Coronavirus آوریل 18: تحولات در سراسر منطقه ما

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز جمعه 17 آوریل گزارش 159 موارد جدید COVID-19 در مینه سوتا و 17 بیشتر مرگ و میر گزارش شده از این بیماری و عوارض ناشی از آن. که افزایش در مرگ و میر علائم بزرگترین روز افزایش به تاریخ.

دولت مقامات بهداشت گفت: 2,071 دفاع کرد گرفته شد کل موارد COVID-19 گزارش شده بود در مینه سوتا از 43,053 آزمون اداره می شود. مقامات بهداشتی توجه داشته باشید که این تعداد به احتمال زیاد undercounts تعداد کل Minnesotans که یا این بیماری را داشته اند با توجه به عدم تست منابع در دولت است.

در مجموع 111 نفر از بیماری و یا عوارض و 223 بیمارستان بستری شد جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سری از توییت به نام “آزادی” از میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا, ایالات کنترل دموکراتیک فرمانداران است که باید در دستور محدود کردن سفر و گردهمایی اجتماعی در طول COVID-19 همه گیر و ایالات متحده به عنوان پتانسیل میدان نبرد متحده در سال 2020 ریاست جمهوری مسابقه.

نظر یک روز پس از رئیس جمهور ارائه یک طرح به تدریج بازگشایی کسب و کار در سراسر کشور یک بار کافی تست در دسترس می شود برای ارزیابی اینکه آیا صاحبان کسب و کار و کارگران می تواند به بازگشت به عملیات عادی اجتماعی فاصله اقدامات در محل. هدایت مجاز برای انعطاف پذیری برای فرمانداران به رول از برنامه های است که متناسب با نیازهای فردی خود را متحده است.

و صدای جیر جیر آمد ساعت قبل از محافظه کار معترضان تظاهراتی در خارج Walz اقامت در St. Paul, اصرار مقامات وزارت امور خارجه برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

معترضان برافراشتند نشانه هایی است که خواندن “من مردم” و “end خاموش” و خواست فرماندار به بازگشایی توقیف بخش از اقتصاد دولتی است. یک تعداد انگشت شماری ملبس به ماسک های جراحی و تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که ده ها تن از دیگران ایستاده بود و بازو به بازو در پیاده رو و چمن در خارج از محل اقامت, فریاد,, “باز کردن” را به عنوان ماشین blared خود شاخ.

مینه سوتا و همه به جز تعداد انگشت شماری از کشورها در سراسر کشور وارد کرده اند به ماندن در خانه سفارشات در طول همه گیر برای محدود کردن بیماری’ گسترش و بالقوه به پایمال کردن دولت بیمارستان. Walz تمدید منظور در مینه سوتا تا زمانی که ممکن است 4 و در روز جمعه ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظر اعلام کرد که زمین گلف, قایق رانی, منابع تیراندازی محدوده و خصوصی و عمومی پارک ها و مسیرهای پیاده روی خواهد بازگشایی با محدودیت های جدید برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

داکوتای شمالی

داکوتای شمالی روزانه coronavirus تعداد افزایش 46 ساخت چهار شنبه, مارس 16, بزرگترین, بعد بیش از روز پرش پس از اولین مورد گزارش شده است, با توجه به اعداد جمعه منتشر شد.

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت دولت تا به حال در مجموع 439 مورد از پنج شنبه. پنج شنبه نیز شکست قبلی روز دسته ای تک رکورد از موارد مثبت بود که در 28 روز چهار شنبه.

روز-در طول روز افزایش 18 ساله بود تا از رکورد قبلی از 14 گزارش روز سه شنبه. در آن روز مورد تعداد افزایش از 10 روز دوشنبه تا 24 روز سه شنبه.

هر روز در بخش بهداشت و درمان منتشر شده قبلی روز شماره. در مجموع از داکوتای شمالی انجام 12,342 آزمون قرار دادن مثبت آن مورد نرخ در حدود 3.5 درصد.

پنج دسته شامل 638 آزمون معنی مثبت مورد رای برای آن تنظیم شد 7.2%.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم قبلا این هفته گفت: او پیش بینی منحنی می تواند صعود به عنوان او اعلام محدودیت های کسب و کار ادامه خواهد داد از طریق پایان ماه آوریل است.

از روز شنبه وجود دارد 258 فعال موارد 16 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری و نه مرگ و میر هر چند روز شنبه را شماره نمی آورد و از هر گونه مرگ و میر. دولت گفت: 172 نفر بهبود یافته اند از ویروس.

