Coronavirus آوریل 8: تحولات در سراسر منطقه ما

کل آزمون مثبت برای این ویروس در داکوتای شمالی است تا 237, اما, وزارت, لیست 82 نفر به عنوان بهبود از بیماری است. وجود دارد در حال حاضر 18 ساکنان بستری با بیماری و چهار نفر همه حداقل 70 سال داشته و درگذشت.

پنج مورد از موارد جدید جمعه آمد از Cass County است که تا کنون مثبت ترین آزمون های هر شهرستان در دولت است. این شهرستان در مجموع در حال حاضر تا 70 — نزدیک به 30 درصد از دولت را در کل.

فارگو شهردار تیم ماهانی و وست فارگو شهردار برنی Dardis با صدور بخشنامه سهشنبه اصرار ساکنان در هر دو شهرستانها به ماندن در خانه به سرعت گسترش این بیماری است. دستورات اجرا نمی شود ،

در مجموع 7,703 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 27 شهرستان در حال حاضر حداقل یکی از شناخته شده مورد بیماری با اولین مورد تایید شده اعلام کرد در روستایی بومن شهرستان در روز سه شنبه.

مینه سوتا

با فقط یک هفته قبل از بحرانی اواسط ماه آوریل پنجره یک بار پیش بینی شده به عنوان اوج coronavirus بیماران بیش از در حال اجرا مینه سوتا بیمارستان های رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و مقامات بهداشت با اشاره به نشانه های دلگرم کننده است که دولت کاهش گسترش ویروس و هل دادن به عقب شتاب از موارد جدید.

“برخی از مدلهای گفت: اوج می شده اند در اینجا در حال حاضر توسط” گفت: دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم در طول فرماندار روزانه کنفرانس مطبوعاتی. “من شخصا احساس خشنودی به رشد نرخ اقامت در ثبات منطقه است می تواند تغییر هر روز است.”

هر چند سهشنبه, آوریل 7 مشخص شده یکی دیگر از بالاترین یک روز پرش در موارد جدید با 83 و هر چند دولت اضافه شده چهار کشته و هفت ICU, موارد, این, روزانه, را افزایش می دهد باقی می ماند در تک رقمی دولت بیمارستان هنوز به این سیستم تبدیل به غرق با بیماران و دو برابر شدن نرخ رو به کاهش است.

استناد به نقض Walz دستور به ماندن در خانه و توقف عملیات کسب و کار را شروع کرده اند به trickling در سراسر کشور.

همانطور که از دوشنبه, آوریل 6 هشت نفر به اتهام نقض اضطراری سفارشات. این دستورات نیاز به کافه ها و رستوران ها به توقف ناهار خوردن-در خدمات و همچنین داشتن ساکنان عمدتا در خانه بماند. نقض این دستور تخطی از قانون با جریمه تا 1000 $یا 90 روز در زندان بود.

داکوتای جنوبی

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem اعلام کرد ایالت بعد از نماز برای چهار شنبه, آوریل 8 به عنوان coronavirus مرگ و میر در کشور افزایش یافت و به شش.

Noem را اعلام می آید حتی به عنوان او بارها و بارها رد تماس از پزشکی شهرستان و شهرستان رهبران در سراسر کشور به صورت سختگیرانه تر ایالتی اقدامات به جای انتخاب به موضوع اقامت-در-خانه جهت در معرض خطر افراد در دو شهرستان دوشنبه — او شدیدترین محدود تا کنون در دولت و شهروندان است.

داکوتای جنوبی بود که در یک “نقطه بحرانی در زمان” آن را به عنوان چهره گسترش گسترش coronavirus, او گفت:. تعداد تایید coronavirus موارد افزایش یافته است به 320 تقریبا سه برابر مورد مجموع در یک هفته.

دولت هنوز فاقد بیمارستان تخت و صرفه جویی در زندگی هواکش آن را برای اواسط ماه ژوئن اوج این ویروس در هوا توسط دولت و سیستم بهداشت مقامات اگر چه Noem گفت: دولت و نظام سلامت مقامات برنامه ریزی برای دیدار با دولت باید با افزایش انتظار می رود.

در اطراف منطقه

  • وجود داشته است در مجموع 2,578 تست مثبت نتایج جستجو برای COVID-19 در ویسکانسین که از سه شنبه. که یک روز افزایش 138 موارد تایید شده. ایالت حدود 29 درصد از تایید COVID-19 موارد نیاز به بستری.

  • اهالی داکوتای شمالی در حال حاضر خواهد شد از نظر قانونی ملزم به نفس قرنطینه برای 14 روز پس از بازگشت از مینه سوتا, مگر اینکه آنها در یک “ضروری” درست است. مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از اضافه مینه سوتا در دوشنبه 6 آوریل به یک لیست در حال رشد از کشور با گسترده جامعه انتقال COVID-19. مقامات دولتی گفت: بعد از ظهر سه شنبه اصلاحیه به قرنطینه سفارش می تواند در آینده به اطمینان حاصل شود که داکوتای شمالی و مینسوتا ساکنان می تواند حرکت آزادانه تر در سراسر مرز به دریافت مراقبت های بهداشتی.

  • داکوتای شمالی معرفی یک نرم افزار جدید آیفون به نام مراقبت از 19 است که آهنگ کاربران حرکات به اماکن عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و بایگانی اطلاعات رستوران ها. در استفاده عملی بورگوم گفت: این برنامه رایگان اجازه می دهد تا کاربران را به راحتی به یاد بیاورید که در آن آنها بوده ام در مورد آنها پایین آمده با COVID-19 و نیاز به ردیابی هر کس با آنها تماس داشتند. چند ساعت پس از اجرای 1,200 مردم آغاز شده بود با استفاده از این برنامه است.

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است ایالت مینه سوتا را درخواست فدرال برای کمک به فاجعه در میان COVID-19 بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تصویب می آید دو روز پس از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz فدرال درخواست کمک کرد و گفت که دولت “به سرعت در پاسخ به این بهداشت عمومی در بلایا و همچنان به انجام این کار به حد کمال ممکن است” اما “دولت توانایی برای پاسخ به و بازیابی از این رویداد خواهد بود به شدت تحت تاثیر” بدون فدرال کمک کند.

  • با توجه به مینه سوتا وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر استیو گرو دولت است که هنوز “در انتظار راهنمایی از دولت فدرال” در مورد اضافی 600 $در هر هفته برای بیکاری بهره مند شوند. که در بالای فدرال $1,200 بررسی به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته محرک.

  • مینه سوتا را دادستان و آمریکا وکیل را مونتاژ یک تیم با هدف سرکوب در فعالیت های غیر قانونی مرتبط با coronavirus. آن را به تمرکز بر روی تحقیق و تعقیب جرایم که بهره برداری از این بیماری همه گیر مانند قیمت-درآوردن کلاهبرداری احتکار ضروری لوازم پزشکی cybercrimes و “طرح هدف قرار دادن تاثیر اقتصادی پرداخت” همراه با دیگر مربوط به فعالیت های جنایی با توجه به اطلاعات دوشنبه منتشر شد.

  • نقاب یا نه ویسکانسین رای دهندگان تبدیل به نظرسنجی روز سه شنبه در میان COVID-19 بیماری همه گیر. هر محل مجهز با بطری مواد ضد عفونی کننده جعبه قلم و به وضوح نقاط مشخص شده که نگهداری انتخابات 6 فوت دور از رای دهندگان.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>