Coronavirus: منطقه خلیج سازمان های حمل و نقل ببینید شدید ridership کاهش تماس برای دولت فدرال کمک

هشت منطقه خلیج سازمان های حمل و نقل پیوست و با هم به تماس برای کمک های مالی از دولت های ایالتی و فدرال به عنوان ridership همچنان به نازل شدن.

حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شده است “ضروری زیرساخت های حیاتی” و همه سازمان ها در حال ادامه فعالیت در میان ایالت پناهگاه در محل سفارش از فرماندار گاوین Newsom اما در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر منطقه خلیج سازمان های حمل و نقل نشان داد آنها عامل در یک جمعی از دست دادن درآمد در “از 70 به 90 درصد” محدوده.

با تعداد زیادی از مسافران مجبور به کار از خانه در حالی که تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus سازمان های حمل و نقل گرفته اند به کاهش خدمات برش راه ها و در برخی موارد تعلیق مجموعه ای از کرایه.

AC حمل و نقل و دره حمل و نقل سازمان (VTA) منتقل شده اند به حالت تعلیق کرایه مجموعه در حالی که در شهرستان کنترا کوستا ایالت اتصال را انجام خواهد داد همان آغاز در روز سه شنبه. روز جمعه Caltrain اعلام کرد که توقف برنامه ریزی شده کرایه را افزایش می دهد “برای هم بودن.”

در این بیانیه مشترک که روز دوشنبه منتشر آژانس های تشکر شده مجلس نانسی پلوسی و سناتور دایان فاینستاین و کامالا هریس “برای رهبری خود را در حمایت از حمل و نقل عمومی و فوری این بودجه درخواست” در حالی که همچنین فراخوانی برای هر ایالتی و فدرال COVID-19 امداد بسته های شامل بودجه برای حمل و نقل عمومی.

در اینجا نگاهی به چگونه فردی سازمان را تحت تاثیر قرار شده است با گسترش این رمان coronavirus و ایالت پناه-در-محل سفارش.

AC حمل و نقل: آژانس سخنگوی رابرت Lyles می گوید AC حمل و نقل برآورد “farebox بازیابی در کاهش 75 به 90 درصد” محدوده و به دلیل جدید جلو درب محدودیت های این سازمان دیگر نمی خواهد نیاز به کرایه پرداخت می شود.

در یک ایمیل به منطقه خلیج فارس اخبار گروه Lyles گفت: هیچ تغییر در AC حمل و نقل خدمات سطح اما آژانس اتخاذ خواهد شد یک عقب-درب شبانه روزی عمل محدود است که مقابل درب ورود به “سواران با تحرک دستگاه ها و نیازهای ویژه چرخ دستی و یا کسی که درخواست استقرار ADA شیب دار.”

عقب-درب شبانه روزی است که انتظار می رود به کاهش احتمال تماس نزدیک بین سواران و اپراتورها. علاوه بر این شش پا منطقه حفاظت شده خواهد بود ضبط کردن در اطراف اپراتور صندلی که بدان معنی است که برخی از صندلی های پشت این اپراتور در حال حاضر در دسترس نیست به سواران.

بارت: بارت سخنگوی Alicia Trost ارائه دقیق ridership داده است که نشان می دهد این سازمان در حال تجربه یک فوری از دست دادن کرایه و پارکینگ درآمد حدود 39 میلیون دلار است که تنها 5 میلیون دلار تفاوت از بارت تقریبی $44 میلیون در هر ماه درآمد.

بارت می کند دریافت $36 میلیون در هر ماه اضافی عامل درآمد حاصل از منابع دیگر که شامل تبلیغات است اما این سازمان هشدار می دهد که “تمام منابع درآمد آسیب پذیر هستند به یک رکود اقتصادی.”

بارت می گوید آن روز هفته آموزش فرکانس باقی خواهد ماند اما این سازمان است و دیگر قطار در حال اجرا از 5 صبح تا نیمه شب خواهد شد و به جای عمل از 5 صبح تا 9 بعد از ظهر در روزهای هفته. آغاز سهشنبه, سرویس های آخر هفته خواهد بود و از ساعت 8 صبح-9 p. m. که اسلش مجموع پنج ساعت از منظم شنبه برنامه و سه ساعت از پایان دادن به عقب عادی یکشنبه برنامه.