داکوتای جنوبی

داکوتای جنوبی coronavirus مورد تعداد افزایش 100 به 1,411 افراد در حال حاضر شناخته شده اند و COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. اما دو نفر در میننهها و لینکلن استان ها و بسیاری از کسانی که بودند Smithfield گیاه شیوع نزدیک Sioux Falls.

مقامات دولتی نیز بررسی COVID-19 مورد در Demkota در مرتع پرورش احشام گاو, کارخانه فرآوری در آبردین گفت: دکتر جاش کلیتون اپیدمیولوژی دولت. دولت در حال بررسی است و افرادی که در تماس نزدیک با فردی تشخیص داده و را “توصیه های خاص” به این طرح به منظور کاهش انتقال ویروس, او گفت:.

دولت و وزارت بهداشت در حال حاضر لیست تست منفی بالغ بر کانتی در ایالت coronavirus اطلاعات سایت: covid.sd.gov. کلیتون گفت: دولت ندارد تعداد منفی آزمون خام در اسمیتفیلد گیاه.

ویروس فرستاده هشت اهالی داکوتای جنوبی به بیمارستان در مجموع 63. هفت ساکنان دولت باید از درگذشت COVID-19 و 457 بهبود یافته اند.

این Smithfield گیاهی یکی از بزرگترین در کشور است مسئول 5 درصد از ایالات متحده تولید گوشت خوک و تعیین شده ضروری تسهیلات توسط مقامات فدرال. مقامات وزارت امور خارجه روز جمعه گفت که آنها تا به حال شناسایی 36 بیشتر کارگران مبتلا به این ویروس در مجموع 634 موارد در میان گیاه نیروی کار 3700.

مقامات همچنین کشف 143 افراد آلوده در میان کسانی که در تماس نزدیک با کارگران از جمله اعضای خانواده و در مجموع 777 موارد در حال حاضر مربوط به گوشت خوک گیاه.

ویسکانسین

اولین مرگ یک Bayfield شهرستان ساکن از COVID-19 تایید شد جمعه.

این Bayfield County عمومی وزارت بهداشت در روز جمعه گفت قربانی 78 تا به حال هیچ شناخته تماس با آزمایشگاه-تایید COVID-19 مورد و تا به حال سفر خارج از این منطقه است.

فرد در بیمارستان بستری شده بود برای بیش از سه هفته و تا به حال نه به تازگی از سفر در جامعه است.

در سطح ایالت 206 که مردم از COVID-19 در ویسکانسین. مرگ در Bayfield شهرستان را شامل نمی شد در ویسکانسین وزارت صحت عامه به روز رسانی روزانه که روز جمعه گزارش 205 مرگ و میر. ویسکانسین است 4,045 تایید موارد COVID-19.

در اطراف منطقه

  • شده اند وجود دارد 19 تایید موارد COVID-19 در JBS گوشت خوک گیاه در Worthington, Minn. با توجه به UFCW محلی 663 اتحادیه به نمایندگی از کارگران در کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در جنوب غربی ایالت مینه سوتا. وجود دارد حدود 2000 نفر از کارگران در کارخانه بسیاری از آنها در مجاورت نزدیک با یکدیگر به صورت روزانه. از جمعه بعد از ظهر JBS گوشت خوک گیاه هنوز هم به بالا و در حال اجرا و با توجه به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در حال حاضر اجرا شود بسیاری از تغییرات عملیاتی از جمله دادن تجهیزات حفاظت فردی به کارگران آن است.
  • فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers پنج شنبه اعلام کرد که دوره های گلف در دولت می تواند باز با محدودیت و مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به دنبال کت و شلوار جمعه.
  • همانطور که از 5 p. m. روز شنبه, 19,200 مردم راه اندازی کرده اند مراقبت-19 برنامه با استفاده از داکوتای شمالی به عنوان صفحه اصلی دامنه. محل بازدید شد ظاهر می شود تقریبا در هر ایالت در ایالات متحده
  • اکثریت nonfaculty کارکنان در دانشگاه داکوتای شمالی را ببینید یک کاهش قابل توجه در ساعت در هفته آینده, مقامات گفت. در بسیاری از موارد کارکنان ممکن است ساعت خود را به صفر کاهش می یابد, اما آنها باقی خواهد ماند شاغل در دانشگاه و خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را بیمه و مزایای دیگر.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>