Coronavirus: کالیفرنیا بیماران در Icu سه برابر بستری شدن در بیمارستان دو

با دهها هزار نفر از آزمون در کالیفرنیا هنوز هم در انتظار تعدادی از بستری شدن در بیمارستان اعتقاد بر این است که به طور بالقوه می تواند به همان اندازه, اگر نه بیشتر, اندازه گیری دقیق از وضعیت پیشرفت در طول COVID-19 شیوع.

در بعد از ظهر دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد دو تلخ ارقام: تعداد coronavirus بیماران در دولت بیمارستان دو برابر شده بود پس از جمعه و بدتر کسانی که در بخش های مراقبت ويژه به حال سه برابر شده است.

در حال حاضر وجود دارد 1,432 بیماران بستری در سراسر کالیفرنیا و 597 در Icu از 746 و 200 در روز جمعه. این بدان معناست که تقریبا 20 درصد از دولت را تایید کرد مورد بررسی به بیمارستان مشابه برای بستری نرخ دیده می شود در دیگر شیوع مناطق.

“این مدت طولانی است که پیش بینی شده در مدل سازی” Newsom گفت. “عنوان نتیجه ما برای سال در حال حاضر شده است سازماندهی خودمان را در اطراف موج است که نیاز به تقریبا دو سوم افزایش ظرفیت در بیمارستان ما ،

روز دوشنبه Newsom اعلام کرد ابتکار عمل را به حمایت از دولت ها خط مقدم بهداشت و درمان کارگران خواستار بازنشسته پزشکان و دانشجویان پرستاری در مورد فارغ التحصیل برای پیوستن به نیروی کار است. توقیف بیمارستان بازگشایی درهای خود را و موقت تخت راه اندازی شده اند در سراسر کشور افزایش ظرفیت بیمارستان.

“این نیاز به سه چیز اساسی,” Newsom گفت. “آن نیاز به پیدا کردن مکان های جدید برای قرار دادن مردم است. شماره دو آن نیاز به داشتن کافی تامین — PPEs و هواکش — و از همه مهمتر شماره سه آن نیاز به مردم است.”

دولت گزارش داد بیش از 1000 جدید تایید موارد از بیماری تنفسی در دوشنبه آوردن مجموع آن به 7,350 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری. یکی دیگر از 14 کالیفرنیا درگذشت آوردن دولت تلفات به 142.

یک مدل از دانشگاه واشنگتن پروژه های کالیفرنیا فقط دامن کوتاه آینده از تخت ICU در اوج بحران است. اطلاعات خود را برآورد شیوع اوج در کمتر از یک ماه از هم اکنون, مارس 27 با نزدیک به 1,900 نیاز به مراقبت ويژه و 12,666 در تخت بیمارستان هر دو کوتاه کالیفرنیا برآورد ظرفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>