Coronavirus: به عنوان کالیفرنیا موارد افزایش و رژیم صهیونیستی است. Newsom توضیح می دهد که چرا دولت می تواند اداره کند سنبله

کالیفرنیا ثبت شده حداقل 2000 جدید کروناویروس موارد برای 17th متوالی روز سه شنبه به دولت در صدر 136,000 مجموع موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

با 90 جدید مرگ و میر اعلام کرد سه شنبه — از جمله 11 در منطقه خلیج — دولت تلفات رسیده 4,746.

پس از داده های وارد شده توسط این سازمان خبری نشان داد 2,946 موارد جدید در کالیفرنیا سه شنبه هفت روز جدید کروناویروس صورت میانگین به یک اوج جدید در 2,785.86 که منجر به برتری قبلی بالا تنظیم یکشنبه در 2,702.43.

یک افزایش در موارد همزمان با تصمیم گیری فردی شهرستانهای اطراف کالیفرنیا به حرکت بیشتر به فاز 2 از بازگشایی خود را در اقتصاد محلی است. در جمعه شهرستان که فایل گواهی اشکال و اثبات آنها مجهز به رسیدگی به افزایش موارد و کاهش تلاش های در محل به منظور کاهش انتقال COVID-19 مجاز خواهد بود به حرکت در فاز 3.

پس از ملاقات با رهبران جامعه در اوکلند سه شنبه برای بحث و گفتگو در مورد نژادپرستی سیستماتیک بی عدالتی و پلیس, اصلاحات رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صحبت با یک خبرنگار به آدرس دولت در ادامه در پاسخ به کروناویروس همه گیر و گفت: کالیفرنیا است بهتر آماده مسئولیت رسیدگی به گسترش COVID-19 تر از آن بود که یک ایالت پناهگاه در محل جهت اجرا شد مارس 19.

“همانطور که ما در فاز یک مسئول راه بازگشایی اقتصاد ما ساخته شده آن را کاملا روشن است که ما پیش بینی افزایش در تعداد موارد مثبت,” Newsom گفت. “اما ما همچنین ساخته شده است آن را کاملا روشن است که همزمان تشخیص و تعهد است که ما در یک قابل ملاحظه ای متفاوت از ما 90 روز پیش. ما صدها میلیون ها نفر از ماسک در حال حاضر در اختیار ما است.”

Newsom توضیح داد: دولت افزایش یافته است و آن تست ظرفیت و کالیفرنیا است که در حال حاضر انجام به طور متوسط بیش از 60 ، 000 آزمون در روز است. این می آید دو ماه پس از Newsom گفت: دولت تنها توانایی تست 2000 نفر در روز است.

با افزایش تست مقامات دولتی و محلی افسران بهداشت در حال حاضر نزدیک نظارت بر رای مثبت آزمون.

“هر روز صبح ما با نگاه مثبت نرخ” Newsom گفت. “آنها شده اند در یک حاشیه خطا بیش از هفت روز مثبت نرخ در 4.4 درصد. 14-روز رای مثبت در 4.7%. سه هفته پیش از آن حدود 4.5 درصد و 4.6% بنابراین ما در حاشیه. من فکر می کنم ما به عنوان یک مرحله به مرحله در رویکرد ما قرار داده و از دستورالعمل ها است که می گویند این است که چگونه شما آن را انجام دهد اما ما نمی گویند زمانی که شما آن را انجام دهد.”

Newsom گفت: میزان بستری شدن کمی افزایش یافته است در دولت اما حاکی از آن است که هنوز دلیلی برای نگرانی است.

اگر وجود دارد افزایش قابل توجهی در موارد و رای مثبت شروع به افزایش فرماندار گفت: دولت تا به حال زمان کافی برای آماده شدن برای یک افزایش در تعداد بستری شدن در بیمارستان.

“ما باید جایگزین مرکز مراقبت که آماده رفتن هستند شناسایی سایت های دارای تجهیزات قبل از قرار این دارایی” Newsom گفت. “ما باید یک بیمارستان طرح است که در افزایش ظرفیت تا 50000. ما 11,000 هواکش امروز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>