ناپدید می شوند امیدوارم.”

ایالات متحده گزارش کرده است حداقل 2.7 میلیون نفر و بیش از 128,000 مرده بالاترین و میر در جهان است. در سطح جهان وجود داشته است 10.7 میلیون مورد تأیید و بیش از 516,000 مرده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد. واقعی تلفات اعتقاد بر این است به طور قابل توجهی بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست و موارد خفیف شده اند که از دست رفته است.

کشورهای دیگر نیز گزارش تعداد بی سابقه ای از موارد.

آفریقای جنوبی ثبت بیش از 8,100 موارد جدید یک روز رکورد. این کشور دارای بیشترین موارد در آفریقا بیش از 159,000 آن را به عنوان شل شده است یکی از دقیقترین مستندات.

“ما در حال حاضر وارد یک جدید و خائنانه مرحله در چرخه زندگی از این همه گیر” جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa هشدار داد در پخش به ملت.

هند دوم در جهان پرجمعیت ترین کشور با بیش از 1.3 میلیارد نفر پیشی گرفته 600,000 عفونت در روز پنج شنبه پس از بیش از 19000 مورد جدید گزارش شده است. هند گزارش شده نزدیک به 100,000 نفر در چهار روز گذشته به تنهایی.

بسیاری از صنایع و کسب و کار بازگشایی در سراسر هند هر چند مدارس و سینما هنوز هم بسته است.

در جبهه پزشکی سازمان بهداشت جهانی گفت که سیگار کشیدن مرتبط است به یک خطر بالاتری از بیماری شدید و مرگ و میر ناشی از کروناویروس در بيماران بستری با وجود آن که قادر به تعیین دقیقا چه مقدار بیشتر خطر ممکن است.

آسوشیتد پرس’ کارا آنا در ژوهانسبورگ کمک به این گزارش. Coyle گزارش از نیویورک است. افزایش گزارش شده از برلین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>