Coronavirus: یکی دیگر از گریم نقطه عطف برای کالیفرنیا به عنوان مورد معیارهای در ادامه به افزایش

پس از سوم بعد از موارد جدید بیش از هر چیزی دیده می شود قبل از این هفته در کالیفرنیا در حال حاضر به کشور را بالا coronavirus hotspot — کل موارد حداقل.

لس آنجلس جمعیت 10 میلیون گزارش دیگری 1,228 مثبت آزمون شنبه هل دادن آن گذشته Cook County, Ill., برای بسیاری در کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این 89,490 موارد تایید شده در شهرستان لا را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از کالیفرنیا 195,424 مجموع موارد که روز چهارشنبه توسط 4,648 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری — کمتر از 6,500 به علاوه موارد هر یک از دو روز گذشته اما دولت سومین روزانه مورد تعداد پس از وقوع آغاز شد.

پس به روکش کالیفرنیا که در آن می ایستد بیش از سه ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس: بستری شدن در بیمارستان و جدید روزانه موارد در بالاترین سطح خود را هنوز تست مثبت نرخ سرعت تیک تاک و دولت در حال حاضر به شهرستان با بسیاری از موارد در کشور با بسیاری از موارد در جهان است.

“من می خواهم به یاد مردم ما هنوز در موج اول این بیماری همه گیر” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: اصرار کالیفرنیا به رعایت ایالت ماسک سفارش. “من می خواهم به همه یادآوری قدرت و قدرت تصمیم گیری خود را.”

نرخ مثبت آزمایش افزایش یافته است و از هفت روز به طور متوسط کمتر از 5% از سه روز پیش به 5.6 درصد از چهارشنبه. قبل از شنبه را تا به حال صعود بالاتر از 5 درصد از 2 ژوئن.

“من به شما هشدار هر نقطه اعشار است عمیقا تاثیرگذار,” Newsom گفت.

Newsom همچنین اشاره کرد “در مورد” افزایش موارد در منطقه خلیج است. منطقه خود را تنظیم رکورد روزانه با بیش از 700 مورد جدید در بین 10 شهرستان در روز دوشنبه و در آن آمده است که نزدیک به علامت پس از دو روز با یکی دیگر از 508 به تازگی گزارش مثبت آزمون جمعه. آالمدا کانتی ادامه داد: برای رهبری منطقه را با 133 بیشتر تست مثبت گزارش روز شنبه و پس از 105 در سانتا کلارا 69 در کنترا کوستا و 60 در شهرستان سن ماتئو.

در شهرستان کنترا کوستا ایالت نیز گزارش داد پنج جدید تلفات چهارشنبه پس از اضافه کردن شش به آن مرگ و میر در اوایل این هفته. هیچ منطقه خلیج شهرستان گزارش شده بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس پس از شروع ماه ژوئن است. در مجموع یکی دیگر از 83 کالیفرنیا جان از ویروس, بالاتر از هفت روز به طور متوسط (63) اما در سرعت با قبلی چهارشنبه.

منطقه خلیج هنوز به تجربه سنبله در بیماران بستری در بیمارستان که تا کنون تا حد زیادی رانده شده توسط استان ها در جنوب کالیفرنیا. این منطقه در روز سه شنبه انجام, با این حال آن را تجربه بزرگترین واحد-روز — افزایش 15% — از هر نقطه از مقامات شروع به ردیابی بیمارستان داده در اواخر ماه مارس است. به 304 بیماران بستری شنبه بیشتر بود در بیمارستان منطقه خلیج آنجا که ممکن است 6.

ایالت بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است 20 ٪ در هفته گذشته با 4,095 COVID-19 بيمار در تخت بیمارستان از شنبه های اخیر روز که داده ها در دسترس بود.

اگر چه افزایش بستری شدن در بیمارستان است که یکی از شاخص های است که می تواند سیگنال بدتر به آمده — عفونت آمده قبل از تست مثبت که قبل از بستری شدن در بیمارستان — دولت است یک راه طولانی از اگزوز به ظرفیت کامل از سلامت خود مراقبت زیرساخت ها است.

“در تمام طول آخرین شماره از سال ما شده اند آماده” Newsom گفت. “ما شده اند نشسته در دست ما است. ما شده اند اعلام خودمان قربانیان سرنوشت است.”

دولت در حال حاضر با استفاده از حدود 8% از آن افزایش تخت در COVID-19 بيمار. آن را شامل نمی شود 70,000-plus طبیعی تخت بیمارستان یا 1500 جایگزین-مراقبت های ويژه.

تعداد بیماران در بخش های مراقبت ويژه است همچنین افزایش — هر چند کندتر از مجموع بستری شدن در بیمارستان و در حال حاضر حدود یک چهارم (1,268) از در دسترس تخت ICU در کشور استفاده می شود برای درمان COVID-19 بيمار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>