Coronavirus: کالیفرنیا می رسد از 56,000 موارد منطقه خلیج نزدیک 9,000

به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای نرم کردن پناهگاه در محل محدودیت و به آرامی بازگشایی بخش هایی از کالیفرنیا اقتصاد تعداد COVID-19 موارد به رشد خود ادامه داد در دولت رسیدن به 56,100 ایالت و 8,901 در منطقه خلیج است.

وجود دارد نیز 70 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر گزارش شده در کالیفرنیا در روز دوشنبه آوردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به 2,282 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری.

در همان زمان 1,230 موارد جدید گزارش روز دوشنبه نشان داد 2.3% کاهش از روز قبل و 48 درصد افت از چهارشنبه گذشته زمانی که دولت شمارش بیشترین تعداد موارد جدید در یک روز از اوایل ماه مارس داده ها را نشان می دهد. مقامات بهداشت عمومی با استفاده از تعداد موارد گزارش شده در هر روز به عنوان یک اندازه گیری که چگونه به سرعت یک بیماری در حال گسترش است در یک جامعه و یا حدی که به گسترش کند شده است.

لس آنجلس همچنان به سخت ترین آمار شهرستان در دولت با 555 موارد جدید گزارش روز دوشنبه آوردن مجموع آن به 26,217 یا 47 درصد از دولت کل داده ها را نشان می دهد. لس آنجلس نیز گزارش داد 27 جدید مرگ و میر آوردن آن مجموع تلفات به 1,256.

در ضمن 10 منطقه خلیج شهرستانهای گزارش 171 جدید کروناویروس موارد دوشنبه. که 11 درصد افزایش در جدید روزانه موارد از روز قبل اما 47 درصد کاهش از منطقه اوج 326 موارد جدید در یک روز در آوریل 3.

سه نفر اند در منطقه خلیج از COVID-19-علل مربوط به دوشنبه است. دو نفر از کسانی که مرگ و میر در شهرستان سانتا کلارا که به شمارش در مجموع 117 مرگ و میر و 2,244 دفاع کند گرفته شد موارد از اواسط ماه مارس. سوم مرگ در Solano County, که تا کنون شمارش شش مرگ و میر در این بیماری همه گیر و 320 مجموع موارد.

روز دوشنبه Newsom اعلام کرد که خرده فروشی خرده فروشی و مهمان نوازی کسب و کار می تواند بازگشایی در برخی از بخش های دولت در اواخر این هفته به کالیفرنیا با احتیاط حرکت به مرحله بعدی مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس.

کشورها ضعیف محدودیت اما نمی شود حق دور در منطقه خلیج که وارد آخرین مرحله خود را مستند دوشنبه و سخت ضربه لس آنجلس منطقه خواهد شد که هر دو را کندتر روش برای دوباره باز کردن.

منطقه خلیج مقامات بهداشت عمومی در هفت استان ها دوباره باز گلف دوشنبه و پاک راه را برای هر نوع ساخت و ساز و برخی از کودک-مراقبت از خدمات را از سر گرفت. اما مقامات دستور نمی رفتن تا آنجا که Newsom انجام داد برای خرده فروشی که اجازه می دهد تا برای کاهش خطر ابتلا به کسب و کار از جمله لباس و لوازم ورزشی فروشگاه ها و گل برای باز کردن به صورت منظقه خدمات در پایان هفته. تحت Newsom سفارش ناهار خوردن در سرویس مراکز خرید و ادارات بسته باقی خواهد ماند در دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>