Coronavirus: اپل به میلیون ها نفر از چهره سپر برای بیمارستان ها از جان گذشته برای دنده

اپل را به میلیون ها نفر از چهره سپر و توزیع آنها را به بیمارستان تکاپوی پیدا کردن دنده محافظ برای پزشکان و پرستاران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در توییتی تصویری, مدیر عامل شرکت تیم کوک گفت که این غول تکنولوژی را یک میلیون سپر که ارائه یک مانع اضافی بین کارکنان مراقبت های بهداشتی و قطرات است که گسترش این بیماری کشنده در هر هفته و کشتی آنها را به بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده و به طور بالقوه فراتر از آن.

در 100 به یک جعبه سپر می تواند صاف و بسته بندی و مونتاژ در فقط چند دقیقه. اول حمل و نقل در حال حاضر تحویل داده شده است به قیصر Permanente در سانتا کلارا که در آن یک متخصص اطفال ایجاد یک نمونه اولیه از سپر چند هفته پیش و با نزدیک شدن به اپل در مورد پله به کمک.

“آنها راست درب بعدی را به ما در قیصر سانتا کلارا و ما مراقبت از آنها گفت:” پزشک متخصص اطفال Kerstin روزن که در زمینه مهندسی. “آنها در واقع همسایگان ما است.”

طبخ موافقت کرد.

“ما راه اندازی یک شرکت گسترده تلاش” او گفت:. “تمرکز ما بر روی راه های منحصر به فرد اپل می تواند کمک کند.”

سپر گفت: Smita Rouillard دانشیار مدیر اجرایی Permanente گروه پزشکی برای Kaiser Permanente شمال کالیفرنیا کمک به حفظ ارزش تجهیزات حفاظت فردی “برای یک دوره طولانی تر از زمان.

کوپرتینو-بر اساس شرکت نیز تضمین 20 میلیون N95 ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم.

اپل نیست به تنهایی در ساختمان صورت سپر. ساز Nexus, یک Sunnyvale غیر انتفاعی است بسیج صدها نفر از داوطلبان به تولید حدود 1000 سپر یک روز برای دره سانتا کلارا سیستم پزشکی و دیگران. روزن نیز رسیده به غیر انتفاعی در اوایل اما چند می تواند مطابقت با فن آوری های غول پیکر با سرعت و یا رسیدن به.

دیگر شرکت های دره سیلیکون نیز پا به جلو به سهولت ضربه گیر از بلوم انرژی نوسازی شکسته هواکش به Facebook موسس مارک زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان, اهدای پول برای پوشش مهد کودک و هزینه های دیگر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

حتی به عنوان او می فرستد و هواکش از دولت مورد استفاده قرار گیرد در خصوص سخت-آمار مناطق مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به صحبت در مورد نیاز مبرم برای صدها میلیون نفر از دستکش و روپوش و ماسک برای پزشکان پرستاران و دیگر کارگران در کالیفرنیا است.

Rouillard گفت که بدون دانستن دقیقا همان زمانی که ممکن است افزایش در بیماران رخ می دهد, آن را دشوار است برای تعیین دقیقا چه مقدار تجهیزات خود پزشکان و پرستاران نیاز خواهد شد. اما او اذعان کرد با FEMA در نظر گرفتن برخی از منابع پیش بینی قیصر به تغییر مسیر آنها را به شدت ضربه مناطق با داشتن اپل و دیگر همسایگان مجاور به گام حتی بیشتر مهم است.

“این واقعا تجدید انرژی خود را” Rouillard گفت: “و روح خود را.”

“اپل” کوک گفت: “این یک کار از عشق و قدردانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>