Coronavirus: منطقه خلیج مدارس, تایید, دانشگاه, تعطیلی

منطقه خلیج عمومی رهبران مدرسه در روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد به نگه داشتن دانشگاه ها تعطیل و شیفت به آموزش از راه دور باقی مانده از سال تحصیلی یک حرکت بود که انتظار می رود پس از مقامات دولتی گفت که بعید است دانش آموزان می تواند بازگشت به دلیل نگرانی های ایمنی و باید به صورت مداوم اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این گردشگاه عمومی و شهرستان سانتا کلارا ادارات آموزش و پرورش اولین کسانی بودند که به تایید مدرسه آتن.

“ما يادگيری دانشجويان و معلمان ما آموزش است و نه پایان دادن به چند دانشگاه باقی می ماند جسمی بسته” گفت: آالمدا کانتی سرپرست مدارس L. کارن مونرو, در بیانیه ای. “هر روز از آموزش مسائل بدون توجه به اینکه آیا آن را می گیرد در یک کلاس درس و یا در آشپزخانه.

سانتا کلارا کانتی دفتر همچنین تاکید کرد که 2019-2020 سال تحصیلی به پایان رسیده است.

“به جای باقی مانده از سال تحصیلی دگرگون شده از فرد در کلاس درس به آموزش و پشتیبانی برای دانش آموزان از طریق آموزش از راه دور گزینه های به عنوان شرح داده شده توسط California Department of Education” این دفتر در بیانیه ای گفت با superintendents شهرستان را 33 مدارس.

قبلا در این روز رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت سرپرست مدارس تونی Thurmond به نام در مدارس به سطح شیب دار تا خود را از راه دور آموزش درسی اما متوقف کوتاه از صدور دستورالعمل های شرکت و یا سفارشات.

“از فراوانی احتیاط” Thurmond گفت: “اعتقاد ما آن است که مهم است که همه مدارس ما حداکثر تلاش خود را در اطراف آموزش از راه دور برای آموزش دانش آموزان ما.”

اوکلند Unified School District که همچنین تایید تعطیلی از آن دانشگاه در بیانیه ای گفت این است که “کار به منظور تعیین تاثیر کامل این تصمیم از جمله بررسی برنامه های جایگزین برای جشن ما 2020 فارغ التحصیلان تبلیغات از تمام نمرات دیگر آیا مدرسه تابستانی ارائه خواهد شد و از دست رفته از آموزش یادگیری است.”

“در ضمن” این بیانیه ادامه داد: “ما همچنان برای نهایی کردن برنامه به ارائه تکنولوژی به ما دانش آموزان و خانواده ها برای کمک به افزایش یادگیری دانش آموزان می تواند در خانه انجام دهد.”

مونرو اذعان کرد که آموزش از راه دور محل می تواند حتی بزرگتر بار در خانواده ها در زمانی که اضطراب در حال حاضر بالا است. از روز شنبه وجود دارد 9,828 تایید موارد COVID-19 و 211 مرگ و میر در کالیفرنیا است. این ویروس همچنین roiling اقتصاد – 1.6 میلیون نفر را برای ثبت مزایای بیکاری از مارس 13.

“درخواست پدر و مادر و مراقبان را در وظیفه دلهره آور از حمایت تجارب یادگیری که ما باور نکردنی و حرفه ای معلمان به طور معمول ارائه – در بالای خود دارد که بسیاری از خانواده های ما به ادامه کار خود مسئولیت و یا برای اطمینان از صورتحساب خود را پرداخت می شود – می افزاید: حتی بیشتر از استرس روزمره زندگی,” او گفت:.

سانتا کلارا کانتی بیان نگرانی های مشابه و گفت: دانش آموزان و خانواده ها و مربیان را دریافت خواهد کرد “پشتیبانی مداوم.”

“همانطور که همه مناطق در شهرستان سانتا کلارا بیشتر پیاده سازی آموزش از راه دور گزینه های علمی و راهبردهای اجتماعی و عاطفی رفاه همه دانش آموزان از اهمیت” دفتر گفت. “این ولسوالی در حال همکاری با یکدیگر برای پیدا کردن راه برای همیشه در ارتباط ماندن آن ادامه خواهد داد برای کمک به همه هم یاد بگیرند و جشن های مهم و نقاط عطف.”

نویسنده کارکنان کری کرولی باعث شد برای این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>