Coronavirus: کالیفرنیا همچنان نگران روند رو به بالا در COVID-19 معیارهای

هفت روز به طور متوسط جدید کروناویروس موارد در کالیفرنیا افزایش یافت و به لس آنجلس گزارش داد سه روز ارزش نتایج آزمون شنبه.

خام تعداد موارد گزارش شده در سراسر کشور دوشنبه محو رکورد قبلی اما می آید با یک نکته: تعدادی از استان ها از جمله L. A., که خود حساب برای نزدیک به نیمی از دولت را تایید موارد تا به حال کارهای عقب افتاده از نتایج آزمون به مدت سه روز به دلیل تعطیلات طولانی آخر هفته. در کل ایالت مورد تعداد رشد 16,637 از جمله 8,903 در لس آنجلس به 271,889 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری. یکی دیگر از 109 کالیفرنیا تسلیم به ویروس — 81 در لس آنجلس — افزایش مرگ و میر به 6,446.

با آخر هفته تاخیر برای محاسبه متوسط تعداد موارد جدید گزارش شده در سراسر کشور هر روز برای هفته گذشته با صعود به بالاترین نقطه از این بیماری همه گیر. برای اولین بار در کالیفرنیا در حال اضافه کردن بیشتر از 7000 مورد جدید در هر روز — 7,041, 28.6 درصد بیشتر از یک هفته پیش — در حالی که روزانه به طور متوسط تعداد مرگ به بالاترین سطح خود در بیش از یک ماه: 67 زندگی گرفته شده توسط این ویروس هر روز بیش از گذشته هفته است.

بستری شدن در بیمارستان و تست مثبت نرخ دو معیارهای اغلب ذکر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و محلی مقامات بهداشت همچنین ادامه داد: به شیب رو به بالا. وجود دارد 5,790 بیماران بستری در سطح ایالت جمعه از جمله 504 در منطقه خلیج است. در دو هفته گذشته تعدادی از COVID-19 بيمار در تخت بیمارستان دو برابر شده است در منطقه خلیج در حالی که افزایش 56 درصد در سطح ایالت.

حتی به عنوان برخی از شهرستانهای نزدیک ظرفیت باقی می ماند وجود دارد مقدار زیادی از باز کردن در بیمارستان و ICU تخت در سراسر کشور. ریورساید شهرستان ويژه به ميزان 94 درصد کامل یکشنبه — به پایین از 99 درصد در هفته گذشته هر چند بیشتر شد COVID-19 نفر (9.5% از تخت ICU در ژوئن 27; 13.9 درصد در جولای 5) — در حالی که بیمارستان ها در منطقه خلیج در حال پذیرش نقل و انتقالات از دیگر شهرستانهای استان است. در سطح ایالت COVID-19 بيمار ادامه را تا حدود 8% از دولت در تخت بیمارستان.

درصد آزمون به بازگشت مثبت بیش از هفت روز گذشته نیز عبور 7% آستانه برای اولین بار پس از پایان ماه آوریل است. در دو هفته آن افزایش یافته است از 4.9 درصد به 7.5 درصد حتی به عنوان دولت انجام تست های بیشتر. آزمایشگاه در سراسر کشور گزارش شده 25% مثبت آزمون در هفته گذشته نسبت به قبل از (6,826 هر روز در مقابل 5,499) با وجود انجام 12.5 درصد بیشتر تست (104,523 هر روز در مقابل 92,848).

Newsom قبلا گفت: “هر نقطه اعشار است عمیقا تاثیرگذار” وقتی که می آید به مثبت رای دادن. اما کالیفرنیا هنوز نشدم بسیاری از کشورهای دیگر با وجود ضبط در میان اکثر موارد. آن 7.5 درصد رای در رتبه 18 در میان تمام 50 ایالت به خوبی پشت آریزونا (25.3%) و فلوریدا (18.7%). این کشور رای داده اند شبیه سنبله: زیر 5% آستانه سه هفته پیش به 7.8 ٪ در حال حاضر.

سازمان بهداشت جهانی گفت: مثبت شدن نرخ باید باقی می ماند در 5 درصد یا کمتر به مدت 14 روز قبل از شروع به بازگشایی شده است. در حال حاضر تنها 23 متحده دیدار که متریک با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و COVID پیگیری پروژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>