Coronavirus آوریل 2: تحولات در سراسر منطقه ما

مقامات بهداشتی دولت همچنین گزارش اولین موارد تایید شده در, Crow Wing, Freeborn و زرد پزشکی استان ها در روز چهارشنبه با قرار دادن این بیماری در 55 از دولت 87 شهرستانهای استان است.

در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و کمیسر بهداشت Jan مالکوم توصیف unresponsiveness اطلاعات غلط و سرزنش-تغییر در واشنگتن سازمان و از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر عدم تست مواد و کمک های فدرال.

“یکی از سرخوردگی است که آمد تا تست موضوع” Walz گفت: از یک مشترک تماس روز سه شنبه با تمام 50 فرمانداران.

“من شنیده ام در مورد تست در هفته” رئیس جمهور گزارش گفت: فرمانداران یک روز پیش از آن. “ما تست کردم در حال حاضر بیشتر از هر کشور در جهان است. ما باید از این آزمون و ما در حال بیرون آمدن با یک سریع تر این هفته است.”

Walz تیز گرفت موضوع را با بیانیه.

“سرخوردگی آمد برای من وقتی که من شنیده ام دیروز در یک نشست خبری که وجود دارد گسترده است تست این درست است که ایالات متحده نمی دانید که چگونه به استفاده از آن” Walz گفت. “من اینجا هستم تا به شما بگویم نه تنها فرماندار موافقت با آن است و نه یک فرماندار نیست فرسایش بیش از تلاش برای دریافت تست و اندازه گیری به منظور کمک به درک ما است.”

داکوتای شمالی

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت اعلام کرد: 21 مورد جدید COVID-19. تعداد کل مثبت آزمایش این ویروس در داکوتای شمالی است که تا به 147, اما, وزارت, لیست 39 نفر به عنوان بهبود از بیماری است. وجود دارد در حال حاضر 26 ساکنان بستری با بیماری و سه اهالی داکوتای شمالی کشته شده اند.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم چهارشنبه اعلام کرد اجباری بسته شدن رستوران ها, میله, ورزشگاه, سینما و مراقبت های شخصی کسب و کار تمدید خواهد شد از طریق حداقل مارس 20. بورگوم گفت: دولت را یکی دیگر از به روز رسانی در مورد اینکه آیا کسب و کار می تواند بازگشایی آوریل 15.

این موارد جدید چهارشنبه اعلام کرد از سراسر کشور از جمله چهار پرجمعیت ترین شهرستان — کاس, Burleigh, Grand Forks و بخش.

Cass County در حال حاضر دارای 37 موارد بسیاری در دولت است. چنگال بزرگ شهرستان در حال حاضر دارای پنج مورد شناخته شده از COVID-19 با روز چهارشنبه علاوه بر این از دو سفر مربوط به موارد.

در مجموع 4,627 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 23 استان ها حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری.

داکوتای جنوبی

Coronavirus باعث شده یک دوم مرگ و میر در داکوتای جنوبی به عنوان دولت مورد تعداد افزایش به 129, دولت, مقامات گفت.

تست در وزارت امور خارجه در بر داشت 21 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. دوازده نفر در بیمارستان بستری هستند و با بیماری; 51 نفر بهبود یافته اند.

رژیم صهیونیستی. کریستی Noem مشت کردن منتقدان خود را نسبتا دست-رویکرد محدود کردن کسب و کار و جنبش در دولت اصرار دولت در حال حاضر انجام آنچه در آن نیاز به انجام به سرعت گسترش ویروس. او در مقایسه با رویکرد او به “سخت گیرانه” اقدامات انجام شده در چین و جاهای دیگر و گفت: کسانی که می خواهند یک one-size-fits-all رویکرد سقوط طعمه به “ذهنیت گله نه رهبری.” او همچنین تشویق اهالی داکوتای جنوبی به چشم پوشی از بحران های آنها دیدن در تلویزیون خود را از همه گیر زده مناطق در ایالات متحده و جاهای دیگر.

“داکوتای جنوبی, نیست, نیویورک شهرستان,” او گفت:. “ما حس مسئولیت شخصی ما تابآوری و ما در حال حاضر پراکنده تراکم جمعیت ما را در یک موقعیت عالی برای مدیریت گسترش این ویروس بدون نیاز به توسل به برخی از اقدامات ما دیده می شود در برخی از این شهرهای بزرگ شهرهای ساحلی و کشورهای دیگر است.”

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک فاجعه بزرگ برای داکوتای شمالی در روز چهارشنبه ، تعیین آنلاک چندین فدرال منابع مالی است که ممکن است شامل مستقیم کمک های فدرال برای دولت های قبیله ای و محلی و برخی از سازمان های غیر انتفاعی در تلاش بازیابی.
  • در بعد از ظهر چهارشنبه یک تعداد انگشت شماری از مینه سوتا ایستگاه به حال گاز زیر 1 دلار یک گالن بنزین به قیمت ادامه به رها کردن.
  • شغل خدمات داکوتای شمالی دریافت کرده است بیش از 28,600 ادعا می کند برای مزایای بیکاری بیش از دو هفته است که بیش از 20,000 ادعای ثبت در همه 2019.
  • مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz است برای تشکیل دولت خود را دولت آدرس یکشنبه, آوریل 5 از فرماندار اقامت, پخش زنده شروع 7 p. m.
  • Coronavirus همه گیر است عقب هل دادن پیشگامانه برنامه ریزی شده 123,000 فوت مربع Tri-County مراقبت های بهداشتی جایگزینی تسهیلات در Wadena, Minn.
  • Doosan بابکت را تعطیل و تولید آن امکانات در داکوتای شمالی و مینسوتا تا آوریل 20, به گفته مقامات شرکت. داکوتای شمالی دارای سه امکانات تولید با 2,200 کارکنان و مینه سوتا یک مرکز با 100 نفر است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>