Coronavirus: مورد مجموع در دولت افزایش تقریبا 4000

کالیفرنیا ثبت 146,981 coronavirus موارد به عنوان جمعه و 4,985 مرگ و میر.

مورد مجموع صعود توسط 3,802 از روز قبل و مرگ و میر افزایش 57.

لس آنجلس است که تقریبا نیمی از این موارد در کالیفرنیا ثبت شده بیشتر موارد جدید (1,601) و مرگ و میر (19) از هر جای دیگری در دولت در مجموع 70,476 موارد و 2,832 مرگ و میر.

در منطقه خلیج COVID-19 ادامه به آمار آالمدا کانتی سخت ترین. شهرستان دیدم 97 موارد جدید در مجموع 4,216 و جدید, مرگ, آوردن تعداد مرگ و میر به 109.

سان متئو کانتی ثبت مرگ و میر بیشتر — شش — جمعه از هر منطقه خلیج شهرستان در مجموع 99. سن متعو گزارش 39 موارد جدید آوردن مجموع آن صورت تعداد به 2,533.

شهرستان سانتا کلارا که دوم بیشترین تعداد از موارد پس از آالمدا کانتی گزارش 54 مورد جدید در مجموع 3,117 و جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع به 150.

سه ماه پس از بستن دو بزرگ سن خوزه مراکز – Westfield Valley Fair و وستفیلد Oakridge – اعلام کرده اند برنامه ای برای بازگشایی در فروشگاه خرید شنبه.

دیگر مرگ و میر گزارش شده جمعه در منطقه خلیج است. در سان فرانسیسکو مورد مجموع صعود 38 به 2,878 و در کنترا کوستا تعداد موارد افزایش 48 به 1,877.

به عنوان شهرستانهای سراسر کشور حرکت رو به جلو با بازگشایی رستوران ها و مغازه ها و سالن مو و مکان های دیگر که در آن مردم جمع کارشناسان بهداشت و درمان مانند صندلی علوم پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو باب Wachter هستند هشداردهنده به سرعت در حال حرکت — با اشاره به افزایش تعداد مورد در مناطقی مانند جنوب کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا به عنوان شواهدی وجود دارد که ویروس کشنده همچنان یک تهدید.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از این هفته قرار داده راهنمایی برای چگونه آمریکایی ها باید تصمیم گیری های روزانه مانند اینکه آیا برای اجرای errands و یا استفاده از حمل و نقل عمومی.

“به طور کلی” CDC هشدار میدهد: “بیشتر از نزدیک با شما ارتباط برقرار کردن با دیگران و دیگر که تعامل بالاتر از خطر COVID-19 گسترش یافته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>