Coronavirus: نویسندگان Waldman, Chabon کمک های رستوران, بیمارستان, کارکنان

اعمال خوب در میان همسایگان رونق گرفت در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر رمان نویسان-فیلمنامه نویسان آیلت Waldman و Michael Chabon پیوست روند.

اواخر هفته گذشته Waldman در زمان به رسانه های اجتماعی که به گزارش برکلی زن و شوهر باید متعهد به خرید 25 وعده های غذایی یک هفته از شرق خلیج رستوران ها برای تغذیه اضطراری کارکنان اتاق در اوکلند کوهستانی بیمارستان “تا زمانی که این چیز طول می کشد.”

پس از آن فشار خود را برای حمایت از رستوران های محلی و مراقبت های بهداشتی کارگران گسترش یافته با Waldman اصرار ساکنان منطقه خلیج برای پیوستن به این علت و گسترش وعده غذایی برنامه به یک برنامه روزانه که شامل بیشتر بیمارستان ها و eateries.

روز یکشنبه گزارش داده بود که آنها مطرح شده بیش از $5,000, لطف بزرگ دل همکاران.

“ما خیلی دامن زده است که مردم پاسخ داده اند مانند آنها” Waldman گفت. “و ما شده ایم هولناک با رستوران مشتاق به آشپز و کمک کند. بعضی از آنها حتی ارائه تخفیف, اما هیچ, ما می خواهیم به پرداخت کامل حمل و نقل.”

Waldman گفت که او فکر کردم برای این برنامه پس از یک دوست به او گفت در مورد یک فرد است که کاهش یافته غذایی برای ER پزشکان در بیمارستان عمومی سان فرانسیسکو. او در حال حاضر است داوطلب خدمت سربازی به کمک جنی شوارتز صاحب اوکلند را لی لی رستوران به سازماندهی رستوران قطعه از برنامه ها و نظارت بر “ایمنی و استانداردهای کیفیت” در حالی که Waldman دسته جمع آوری کمک های مالی.

“اگر شما زندگی می کنند در منطقه خلیج من می دانم که چقدر شما از غذا خوردن,” او گفت:. “ما در حال درخواست از مردم برای اهدای آنجا که آنها را صرف غذا خوردن در طول هفته است.”

“رستوران ها قلب جامعه ما” Waldman اضافه شده است. “کسی که می خواهد به زندگی می کنند در اینجا اگر هیچ بزرگ مواد غذایی به غذا خوردن ؟ من قطعا نمی خواهید به طبخ بقیه زندگی من!”

جداگانه در مقابل Waldman و Chabon خواسته اند همسایگان خود به کمک اضافی N95 ماسک ماسک برای کمک به در طول coronavirus بحران است. در مقابل آنها در حال ارائه autographed نسخه از رمان خود را.

به عنوان برای رستوران-بیمارستان برنامه Waldman در روند راه اندازی یک GoFundMe حساب. در ضمن donators می توانید با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در [email protected] و می تواند دسترسی به اطلاعات را از طریق حساب توییتر @ayeletw.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>