Coronavirus کارتون: کاخ سفید به سنا رسیدن به محرک مقابله

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده رسانه ای بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

کاخ سفید و رهبران مجلس سنا زده یک معامله عمده در اوایل روز شنبه بیش از 2 تریلیون دلار بسته به ارائه یک تکان خوردن به اقتصاد در حال مبارزه در میان coronavirus همه گیر سی ان ان گزارش شده است.

این لایحه است که به نام بزرگترین خیابان اصلی بسته مالی در تاریخ ایالات متحده است. این شامل 250 میلیارد دلار در کنار مجموعه ای از پرداخت های مستقیم به افراد و خانواده $350 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام 250 میلیارد دلار در مزایای بیمه بیکاری و 500 میلیارد دلار وام برای شرکت های مضطرب.

بر اساس این طرح آن را به عنوان در حال مذاکره افرادی که کسب درآمد $75,000 در تنظیم درآمد ناخالص یا کمتر می توانید پرداخت های مستقیم از 1200 دلار در هر, با ازدواج, ارتباط جنسی, درآمد تا $150,000 دریافت $2,400 — و اضافی $500 در هر کودک است. پرداخت خواهد در مقیاس پایین و با درآمد تدریجی به طور کامل در $99,000 مجرد و $198,000 برای زوج های بدون فرزند.

علاوه بر این, این لایحه ارائه میزان عمده ای از بودجه برای ضربه بیمارستان — $130 میلیارد و همچنین 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی هستند که بسته های پول با توجه به پاسخ خود را به مبارزه با کروناویروس. این امر اطمینان از مدیریت کسب و کار کوچک می تواند در خدمت به عنوان یک ضامن برای وام تا 10 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک به اطمینان حاصل شود آنها می توانند خود را حفظ اشتغال و پرداخت بدهی خود را.

به گفته رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y., یک ماده در لایحه بلوک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش و همچنین دیگر بالای مقامات دولتی و اعضای کنگره از گرفتن وام و یا سرمایه گذاری از برنامه های وزارت خزانه داری در محرک.

برای اطلاعات بیشتر سیاسی انیمیشن اینجا را کلیک کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>