به عنوان موارد تشدید سراسر کشور و marooned کشتی کروز با 21 تایید coronavirus موارد روی — و به طور بالقوه بسیاری از — منتظر به حوض روش برای تست های معمول باقی می ماند تیره با وجود کاخ سفید اطمینان داد که هر کسی می تواند یک تست بگیرید در هر زمان.

جامعه پزشکان می گویند که آنها نمی باید تست کیت و گفته شده از طریق دولت و مقامات بهداشتی برای تست است که می تواند در وقت با ارزش.

“ما هیچ محلی تست در دسترس,” دکتر گفت: Walter میلز رئیس جمهور از کالیفرنیا آکادمی پزشکان خانواده. “هیچ یک آموزش داده شده است برای انجام آزمایش آن را به عنوان در دسترس نیست در جامعه است.”

این بدان معناست که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که تجربه فقط علائم جزئی مانند کم تب و سرفه و تنگی نفس ممکن است به تست نشده سهوا آلوده کردن دیگران و گسترش بیماری بالقوه کشنده. گسترده تر تست نیز می تواند با دقت اشاره کردن ویروسی “نقاط داغ” در جامعه است.

برای مثال مرد مظنون به اشتعال شیوع بیماری در شاهزاده بزرگ کشتی کروز که میره از سان فرانسیسکو در ماه گذشته آگاه بود از عفونت را نشان نمی دهد علائم تا زمانی که این سفر را آغاز کرده بود با توجه به کروز شرکت کردند. او پس از درگذشت.

برای کنترل coronavirus در عرض یک سال و 80 درصد از بیماران علامت دار خواهد نیاز به آزمایش و جدا شده در یک روز از علائم ظاهر می شود به گفته های اخیر دانشگاه هاروارد تجزیه و تحلیل.

در عین حال شده است وجود دارد هیچ راهنمایی در مورد چگونه به درستی سواب بیمار گلو و بینی و یا که در آن کشتی نمونه پزشکان می گویند.

لوس آلتوس سالمندان متخصص دکتر مهرداد Ayati گفت: “این اطلاعات برای پزشکان بسیار محدود و تقریبا صفر است.”

“اگر وجود دارد یک بیمار است که ما مشکوک است که COVID-19 ما می توانید با ما تماس بگیرید county وزارت بهداشت برای دیدن اگر آنها می توانند کسی را به انجام این تست,” او گفت:.

نا امید شده توسط محدودیت و همچنین قوانین و محدودیت های علمی مراکز پزشکی مانند دانشگاه استنفورد, دانشگاه سان فرانسیسکو و دانشگاه هاروارد در حال پرش gantlet و باید خدمت سربازی خود را virologists به طراحی در خانه تست.

نیاز به سریع تر و دقیق چرخش ساخته شده بود بسیار روشن با مورد Solano County زن در حال حاضر به شدت بیمار مبتلا به کوروناویروس. او در بیمارستان بستری شد برای 11 روز قبل از عفونت تشخیص داده شد بالا بردن چشم انداز جامعه کنترل نشده در معرض خطرناک بیماری تنفسی است.

با وجود پزشکان سوء ظن است که او تا به حال به این ویروس شد و آزمایش هر چه زودتر به این دلیل که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اولیه و دستورالعمل های بسیار باریک تمرکز تنها بر روی بیمارانی که به چین سفر کرده و یا تا به حال شده است در تماس با هر کسی که با این بیماری است. آنها از آنجا بوده است گسترش.

همچنین در زمان دولت تنها تا به حال 200 کیت تست و نمونه بود حمل به Atlanta-بر اساس CDC برای پردازش و تایید یک وقت.

کالیفرنیا بود که در میان معدود کشورهایی است که دریافت اوایل CDC کیت غربالگری شدند و مجاز به استفاده از آنها, اما بسیاری از آنها معیوب و تولید نتایج نادرست. که مشکل است پس ثابت شده است اما این تاخیر شده است پر هزینه است.

در حال حاضر بیش از نه هفته پس از این ویروس برای اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده آمریکا دولت فدرال آزمایشگاه باید فقط تست نمونه برای 1,583 مردم فدرال و مقامات بهداشت گفت: با توجه به سیاست.

