Coronavirus مارس 30: تحولات در سراسر منطقه ما

ضبط-تنظیم 2,915 آزمون داده شده در روز شنبه, مارس 28 ارائه شده توسط سیستم های سلامت کار تحت یکپارچه جهت توسط یک آزمایشگاه مجازی در کلینیک مایو و دانشگاه مینه سوتا است.

“ما در حال انجام تست های بیشتر و ما شاهد موارد بیشتر به عنوان ما قادر به انجام تست بیشتر گفت:” کریس Ehresmann مدیر بخش بیماری های عفونی و مینه سوتا وزارت بهداشت در بعد از ظهر یک کنفرانس مطبوعاتی. “که لزوما چیز بدی نیست. به این معنی که ما فرصت بیشتری برای تشخیص موارد و سپس می توانید شروع به تماس با ردیابی شامل گسترش یافته است.”

مقامات بهداشتی قرار داده اند تمرکز ویژه از اواخر روز تست در اشراف و Kandiyohi شهرستانهای دولت دو coronavirus نقاط. موارد مثبت شروع به پریدن کرد و 138 در اشراف شهرستان به شیوع در 2000 کارمند JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون و 24 در Kandiyohi County, صفحه اصلی به دو Jennie-O ترکیه فروشگاه گیاهان در ویلمار. هر دو به طور موقت توقیف.

وجود 18 مرگ و میر گزارش شده در چهارشنبه 16 در شهرستان Hennepin و دو در شهرستان رمزی آوردن این دولت در مجموع به 319.

مقامات بهداشت گفت: 16 از 18 مرگ و میر گزارش روز شنبه بودند در ارتباط با مراقبت طولانی مدت. در حال حاضر 249 دولت 319 مرگ و میر در میان ساکنان مراقبت طولانی مدت.

داکوتای شمالی

داکوتای شمالی وزارت بهداشت در چهار شنبه 29 آوریل تایید 42 مورد جدید از COVID-19.

تعداد کل مثبت آزمایش این ویروس در دولت است تا به 1,033 اما 433 مردم بهبود از بیماری از جمله 28 چهارشنبه اعلام کرد.

وجود دارد 28 ساکنان بستری با بیماری تا سه از شنبه. نوزده اهالی داکوتای شمالی از جمله 12 Cass County ساکنان در حال حاضر تسلیم به بیماری که ادعا کرده بیش از 59,000 زندگی سراسر کشور.

بیست از موارد جدید جمعه آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. داکوتای شمالی پرجمعیت ترین شهرستان در حال حاضر 492 مورد شناخته شده — حدود 48 درصد از دولت را در کل. بخش دیگر لیست محدوده سن و جنس به تازگی آلوده ساکنان.

نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل پروژه های که فارگو می تواند تجربه یکی از شدید ترین شیوع این ویروس در کشور است.

شانزده از موارد جدید گزارش شده در گرند فرک شهرستان که دیده است دولت شدید ترین flare-up در یک توربین بادی برای تولید گیاه در دو هفته گذشته. در مجموع 145 نفر از کارگران در گرند فرک LM باد قدرت تسهیلات باید آزمایش مثبت برای این بیماری از جمله 130 داکوتای شمالی ساکنان و 15 مینه سوتا ساکنان. چنگال بزرگ شهرستان در حال حاضر 251 موارد شناخته شده بیماری دوم بیشتر در دولت است.

این گروه اعلام کرد 1,813 نتایج آزمون چهار شنبه, مارک ششم راست بعد آن را گزارش کرده است بیش از 1000 نتایج آزمون.

داکوتای جنوبی

داکوتای جنوبی انتخاب مقامات شهرستان را کنترل و از اینکه به محدودیت در کسب و کار در حوزه های قضایی خود را فقط به عنوان آنها قبل از رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem منتشر شده او “بازگشت به حالت عادی” طرح.

Noem طرح ارائه دستورالعمل برای ساکنان و کارفرمایان درخواست آنها را به دنبال توصیه های مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

محدود کردن چگونه بسیاری از مردم می تواند در یک فضا در یک زمان تمرین مناسب و بهداشت در میان پیشنهادات خود را برای همه اهالی داکوتای جنوبی.

