Coronavirus: کالیفرنیا عبور 200,000 موارد تایید شده به عنوان ایالات متحده گزارش بالاترین مجموع روزانه و در عین حال

نه تنها این بیماری همه گیر کوروناویروس نه کاهش پنج شنبه به ارمغان آورد و بسیاری موارد جدید و در عین حال در سراسر کشور از جمله هزاران نفر دیگر در کالیفرنیا هل دادن دولت گذشته 200,000.

وجود دارد 5,052 تست مثبت برای COVID-19 و دیگری 81 مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده پنج شنبه در اطراف کالیفرنیا هل دادن دولت مورد تایید شده تعداد به 200,476 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری. جدید مرگ و میر — بیش از نیمی در لس آنجلس — مطرح کالیفرنیا مرگ و میر به 5,804.

مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, رابرت Redfield در روز پنج شنبه تخمین زده است که وجود دارد به عنوان بسیاری از 10 بار از موارد تشخیص داده شده اند با استفاده از آزمون. است که در برابر به 2 میلیون کالیفرنیا یا 5 درصد از جمعیت این ایالت.

قبل از این هفته وجود داشته است و دو روز است که در آن تعداد موارد جدید در کالیفرنیا, بالاتر از 4000 نفر. از چهار روز در این هفته شده است وجود دارد یکی با کمتر از 5,00 موارد است.

پس از صعودی به اوج جدید در اوایل این هفته کشت از موارد جدید در منطقه خلیج آهسته پنج شنبه به عنوان تنها آالمدا کانتی اضافه شده بیش از 100 تست مثبت به آن حساب کند. اما وجود دارد یکی دیگر از 13 مرگ و میر در منطقه شنبه و بیشتر در اینجا در یک روز پس از مارس 19.

مارین کانتی با 54 مورد جدید — یکی بیش از کنترا کوستا (53) و از پشت سر تنها در سانتا کلارا (56) و المدا (107) — شد هفتم شهرستان در منطقه و 23 ایالت برای عبور از 1000 مورد آستانه.

چشمگیر سنبله در تایید موارد دارای عقاید دولت هفت روز به طور متوسط به 4,780 — 40 درصد بالاتر از یک هفته پیش. آن نیز این می آید در میان خروش در تست. آزمایشگاه در سراسر کشور در حال پردازش نزدیک به 100,000 آزمون در هر روز — 32 ٪ بیش از یک هفته پیش.

در روز پنج شنبه کالیفرنیا عبور از 100,000 علامت برای اولین بار گزارش 101,446 نتایج آزمون. اما حتی به عنوان آزمون های دولتی به مردم بیشتر و بیشتر از این افراد در حال تست مثبت است. آزمون مثبت رای دادن در بیش از هفت روز است که 5.6 درصد بالاترین که علامت گذاری شده است پس از مارس 6, زمانی که دولتی بود تست حدود 30000 نفر در روز.

این کشور پس از یک الگوی مشابه است. همچنین مجموعه ای جدید و تست شده را علامت پنج شنبه با 636,622 آزمون در سراسر کشور. اما آن را نیز ثبت آن در موارد جدید و در عین حال — 39,045 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز — و آن رای مثبت نیز در بالاترین سطح خود از ماه مه 20 — 6.1%. وجود دارد نه متحده پنج شنبه — Alabama, آریزونا, Florida Georgia, می سی سی پی, نوادا, کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا — با حداقل 10 درصد از تست های خود را به آینده مثبت از جمله 23.2% رای در آریزونا بالاترین در کشور است.

بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش در کالیفرنیا است. این 4,240 بیماران در تخت بیمارستان که آزمایش مثبت برای این ویروس است که آن را تا به حال بوده است — تا 24 درصد از یک هفته پیش — در حالی که یکی دیگر از 1,282 مشکوک به ویروس. مجموع آن در بالاترین سطح از آوریل 8.

هنوز هم به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان سنبله در اطراف دولت و ملت وجود نداشته است افزایش قابل توجهی در مرگ و میر نسبت به این ویروس است. مقامات بهداشت اما باید هشدار داد که مرگ و میر عقب بستری شدن در بیمارستان و موارد. Dr. Anthony Fauci تکرار شده که ادعا در مقابل کنگره این هفته است.

“شما ممکن است به یاد داشته باشید در آن زمان که در نیویورک شد و در بدترین وضعیت که در آن مرگ و میر رفتن شد اما این موارد بودند شروع به پایین” Fauci گفت: یک کمیته مجلس در روز سه شنبه. “مرگ تنها آمد و چند هفته بعد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>