Caltrain: در 13 مارس Caltrain اعلام کرد آن را به حال تعلیق Baby Bullet خدمات در صبح و بعد از ظهر ساعت اوج.

باقی مانده از Caltrain برنامه بدون تغییر است اما از 10 روز پیش در این سازمان اشاره کرد در وب سایت خود را که فروش بلیط تا به حال کاهش یافته و حدود 75 درصد بیش از یک دوره دو هفته ای.

یک سخنگوی Caltrains را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای به روز رسانی ridership شماره از پناهگاه در محل جهت اجرا شد.

همانطور که اشاره شده در بالا Caltrain به حالت تعلیق در برنامه ریزی کرایه تغییراتی که تصویب شد در ماه سپتامبر سال 2019 یا به عنوان آژانس یادداشت “مدتها قبل از زمان بحران بهداشت عمومی.”

در شهرستان کنترا کوستا ایالت اتصال: در طول پناهگاه در محل سفارش County اتصال اجرا خواهد شد به طور منظم خدمات گذشته از 600-سری مسیرهای خواهد شد که به حالت تعلیق تا زمانی که مدرسه در جلسه.

شهرستان اتصال را نیز به حالت تعلیق کرایه مجموعه در تمام مسیرهای از جمله paratransit, شروع, شنبه.

پل دروازه طلایی بزرگراه و حمل و نقل منطقه: طلایی فری گیت, عامل کاهش هفتگی خدمات و بدون خدمات آخر هفته با توجه به این پناهگاه در محل سفارش.

بیش از نیمی از دروازه طلایی ترانزیت اتوبوس مسیرهای آسیب دیده اند و تغییرات.

آژانس همچنین می گوید اضافی روزانه cancelations ممکن است لازم خواهد بود و ابلاغ به مسافران از طریق @GoldenGateBus در توییتر و از طریق خود نرم افزار حمل و نقل.

Samtrans: به دنبال سرپناه در محل سفارش Samtrans اعلام مسیرهای نمی خواهد خدمت متوقف می شود که به عنوان “روز مدرسه تنها.”

دوشنبه گذشته آژانس اشاره کرد که به طور متوسط هفته ridership کاهش یافته است توسط “حدود 19 درصد” پس از COVID-19 مهار تلاش های را آغاز کرد اما Samtrans اتحاد خود را به روز نکرده اعداد در آخرین هفت روز و یک سخنگو را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای به روز رسانی ridership بالغ.

Samtrans همچنین در هفته گذشته گفت: این امر توزیع ضد عفونی کننده دست به اپراتورهای اتوبوس که آنها دسترسی به آب و صابون پردازنده.

SFMTA: به عنوان Muni, مترو, راه آهن خدمات همچنان به فعالیت عادی برنامه های این سازمان اعلام کرد سه شنبه گذشته آن را به طور موقت کاهش خدمات اتوبوس.

بیست و سه اتوبوس به حال مسیرهای کوتاه و یا لغو در مجموع و cancelations شامل بیان خطوط مانند 1AX کالیفرنیا اکسپرس 14X ماموریت بیان و 30X مارینا بیان.

تمام ماشین کابل خطوط شده اند به طور موقت جایگزین اتوبوس.

SFMTA سخنگوی اریکا کاتو می گوید از دست دادن درآمد است که یک نگرانی مداوم و آژانس می افتد در 70-90 درصد در محدوده ضرر و زیان درآمد اما به روز شده ridership شماره در دسترس نخواهد بود تا پنج شنبه.

ولی حمل و نقل اقتدار: به VTA عامل, اتوبوس راه آهن نور و paratransit خدمات سفر ضروری است اما به حالت تعلیق کرایه مجموعه است.

آغاز جمعه VTA شروع عقب-درب شبانه روزی و اعلام کرد جلو-درب شبانه روزی “تنها متعلق به مسافران که نیاز به سطح شیب دار و یا اولویت صندلی.”

سریع از 500 خدمات از سن خوزه Diridon ایستگاه به Berryessa حمل و نقل مرکز به حالت تعلیق در آمد در روز دوشنبه و آژانس نیز اعلام کرده است افزایش تمیز کردن تلاش.

دقیق تر تمیز می گیرد هر روز زمانی که اتوبوس در حال کشیده به عامل اختلافات در حالی که وجود دارد همچنین یک ایستگاه در هر اتوبوس حیاط برای اپراتورها برای انجام کار اضافی پاک فراز به عنوان آنها شروع به خود را راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>