Coronavirus موارد در کالیفرنیا زندان های ضرب شده در روز و زندانیان ترس از گسترش بیشتر

توسط کریستینا Maxouris | ایسنا

تعدادی از زندانیان مبتلا به کروناویروس در زندان کالیفرنیا سیستم رشد بیش از هفت بار در کمی بیش از یک هفته در حالی که کارکنان موارد تقریبا سه برابر شده ترک برخی از پشت میله های زندان ترس که موارد منفجر خواهد شد و حتی به عنوان مقامات شروع به در نظر گرفتن مراحل به سرعت گسترش یافته است.

بیست و نه زندانی و بیش از 60 اعضای هیات در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس, وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گفت.

که به طور قابل توجهی از هفته گذشته که این گروه گزارش داد که فقط چهار زندانی و حدود 22 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری کشنده است.

“شما مردم در ایتالیا, مرگ, مردم, در, اسپانیا, مرگ, مردم, در امریکا, مرگ, مردم وحشت خرید مردم نگران هستند و مردم از ترس” ساموئل براون یک زندانی در ایالت کالیفرنیا زندان لس آنجلس با سی ان ان گفت. “و حقیقت این است که زندانیان به مردم است. بنابراین ما نیز می ترسم.”

“و وجود پتانسیل ما در حال مرگ است.”

نه زندانیان مبتلا به کروناویروس در براون تسهیلات 17 نفر دیگر در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین, و هر یک در کالیفرنیا موسسه برای زنان در چین شمالی کرن زندان ایالتی در دلنو و سوء مصرف مواد مرکز آموزش در کورکوران.

در براون تسهیلات چهار کارکنان آزمایش مثبت است.

گروه سی ان ان گفت این بود در پاسخ به شیوع بیماری با اجباری دو هفته طرح در سراسر بالغ موسسات است که تغییر زندانيان روال شامل اجتماعی فاصله و همچنین مناسب ضد عفونی.

“برای آینده 14 روز وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از تغییرات در درون ما نهاد اما ما آن را با سلامت و ایمنی کلی از تمام کسانی که زندگی و کار در آنها, و سلامت و ایمنی عمومی در خط مقدم” CDCR وزیر رالف دیاز در بیانیه ای گفت.

در داخل زندانها نگه داشتن یک فاصله نیست بنابراین آسان

اما اجتماعی فاصله است و نه آسان به جلو و در زندانها که زندانیان به اشتراک گذاری سلول های دوش و دیگر محله های نزدیک.

قهوه ای با سی ان ان گفت او برای به اشتراک گذاشتن یک فضای کوچک به عنوان “گنجه” با زندانی دیگری.

“بلندی مرگ در انتظار همه ما است و ما واقعا نمی دانم انتظار چه چیزی را یا چه چیزی را پیش بینی” 43 ساله و اهل بیت گفت. “پتانسیل … ویروس به گسترش مانند آتش سوزی (در زندان) واقعا بالا است.”

گروه گفت: برای حمایت اجتماعی فاصله اقدامات زندانیان در سراسر کشور دریافت خواهد بود وعده های غذایی خود را در سلول های خود را و یا فرد واحد مسکن و در حالی که حیاط زمان هنوز مجاز کمتر زندانیان منتشر خواهد شد در یک زمان اجازه می دهد تا برای بیشتر فضای بین آنها را. دوش و تلفن نیز خواهد بود محو کردن پس از استفاده از هر بخش گفت.

این گروه همچنین گفته است که تلاش برای جلوگیری از ویروس از ورود از خارج نیاز کارکنان و بازدید کنندگان تحت دما نمایش قبل از ورود به هر یک از بخش امکانات. آنها همچنین ملزم به افشای هر گونه علائم آنها تجربه کرده CDCR سخنگوی دانا Simas سی ان ان گفت.

“کسانی که در تلاش برای ورود به یک زندان ایالتی و یا ساختمان اداری در هر زمان مورد نیاز به صورت شفاهی پاسخ دهند اگر آنها در حال حاضر جدید و یا بدتر شدن علائم بیماری تنفسی,” Simas گفت. “اگر فرد پاسخ این است که آنها در حال تجربه علائم آنها محدود خواهد شد از ورود به سایت در آن روز.”

حداقل از 1300 زندانی منتشر شد

برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس و ایجاد فضاهای بیشتر برای کسانی که نیاز به قرار داده می شود در قرنطینه یا انزوا گروه هفته گذشته اعلام کرد از آن آزاد می تواند به عنوان بسیاری از 3,500 زندانیان.

زندانیان واجد شرایط آزادی هستند کسانی که باید 60 روز یا کمتر باقی مانده و نه محکومیت خشونت های جنسی و یا خشونت خانگی جرم است.

سه شنبه بخش منتشر شده بود در مورد 1300 نفر Simas گفت. CDCR گفت: این انتظار را منتشر کرده اند 3,442 زندانیان در روز دوشنبه.

کسانی که می تواند منتشر خواهد شد به نمایش در پزشکی و مشکلات بهداشتی برای اطمینان از آنها را می توان در یک جامعه, رادیو فردا وابسته KCRA گزارش شده است.

“ما نیز با تمرکز بر انتقال زندانیان از محیط خوابگاه و استفاده خلاقانه از فضای خالی در برخی از موسسات به منظور خانه زندانیان در مکان های که در آن ما می تواند افزایش, فیزیکی, فاصله,” Simas سی ان ان گفت.

حدود 500 زندانی که در سر می برند واحد منتقل خواهد شد به مناطق مانند ورزشگاهها و خالی مسکن وابسته شده است.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>