Coronavirus لغو: از MipTV به ازادی حرکت و جنبش به MWC, چگونه از شیوع تأثیر جهانی Media-Tech وقایع کسب و کار


به عنوان مقامات بهداشتی در سراسر جهان نبرد شامل Covid-19 media-tech رویداد تولید کنندگان سعی کنید به کشف کردن گام های بعدی. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن

ناشر و رویداد های تولید نی Midem روز چهارشنبه اعلام کرد که لغو آن در آینده MipTV جهانی برنامه های تلویزیون در بازار جشنواره کن فرانسه در پاسخ به مداوم شیوع رمان coronavirus.

لغو نیز پوشش می دهد شاخه رویدادهای MipDoc و MipFormats. نی Midem نیز به تعویق افتاد سوم آن سالانه درام کناری Canneseries.

“در این زمان زمینه بسیاری از مشتریان ما ابراز نگرانی در مورد سفر در این زمان. تغییر زمان MipTV در ماه های آینده امکان پذیر نیست بنابراین مناسب ترین روش اقدام به لغو MipTV برای سال 2020” Midem در بیانیه ای گفت.

همچنین در روز چهارشنبه Comcast را ازادی حرکت و جنبش و رسانه های پیشرفته تبلیغات واحد اعلام کرد که این تعویق انداختن هفته آینده NowFront رویداد برای تبلیغ و رسانه خریداران به دلیل coronavirus وضعیت.

برای داستان های بیشتر مانند این دیدار بعدی تلویزیون

این تنها آخرین در یک سری از coronavirus رویداد لغو است که تحت تاثیر رسانه های جهانی و فن آوری کسب و کار.

عمده coronavirus رویداد لغو شد, کنگره جهانی موبایل بی سیم, صنعت بزرگترین رویداد تجارت از سال بود که انتظار می رود به منظور جلب 100,000 شرکت کنندگان به بارسلونا, اسپانیا در ماه گذشته.

دیگر coronavirus لغو به زودی به دنبال.

Facebook لغو آن بازاریابی جهانی, اجلاس, است که برنامه ریزی شده به اجرا در سان فرانسیسکو مارس 9-12. همچنین با توجه به coronavirus رسانه های اجتماعی غول پیکر نیز scuttled سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان F8 برنامه ریزی برای 5-6 مارس در سن خوزه ،

سیستم های سیسکو لغو آن, Cisco Live ملبورن رویداد که قرار بود به محل مارس 3-6 در استرالیا.

اینتل لغو آن Intel Labs روز است که برنامه ریزی شده برای 12 مارس در سن فرانسیسکو کاخ هنرهای زیبا به نقل از “مداوم در حال تحول و coronavirus وضعیت است.”

گوگل ساخته شده آن 6-8 مارس Google Cloud بعدی ’20 کنفرانس در مرکز Moscone در سان فرانسیسکو—یک رویداد است که جذب 30,000 شرکت کنندگان در سال گذشته—دیجیتال تنها امر است. گوگل همچنین لغو آن Google I/O کنفرانس توسعه میله میله برای مارس 12-14 در مانتین ویو کالیفرنیا با توجه به coronavirus نگرانی.

“طی هفته های آینده ما کشف راه های دیگر به تکامل Google I/O به بهترین ارتباط با ما توسعه دهنده جامعه” گوگل در بیانیه ای گفت.

در ضمن فن آوری شرکت تحقیقاتی IDC لغو آن جهت کنفرانس به دلیل coronavirus بود که میله میله برای 4 مارس در سن خوزه ، IDC در حال حرکت است به جلو با یک رویداد مشابه برای برنامه ریزی 10 مارس در بوستون.

“ما ساخته شده این انتخاب از فراوانی از احتیاط و بر این باورند که تصمیم درست با توجه به در حال تحول بهداشت عمومی نگرانی در منطقه خلیج” IDC در بیانیه ای گفت. “خطر بالقوه برای رفاه جهت شرکت کنندگان و کارکنان ما این است که چیزی IDC طول می کشد به طور جدی.”

قابل توجه انجمن ملی پخش گفت: سالانه خود را جمع آوری در لاس وگاس میله میله برای مارس 18-22 است که هنوز هم در, با وجود coronavirus نگرانی.