Sioux Falls شهردار پل TenHaken در زمان به Facebook صبح روز چهارشنبه به اشتراک گذاری این شهرستان را برنامه ریزی برای چگونه آنها قصد بازگشایی این شهر برای کسب و کار تحت Noem راهنمایی.

“آن احساس می کند مانند برای همیشه لطفا برای است که ما شده ایم در این دنیای جدید, اما من می توانم به شما بگویم که ما در حال ساخت پیشرفت های بزرگ در سراسر شهر در سراسر کشور” TenHaken گفت.

به Sioux Falls شورای شهر تصویب یک فرمان محدود nonemployees در کسب و کار به 10 نفر که موثر باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 15.

از دولت 2,373 کل تایید مثبت COVID-19 موارد, Minnehaha, شهرستان حساب برای 1,984 از آن موارد است.

در مجموع 1,492 دفاع کرد گرفته شد از اهالی داکوتای جنوبی را بهبود پس از آزمایش مثبت برای این ویروس تا 100 بهبود از شنبه.

مرگ دو میننهها مردان شهرستان در 80s شد به گزارش روز شنبه, آوردن دولت را تایید مرگ به عنوان یک نتیجه از COVID-19 به مجموع 13.

مقامات دولتی هنوز هم انتظار داکوتای جنوبی قله در COVID-19 مورد در ماه ژوئن رخ دهد.

ویسکانسین

سلامت و عدالت در بخش پاسخ داد: روز شنبه به دیوان عالی ویسکانسین طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط GOP-کنترل مقننه دولت در برابر تمدید امن تر در خانه سفارش دهید.

پاسخ توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ دولت می پرسد دیوان عالی کشور به رد دعوی در دادگاه با این استدلال که دولت قانون به وزارت بهداشت خدمات طیف گسترده ای از قدرت برای پیاده سازی اقدامات اضطراری برای کنترل بیماری های همه گیر مانند COVID-19.

این فرماندار دموکرات گفت: طرح دعوی در دادگاه اگر موفق به مخاطره می اندازد زندگی Wisconsinites.

از طریق چهار شنبه, 6,520 تایید موارد با 308 مرگ و میر گزارش شده در دولت است.

در اطراف منطقه

  • سنفورد بهداشت و Essentia بهداشت در حال راه اندازی systemwide تست است که می تواند تشخیص اگر کسی آلوده شده است با coronavirus حتی اگر آنها هرگز بیمار و یا نشان داد هر گونه علائم. آزمایش خون را شناسایی آنتی بادی طراحی و توسعه توسط بدن برای مبارزه با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. این آنتی بادی می تواند در حال حاضر در کسی که قبلا گرفتار این ویروس حتی اگر آنها هرگز بیمار و یا نشان داد علائم این بیماری است.
  • حتی با بسیاری از داکوتای شمالی رستوران های شخصی, مراقبت از کسب و کار و ورزشگاه آماده بازگشایی بعد از این هفته بورگوم گفت: نگرانی زیادی باقی مانده برای دولت بیشتر ساکنان آسیب پذیر: افراد بالای 65 سال و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. او خواست ساکنان که سقوط در این دسته به ماندن در خانه به مدت حداقل دو هفته دیگر پس از تعطیلی پایان.

  • سابق کنگره Patrick J. Kennedy, یک پسر از اواخر بهداشت ، ادوارد کندی در روز چهارشنبه هشدار داد که “آمدن اپیدمی خودکشی و مصرف بیش از حد” ناشی از COVID-19 همه گیر و نام عمومی قوی-سیاست اقدامات برای مقابله با این تهدید است.

  • مینه سوتا نمایندگان مجلس این هفته به تصویب یک متمم قبلا معرفی لایحه در یک حرکت است که می خواهم اجازه دهید جانبازان گروه ها و سازمان علایق قرض گرفتن از خود قمار بودجه. اگر تصویب به عنوان بازنویسی این لایحه به طور موقت اجازه می دهد تا گروه خود را قرض دادن پول خود را از قمار حساب در شرایطی که آنها با پرداخت آن را به عقب در عرض یک سال ،

  • پس از بیش از یک hourlong بحث در آن جلسه به طور منظم چهارشنبه ایالتی داکوتای شمالی هیئت عالی آموزش و پرورش در حال حرکت است نسبت به بازگشایی دانشگاه ها دوباره این سقوط. دانشگاه ها در سراسر سیستم بسته در اواسط ماه مارس در میان همه گیر.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>