Coronavirus: بیل گیتس پیش بینی همه گیر در سال 2015

به عنوان coronavirus گسترش با خطرناک و بی رحم حرکت بسیاری از آمریکایی ها از جمله رهبران سیاسی شوکه شده اند بیش از همه گیر تعطیل کرده است دنیای اقتصاد کشیده بیمارستان به نقطه شکستن و تبدیل هر روز زندگی می کنند.

اما بیل گیتس هشدار داد پنج سال پیش بود که آن را در حال آمدن است. در یک بحث TED در سال 2015 مایکروسافت موسس میلیاردر و نیکوکار ذکر شده درس های آموخته شده از غرب آفریقا 2014 ویروس ابولا بحران گفت: “ایالات متحده و دیگر کشورها آماده شد برای آینده همه گیر بود که رفتن به آنها رسید.

“اگر هر چیزی می کشد بیش از 10 میلیون نفر در چند دهه آینده آن را به احتمال زیاد به بسیار عفونی و ویروس به جای جنگ” گیتس گفت. “نه موشک اما میکروب است.”

گیتس اشاره کرد که بسیاری از کشورها مشغول به کار برای سال برای کاهش خطر جنگ هسته ای و نیاز به شبیه توجه به گسترده بسیج در برابر یک قاتل ویروس.

“ما در واقع سرمایه گذاری بسیار کمی در یک سیستم برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر” او گفت: انعکاس هشدارهای در سال های اخیر از بیماری های عفونی پزشکان. “ما آماده برای آینده بیماری همه گیر.”

دروازه ستایش “قهرمان کار” توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی که رفت به آفریقا برای کمک به ابولا پاسخ. اما در مارس 2015 صحبت او اشاره کرد که وجود دارد نه به اندازه کافی اپیدیولوژی ردیابی بیماری و یا کافی پزشکان برای درمان بیماران مبتلا به سوابق نگهداری می شدند بر روی کاغذ به جای استفاده از کامپیوتر و دیگر عمده کاستی مانع تلاش. جامعه خوش شانس بود که شیوع — که به کشته شدن بیش از 11000 نفر در لیبریا سیرالئون و گینه — عمدتا ماند در مناطق روستایی گفت: یا آن شده اند که بسیار بدتر است.

“عدم آماده سازی می تواند اجازه می دهد بعد از بیماری به طور چشمگیری ویرانگر تر از ابولا,” او گفت:. یک ویروس “مانند آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1918” گیتس افزود: “می خواهم در سراسر جهان بسیار به سرعت. و شما می توانید بیش از 30 میلیون نفر از این بیماری همه گیر. بنابراین این یک مشکل جدی است. ما باید نگران بود.”

کشورهای سازمان بهداشت جهانی و دیگر نیاز به ایجاد پزشکی, اعتصاب تیم که قطار مانند نظامی سربازان اجرا شبیه سازی pandemic تمرینات و آماده سازی به سرعت حرکت به مناطقی که بیماری های همه گیر شروع به آزمایش و درمان قربانیان, او گفت:. دولت همچنین نیاز به سرمایه گذاری به مراتب بیشتر در تجهیزات پزشکی و واکسن تحقیق و راه های دیگر برای آماده سازی.

“در حال حاضر من نمی باید دقیق بودجه برای چه این هزینه اما من کاملا مطمئن شوید که آن را بسیار متواضع نسبت به آسیب بالقوه گیتز گفت:”. “بانک جهانی تخمین می زند که اگر ما در سراسر جهان بیماری همه گیر آنفلوآنزا ثروت جهانی را با بیش از سه تریلیون دلار است و ما می خواهم که میلیون ها و میلیون ها نفر از مرگ و میر.”

“وجود دارد بدون نیاز به وحشت گیتز گفت:” در بسته شدن. “ما مجبور به ذخیره کردن قوطی ماکارونی یا پایین رفتن به زیرزمین. اما ما نیاز به رفتن چرا که زمان در کنار ما نیست.”

اگر چه او شروع به کار خود را به عنوان یک برنامه نویس کامپیوتر, گیتس, 64, اختصاص داده شده بسیار از 20 سال گذشته به بهداشت عمومی و پزشکی است.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس مستقر در سیاتل اجرا توسط سه امنا: بیل و همسرش ملیندا گیتس و سرمایه گذار وارن بافت. پس از آن تاسیس شد 20 سال پیش بنیاد کمک بیش از 6 میلیارد دلار برای تحقیقات پزشکی و مراقبت های بهداشتی با تمرکز بر درمان و پیشگیری از ایدز سل و مالاریا سرخک و بیماری های دیگر به خصوص در آفریقا و برخی از فقیرترین نقاط جهان است.

در فوریه. 5 بنیاد اعلام کرد که 100 میلیون دلار کمک مالی به صندوق پژوهش و توسعه مواد مخدر و درمان های دیگر برای COVID-19.

چهارشنبه گذشته در یک آنلاین “از من بپرسید هر چیزی” چت در انجمن بحث و گفتگو ق گیتس پرسیده شد که چگونه بحران کنونی خواهد آخرین.

“اگر یک کشور نشانی از یک کار خوب با تست و ‘تعطیل’ پس از آن در 6-10 هفته آنها باید ببینید تعداد بسیار کمی از موارد و قادر به باز کردن back up” او پاسخ داد.

او گفت: مردم باید آرام باقی می ماند. و رهبران باید سرمایه گذاری بیشتر در آینده جلوگیری بیماری های همه گیر تاکید کرد.

“ما نیاز به توانایی به مقیاس تشخیص داروها و واکسن بسیار به سرعت در حال” دروازه نوشت. “این فن آوری وجود دارد برای انجام این کار خوب اگر درست سرمایه گذاری ساخته شده است. کشورها می توانند با هم در این کار.”

در یکی دیگر از ویدئو کنفرانس سه شنبه گیتس تصریح کرد 6-به-10 روز پیش بینی اذعان کرد و آن را باعث گسترده اقتصادی درد. اما او گفت: این مهم است که اجتماعی فاصله قوانین بود در جای خود نگه داشته به طوری که موارد را گسترش خارج از کنترل و بیمارستان تبدیل به ضعف و مرگ و میر افزایش می یابد.

“این بسیار دشوار است برای گفتن به مردم, ‘هی نگه داشتن رفتن به رستوران و خرید خانه های جدید نادیده گرفت که توده ای از اجساد بیش در گوشه ما می خواهیم شما را به نگه داشتن هزینه به دلیل وجود برخی از سیاستمدار است که فکر می کند که رشد تولید ناخالص داخلی چه تعداد”” گیتس گفت. “آن را سخت به بگویید که مردم در طول یک بیماری همه گیر … که آنها باید در مورد چیزهایی که دانستن فعالیت های خود را گسترش این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>