Coronavirus: کالیفرنیا مجموعه دیگری ضبط روزانه به عنوان منطقه خلیج موج گذشته 20,000 موارد

از شمال به جنوب کالیفرنیا, شهرستان, ادارات بهداشت روز دوشنبه گزارش داد تعداد رکورد تازه تایید موارد COVID-19 بیماری تنفسی ravaging کشور است.

در مجموع وجود دارد 6,522 تست مثبت گزارش شده در سراسر کشور در روز شنبه بیش از 2,000 موارد بالاتر از قبلی رکورد روزانه. با این هفت روز به طور متوسط صعود بالاتر از 4000 برای اولین بار از زمان شیوع آغاز شد و تعداد کل موارد ایالت بود در 184,278 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری.

تعداد مرگ و میر در هر روز و بستری بیماران, اما, باقی مانده است تخت برای هفته ها از خود قله در اواسط ماه آوریل است. که شروع به تغییر به عنوان بستری سطوح خزش به بالا. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته بود 16 درصد در دو هفته گذشته.

فقط به عنوان تست مثبت امروز منعکس موارد که می توانست قراردادی هفته پیش — به دلیل ویروس’ دوره کمون و زمان برای آزمایش و دریافت یک نتیجه — بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نیز اعتقاد به یک عقب مانده شاخص.

وجود 53 بیشتر مرگ و میر در سراسر کشور روز شنبه با افزایش مرگ و میر به 5,562. که کمتر از هفت روز به طور متوسط 64 و به خوبی در زیر علامت روزانه مجموعه در اواسط ماه ممکن است, اما از آن است که شیب افزایش بیش از گذشته در روزهای دوشنبه که به طور معمول منعکس تاخیر در گزارش بیش از آخر هفته.

برخی از مقامات تا به حال با اشاره به تحصن تست برای توضیح افزایش موارد اما این به تنهایی می تواند دیگر توضیح سنبله به گفته مدیر بهداشت عمومی در لس آنجلس.

“امروز نشانه سومین روز هفته که ما گزارش 2000 یا بیشتر موارد COVID-19” دکتر باربارا فرر در بیانیه ای گفت شنبه. “و در حالی که برخی از افزایش ها با توجه به آزمون گزارش مسائل روشن است که بسیاری از این افزایش نشان دهنده بیشتر جامعه انتقال است.”

لس آنجلس طولانی دولت بزرگترین coronavirus کانون خرد روزانه خود ثبت موارد جدید با 2,545 در روز دوشنبه. ترین کشور-پرجمعیت شهرستان تنها نبود. از دولت 58 شهرستانهای 13 گزارش رکورد تعداد موارد جدید برای آغاز این هفته است. Riverside County گزارش بیش از 1 ، 000 مورد جدید برای اولین بار. وجود دارد 267 در Sacramento County; 240 در فرزنو; 202 در المدا; 127 در سان فرانسیسکو; 104 در سن متعو; 66 در مونتری; 38 در سان لوئیس اوبیسپو; 32 در سونوما; 19 در Tehama; 17 در بوت-سیلور باو; 17 در ساتر; و 15 در ال دردو. تعدادی دیگر از استان ها از جمله کنترا کوستا بودند خجالتی روزانه پرونده های تعیین شده در هفته گذشته اما تا به حال خود را در هفت روز به طور متوسط صعود به بالاترین رکورد دوشنبه.

در منطقه خلیج موارد جدید تحت فشار قرار دادند و منطقه تجمعی در مجموع بیش از 20 ، 000 از آغاز شیوع کمتر از یک چهارم از caseload در لس آنجلس.

گسترش سریع در سراسر کشور — و همچنین بسیاری دیگر در سراسر کشور — همراه در هفته بعد از آخر هفته روز یادبود و همچنین تظاهرات گسترده در پی مرگ جورج فلوید. بیشتر و بیشتر کسب و کار نیز در ادامه به بازگشایی به عنوان محدودیت های شل.

این مورد باعث افزایش Newsom به التماس کالیفرنیا به ادامه پوشیدن ماسک که نشان داده شده است موثر در کاهش گسترش ویروس.

“کسانی که نشان می دهد ما از جنگل آن است که نشان می دهد این به نحوی است که رفتن به ناپدید می شوند این اعداد بگویید بسیار متفاوت و جدی داستان” فرماندار روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>