“ما در حال حرکت رو به جلو مسئولانه با نشان می دهد. ما همچنان به جهت ما از جهانی فدرال و محلی مقامات بهداشتی مانند WHO و CDC که سفر اعلامیه و یا محدودیت در مجامع عمومی برای قاره آمریکا” NAB در بیانیه ای گفت.

نیز در جشنواره فیلم کن گرفتن صبر و انتظار رویکرد است. فراتر از جشنواره کن از شیوع کروناویروس در حال حاضر نهفته جهانی فیلم کسب و کار باعث تاخیر در آخرین فیلم جیمز باند قسط, به عنوان مثال.

اینها فقط تعداد کمی از B-to-B و B-to-C رویداد لغو مربوط به شیوع کروناویروس با کروناویروس کنفرانس لغو موثر بر بسیاری از صنایع دیگر فراتر از رسانه و تکنولوژی است.

شیوع در آستانه همه گیر

در سطح جهانی و مقامات دولتی و مربوطه سازمان بهداشت و درمان در حال مسابقه در برابر زمان توقف آنچه که هنوز طبقه بندی شده به عنوان یک شیوع. Coronvirus است به عنوان از آوریل 4 زمانی که این داستان نوشته شده بود آلوده بیش از 95,000 مردم در 75 کشور جهان است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) تخمین زده شده اند وجود دارد بسیاری از دیگر افراد مبتلا به موارد خفیف از coronavirus شده اند که به خود اختصاص داده است.

در سطح جهانی مرگ و میر گره خورده است به طور مستقیم به آنچه که از نظر علمی شناخته شده به عنوان Covid-19 ویروس بیش از 3,100.

برای اولین بار در این هفته منتشر شد که تخمین زده می شود میزان مرگ و میر برای coronavirus قرار دادن رقم 3.4%. برای زمینه تخمین زده شده که میزان مرگ و میر 2% – 3% برای کسانی که مبتلا به آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 بیماری همه گیر. به طور معمول آنفلوانزا دارای نرخ مرگ و میر تنها حدود 0.1%.

بر خلاف آنفلوآنزای اسپانیایی که آمار افراد جوان سخت coronavirus به نظر می رسد برای افراد مسن تاثیر می گذارد. میزان مرگ و میر برای coronavirus قراردادن موشواره در تنها در اطراف 0.2% برای افراد 39 و جوانتر به افزایش 0.4% برای کسانی که سنی 40-49 و به 1.3 درصد برای کسانی که سنی 50-59.

Covid-19 مرگ و مير صعود به 3.6 درصد برای کسانی که سنی 60-69; 8% برای سنین 70-79; و 14.8 درصد مردم 80 و بالاتر.

اساسی شرایط بهداشتی مانند بیماری های قلبی و دیابت هستند و عمده determiners در coronavirus مرگ و میر.

که متوقف کوتاه از تماس با کروناویروس یک بیماری همه گیر است و هنوز هم با استفاده از اصطلاح “شیوع” به توصیف بهداشت جهانی وضعیت.

شیوع ترسیم شده است به ووهان در استان هوبئی شروع در حدود اواسط ماه دسامبر. شدید قرنطینه اقدامات تصویب شده توسط دولت چین در کاهش نرخ جدید کروناویروس عفونت در چین است. در واقع عفونت کروناویروس در خارج از کشور در حال حاضر بیش از آن در چین است.

در ایتالیا بحران است به خصوص وخیم این کشور گزارش 3,000 موارد و 100 مرگ و میر.

در سراسر جهان سازمان ها از جمله مراکز کنترل بیماری در حال تقلا برای به دست آوردن کنترل از شیوع بیماری است که در حال حاضر به تحمیل اقتصادی شدید تلفات در یک اقتصاد جهانی به مراتب گسترده تر از coronavirus لغو کنفرانس تاثیر رسانه ها-تکنولوژی کسب و کار.

نژاد است و نه تنها برای به حداقل رساندن زمان تاثیر coronavirus در اینجا و در حال حاضر, اما جلوگیری از بودن در همه جا حاضر معضل که ادعای جان هزاران نفر در سراسر جهان در هر سال فقط به عنوان آنفلوانزا می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>