Coronavirus مارس 25: تحولات در سراسر منطقه ما

این سایت را رونمایی می آید پس از Walz گفت: دولت با همکاری کلینیک مایو دانشگاه مینه سوتا و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به تلاش در جهت تست تا 20 ، 000 در هر روز.

با استفاده از وب سایت Minnesotans می توانید با استفاده از خود ابزار غربالگری برای تعیین اگر آنها باید آزمایش برای COVID-19.

منظور از دولت برای پاسخگویی به آن هدف از تست تا 20 ، 000 نفر در هر روز Walz گفت: این مهم برای تعدادی از تست سایت برای افزایش به نقطه که در آن وجود دارد یک محل در هر شهرستان است که نسبتا آسان برای رسیدن به. آن را چند هفته به این برنامه به طور کامل در محل. هدف Walz گفت این است که اگر کسی از خواب بیدار در صبح با علائم آنها باید قادر به پیدا کردن یک تست نزدیکی محل تست کنید که در همان روز.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش داد که در مجموع 3,185 Minnesotans تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از 53,787 تست شده است. دولت فرآوری 2,239 فتح کرد گرفته شد آزمون روز شنبه بزرگترین واحد در روز آزمون در مجموع تا به امروز است.

در مجموع 221 نفر از بیماری و یا عوارض ناشی از آن مقامات گزارش شده است. وجود دارد 278 بستری جمعه با توجه به COVID-19 و 111 نفر در بخش مراقبت های ويژه. یکی دیگر از 1,594 مبتلا به این بیماری بهبود یافته اند و در حال خروج از انزوا.

بيماران را تایید کرد به این بیماری در 78 مینه سوتا 87 شهرستان و اشراف County, صفحه اصلی شرکت-بسته JBS گوشت خوک پردازش گیاه گزارش افزایش 62 بیشتر موارد تایید شده که در مقایسه با روز قبل. Kandiyohi County دیدم تایید موارد رشد به 12 تا هشت از یک روز قبل از.

مرگ و میر گزارش شده از این ویروس رخ داده در Anoka, Hennepin, Olmsted و رمزی شهرستانهای استان است.

در مورد اینکه آیا یا نه او به تمدید اقامت در خانه سفارش فراتر از مه 4 Walz گفت که Minnesotans می توانید انتظار برای شنیدن بیشتر در میانه هفته آینده اضافه کرد که رستوران ها و کافه ها بازگشایی به مشتریان است که به احتمال زیاد یک راه ،

“ما قصد داریم نگاهی به داده ها است که وجود دارد و ما قصد داریم برای دیدن آنچه که ما تست نمودار نشان می دهد” Walz گفت. “من تعهد به مینه سوتا است که در ادامه به شفاف نشان می دهد که چگونه ما در حال فکر کردن را از طریق این چیزها و سپس به همان مقدار سرب زمان به عنوان امکان پذیر است.”

داکوتای شمالی

دولت در تنظیم یک رکورد تعداد تست های آن انجام شده و با پنج دسته ای تایید 39 اضافی coronavirus موارد با توجه به اعداد جمعه منتشر شد.

پنجشنبه تعداد برای آزمون مثبت به ارمغان می آورد دولت را در مجموع به 748 موارد با توجه به داکوتای شمالی وزارت بهداشت. داکوتای شمالی پردازش 17,449 آزمون پس از اولین مورد گزارش شده در مارس 11, و آن را مثبت تست میزان 4.3 درصد به پنج شنبه.

سهشنبه دسته ای نیز تولید بالاترین تک روز در مجموع تست با 1,119 آوردن یک روز مثبت رای دادن به 3.5 درصد با توجه به تجزیه و تحلیل این اعداد ،

از روز شنبه کل Cass County تا به حال 28 نفر Grand Forks شهرستان تا به حال هشت و والش ویلیامز و Burleigh شهرستانهای هر یک با توجه به انتشار اخبار صادر جمعه.

تا کنون 67 نفر در کشور بستری شده اند از جمله دو از پنج شنبه به دلیل coronavirus دولت گفت. هفده در حال حاضر در بیمارستان و 285 نفر بهبود یافته اند از ویروس.

جدید مرگ و میر گزارش شده در پنجشنبه شمارش نگه داشتن دولت در مجموع در 15 مرگ و میر.

داکوتای جنوبی

رژیم صهیونیستی. کریستی Noem روز جمعه گفت او خواهد بود گسترش اقامت در خانه جهت در معرض خطر مردم در میننهها و لینکلن شهرستان که شامل Sioux Falls.

اکثریت قریب به اتفاق مثبت COVID-19 مورد در دولت در این دو شهرستان است.

“من می خواهم به آنها را تشویق کنند که آنچه آنها در حال انجام کار است و این به معنای واقعی کلمه از آنها حفاظت و سلامت خود را به آینده” Noem گفت: با اشاره به در معرض خطر جمعیت در این دو شهرستان است.

داکوتای جنوبی, مقامات بهداشت تایید و در مجموع 2,040 مثبت COVID-19 نفر در روز جمعه افزایش 84 مورد از پنج شنبه. تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 افزایش یافت و به 10 با توجه به داکوتای جنوبی در وزارت بهداشت. میننهها شهرستان که شامل Sioux Falls و Smithfield غذاهای گیاهی در مجموع از 1,707 تایید موارد مثبت افزایش 71 مورد از پنج شنبه.

ویسکانسین

ویسکانسین اضافه شد به لیست متحده است که تا به حال اعتراضات با توجه به ماندن در خانه سفارشات در طول coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به ویسکانسین عمومی رادیو صدها نفر از معترضان با حضور در ویسکانسین ساختمان کاپیتول در بعد از ظهر جمعه در اعتراض به سفارش هجوم بهداشت مقامات راهنمایی و برجسته سیاسی رو به رشد شکاف بیش از چگونه و چه زمانی دولت ها باید بازگشایی کسب و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از نشانه هایی دیده می شود در اعتراض شامل “تونی كرديد,” ارجاع رژیم صهیونیستی است. تونی Evers و “مرگ بهتر است به کمونیسم.”

ویسکانسین زمان اقامت در خانه سفارش میله “عمومی و خصوصی تجمعات از هر تعداد از مردم که بخشی از یک خانواده” WPR گزارش شده است.

در مجموع وجود دارد 5,356 موارد مثبت در ویسکانسین با مجموع 262 مرگ و میر ناشی از جمعه.

  • آمریکا مرگ و میر از coronavirus پیشی گرفته 51,000 روز جمعه بیش از یک چهارم از تمام ویروس های مربوط به مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان و به سرعت نزدیک شدن تعدادی از آمریکایی ها — 58,200 — که درگذشت در طول جنگ ویتنام.
  • داکوتای شمالی دیوان عالی کشور اعلام کرد چهار شنبه, مارس 24, آن اجازه خواهد داد که دادگاه بخش به نگه اخراج جلسات زبان قابل توجه زبان از یک مارس 26 جهت است که به حالت تعلیق جلسات تا اطلاع ثانوی.
  • مینه سوتا تاریخی جامعه و دولت تاریخی جامعه از داکوتای شمالی هم اعلام کرد که آنها نیاز به کمک در مستند سازی تاثیر COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که مختل زندگی در هر دو کشور از اواسط ماه مارس. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اینکه بخشی از این پروژه در داکوتای شمالی www.statemuseum.nd.gov/share-your-story. در مینه سوتا ساکنان می توانند در وزن آنلاین در www.mnhs.org/historyisnow.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>