Coronavirus کارتون: طراح پشت آندروید گوگل لوگو می گوید تصاویر کمک به از بین بردن استرس

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده رسانه ای بر روی یک دستگاه تلفن همراه

Irina Blok است شاید بهترین و شناخته شده برای ایجاد اصلی “bugdroid” لوگو برای اندروید, سیستم عامل تلفن همراه گوگل. این روزها دره سیلیکون طراح ایجاد انیمیشن که نور از coronavirus همه گیر و پس از آن مستندات و قرنطينه در سراسر جهان است.

Blok گفت که او می خواست برای کمک به مبارزه با COVID-19 با طنز.

“من شروع به ایجاد یک دسته از طرح ها به عنوان یک راه مقابله با استرس از همه گیر” او نوشت در وب سایت خود را. “من به امید افزایش آگاهی و ارائه برخی از تسکین خنده دار از مبارزات روزمره ما.”

این کارتون نه تنها coronavirus مربوط به پروژه. Blok به تازگی به روز رسانی an 11-year-old مفهوم کسب و کار او عرضه در فصل اول از ABC “مخزن کوسه”: ماسک صورت. آن Blok تن به تن او ماسک سفارشی طرح در میان H1N1 آنفلوآنزای خوکی همه گیر. او ایده رد شد توسط سرمایه گذاران در این مجموعه — اما شاید در حال حاضر آنها می گویند آن را جلوتر از زمان خود.

Blok اضافه کرده است یک ماسک صورت را به توماس جفرسون مشخصات در سه ماهه و پرده برداری از یک سری از coronavirus-نسخه طراحی دوباره از ایالات متحده سکه و همچنین انتشار mock-ups سفارشی رول کاغذ توالت طرح ها و ضد عفونی کننده دست از emoji.

به اتمام Blok را coronavirus مربوط به طرح اینجا را کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر سیاسی انیمیشن اینجا را کلیک کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>