Coronavirus لایحه Buttresses روستایی پهنای باند Buildout بودجه

به 2 تریلیون دلار coronavirus کمک لایحه شامل $125 میلیون دلار برای حفاظت از بخش کشاورزی و روستایی, آب و برق خدمات (RUS) پزشکی از راه دور و آموزش از راه دور و پهنای باند buildout وام و کمک مالی برنامه.

این لایحه هنوز هم باید گذشت خانه–رای گیری برنامه ریزی شده است جمعه, مارس 27 اما این انتظار برای رخ می دهد و رئیس جمهور به امضای این همان روز است.

مرتبط با: عظیم Coronavirus کمک لایحه تصویب سنا

گرفتن پهنای باند به مناطق روستایی به طوری که آن دسته از ساکنان نیز می تواند ارتباط از راه دور و آموزش از راه دور آموزش و بهداشت و درمان است که در بالا از ذهن مسئله در واشنگتن با توجه به همه گیر.

این RUS بودجه می آید در دو تراشه ها جای دادند.

این RUS’ موجود 600 میلیون دلار برنامه آزمایشی برای پهن باند روستایی وام و کمک های مالی را دریافت اضافی $100 میلیون دلار به “جلوگیری از آماده شدن برای, و پاسخ به کروناویروس” با محدودیت های مشابه به عنوان برنامه آزمایشی.

این بدان معناست که حداقل 90 درصد از خانواده ها در حال خدمت باید در یک منطقه روستایی “بدون دسترسی کافی به پهنای باند” که آن را تعریف می کند به عنوان 10 Mbps downstream, 1 بالادست هر چند وزیر کشاورزی می تواند بررسی و به روز رسانی است که تعریف سالانه است. پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به overbuild یا تکراری پهن باند گسترش تلاش های هر نهاد است که در حال حاضر بدست پهنای باند وام از روس.

این کمک های مالی خواهد شد و وزن نسبت به قبلی متقاضیانی که در حال حاضر elibigle با توجه به تنظیم الزامات واجد شرایط بودن.

پس از آن وجود دارد که اضافی $25 میلیون نفر تحت RUS را “آموزش از راه دور پزشکی از راه دور و پهنای باند برنامه” به “جلوگیری از آماده شدن برای, و پاسخ به کوروناویروس.”

هر دو مقدار در دسترس هستند تا سپتامبر. 30, 2021, هر چند امیدوارم همه گیر خواهد شد به پایان رسید قبل از آن.

FCC رئیس Ajit Pai برای آنها بسته روستایی دیجیتال تقسیم اعتراف اولویت ستایش تزریق بودجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>