Coronavirus: کالیفرنیا توقف وام دهنده فروش اموال به رهن, مستاجر اخراج

تقریبا همه کالیفرنیا سلب حق مالکیت و اخراج شده اند را در خود نگه دارد برای آینده قابل پیش بینی.

دولت شورای قضايی در دوشنبه 6 آوریل صادر اضطراری سفارشات که توقف وام دهندگان تلاش برای سلب حق اقامه دعوی در وام مسکن و صاحبخانه توانایی به اخراج مستاجران — به جز در مواردی که بهداشت عمومی و یا ایمنی درگیر هستند.

شورای قضایی است و قانون-ساخت بازوی سیستم دادگاه کالیفرنیا. این اقدامات در حال راه خود را از اجرای مختلف حکم از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus و کاهش اثرات اقتصادی از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

فرماندار حکم که شامل سفت محدودیت در فروش اموال به رهن دهنده و مستاجر اخراج شده اند انتقاد برخی در صنعت مسکن به عنوان قرار دادن سرمایه گذاری صاحبان املاک و بانک ها در ریسک مالی.

شورای حرکت هستند یک راه برای ارائه مسکن حمایت و همچنین به حداقل رساندن خود دادگاه حجم کار آن را به عنوان تلاش می کند تا در عمل “در خانه ماندن” حکم و اجتماعی “فاصله” قوانین است.

“ما در این نقطه واقعا با هیچ راهنمایی در تاریخ, قانون و یا سابقه گفت:” رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye صندلی شورای, در بیانیه ای. “و می گویند که وجود دارد این است که هیچ راهکار ناخالص کتمان حقیقت از این وضعیت است. در حال توسعه این قوانین ما گوش به پیشنهادات از سیستم قضایی ما شرکای عمومی و دادگاه و ما تا حد زیادی قدردانی از ورودی.

“کار با دادگاه ما سهامداران, من با اعتماد به نفس ما می تواند حفظ حاکمیت قانون و حمایت از حقوق قربانیان متهم طرفین دعوا خانواده ها و فرزندان و همه کسانی که به دنبال عدالت است. این واقعا یک تیم تلاش” Cantil-Sakauye نوشت.

شورای قوانین جدید اعمال می شود برای 90 روز پس از کالیفرنیا وضعیت اضطراری برداشته است مگر اینکه آنها تغییر توسط شورای. قوانین جدید ميانگين وام و مستاجر لازم نیست که برای پاسخ به خواسته های قانونی برای پرداخت در طول این دوره و حقوق به مبارزه با سلب حق مالکیت و اخراج گسترده گذشته شورای دوره یخ.

دولت قوه مقننه انتظار می رود که به مسائل از جمله شرایط برای بازپرداخت طرح های از دست رفته مسکن پرداخت در طول coronavirus بحران هنگامی که آن را reconvenes در اواخر این ماه.

“ما بسیار آسوده است که شورای قضایی نشان داده است که نوع رهبری ما نیاز به مطمئن شوید که پایه ساده حمایت در محل کاهش هر گونه خطر فوری برای مستاجران و اجازه می دهد آنها را به تمرکز بر حفاظت از سلامت و ایمنی خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست دادن خانه های خود را در یک زمان زمانی که آنها در حال گفت به پناهگاه در محل برای جلوگیری از گسترش بسیار مسری و کشنده ویروس” اظهار داشت: غرب مرکز و فقر و مستاجر حقوق ،

این شورا همچنین به استناد اورژانس قدرت به طور موقت از بین بردن وثیقه برای مردم دستگیر و به اتهام سطح پایین جرائم به عنوان بخشی از ادامه تلاش برای آهسته هجوم زندانیان و شانس COVID-19 شیوع در شهرستان برگزار شود.

آن را به اتفاق آرا تصویب تعیین قرار وثیقه برای $0 برای جنحه و بیشتر بدون خشونت و جنایت و مشخص شده است که شرایط جدید نیز به آن برگزار می شود به قید وثیقه در چنین اتهامات عنوان شده علیه.

جدید وثيقه استاندارد را به اثر مارس 13 و در اثر برای 90 روز پس از پایان وضعیت اضطراری.

— San Jose Mercury News کارکنان نویسنده رابرت سلنگا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>