در طول جلسه بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و غذا و دارو کمیسر Stephen هان اضافه شده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ندارد آمار و ارقام تعداد افراد مورد آزمایش در دولت و آزمایشگاه های محلی. آنها همچنین گفته CDC حمل 1.1 میلیون آزمون به آمریکا جمعه با توجه به این مقاله است.

“آنها به سادگی از دست زمان آنها را نمی تواند. شما نمی توانید به عقب شش هفته از کوری” گفت: جرمی Konyndyk که نظارت بین المللی پاسخ به ابولا در دولت اوباما و ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی با توجه به واشنگتن پست.

روز شنبه, the California Department of Public Health گفت: آن را نمی تواند فاش تعداد تست های آن انجام شده است. آن را نیز نمی توان گفت اگر این کافی عرضه است.

“ما خواسته CDC برای تست های بیشتر و زمانی که خواسته آنها ارائه آنها را به عنوان مورد نیاز” گفت: یک سخنگوی. “که ادامه خواهد داد به افزایش می دهد که ما را به تست های بیشتر.”

اگر یک فرد دارای علائم خفیف آنها باید خود منزوی’ در خانه, سخنگوی, گفت:, و آنها همچنین می توانید تماس های خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا محلی عمومی وزارت بهداشت به درخواست تست.

این سخنگو گفت: پزشکان می توانید ارسال خود را سواب به طور مستقیم به دولت ریچموند-بر اساس آزمایش, آزمایشگاه, اما نمی تواند توصیف مناسب حمل و نقل و حمل و نقل روش برای انجام این کار است. این فرد همچنین پیشنهاد کرد که مردم با علائم شدید باید به مراقبت فوری به اورژانس یا 911 تماس بگیرید, در صورت لزوم.

در هفته گذشته حداقل سه متحده علمی مراکز پزشکی – UCSF استنفورد و هاروارد بریگهام و بیمارستان زنان — شروع به استفاده از خانه خود را تست به صفحه نمایش تمام بیماران مشکوک که می رسند در بخش اورژانس و یا مراقبت های فوری و مراکز.

“ما می توانیم بدبختانه…و ما به سرعت می تواند حکومت آن را یا رد آن می گوید:” دکتر ماریا کلاغ رئیس اورژانس پزشکی در UCSF. “ما لازم نیست که غیر ضروری قرنطینه یا خطر ندانسته آلوده کردن فرد دیگری که آسیب پذیر است.

“تا به حال هر آزمون ما می خواستیم به یک فرد با COVID-19 را از طریق ما کنترل عفونت (دفتر) که مخاطبین وزارت بهداشت و سپس تماس مراکز کنترل بیماری است که به تصویب آزمون,” او گفت:. “وجود دارد فرم پر کردن که در زمان ساعت به دور از مراقبت از دیگران است.”

در دانشگاه استنفورد “ما باید برای حفاظت از خط مقدم کارگران,” دکتر گفت: ایوان Maldonado متخصص بیماری های عفونی و مدیر کنترل و بازرسی در دانشگاه استنفورد سلامت کودکان است.

آن را ضروری است برای گرفتن عفونت به سرعت در سایت — بنابراین افراد بیمار می تواند جدا شده قبل از آنها به گسترش این ویروس به بهداشت و درمان کارگران و دیگر بیماران و اعضای خانواده و دوستان او, او گفت:. سپس بیمار می تواند به سرعت به کارگردانی و به ویژه انزوای اتاق به دور از شلوغ اتاق انتظار و درمان توسط کارشناسان در دنده محافظ.

اما آزمون طراحی و توسعه توسط دانشگاه و دولت در آزمایشگاه های دشوار به مقیاس و یا توزیع به طور گسترده ای با توجه به یک Feb. 26 دانشگاه هاروارد گزارش Devabhaktuni Srikrishna, Ranu S. Dhillon و دیوید Beier. کسانی که در آزمایشگاه با استفاده از روش مولکولی به نام polymerase chain reaction که نیاز به آزمایشگاه ویژه ماشین آلات و تکنسین های بسیار آموزش دیده و به آنها عمل می کنند.

“به عنوان ویروس گسترش می یابد و به طور کلی جامعه” آنها نوشت: “مردم نیاز به آزمایش می شود در درمانگاه ها و شاید حتی در درب خانه خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im