کروناویروس و فن آوری نظارت در هند: بهداشت عمومی در مقابل حریم خصوصی

Image by S. Hermann & F. Richter from Pixabay. Used under a Pixabay License.

تصویر توسط S. هرمان & F. ریشتر از Pixabay. استفاده می شود تحت یک Pixabay مجوز.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

نظارت در هند در هفته های اخیر افزایش یافته به دلیل جدید و تست تکنولوژی در بازی — همه برای مبارزه با COVID-19.

دولت در حال حاضر با توجه به استفاده از”Aadhaar-یکپارچه دوربین”. اگر اجرا شود با این دوربین می توانید ضبط درجه حرارت بدن و صورت, تصاویر و جفت این تصاویر با همان در Aadhaar پایگاه داده برای کمک به مقامات شناسایی پتانسیل COVID-19 موارد مثبت با توجه به گزارش های هندی خروجی اخبار چشم انداز.

Aadhaar هند بیومتریک مبتنی بر هویت دیجیتالی برنامه که دارای بیش از 1.25 میلیارد فردی ثبت نام و نیز مسلما بزرگترین داده های بیومتریک-مجموعه سیستم.

یک مقام سابق در شناسایی منحصر به فرد به اقتدار هندوستان (UIDAI) نقل شد در این گزارش عنوان کرد و گفت که استفاده از اطلاعات شخصی ذخیره شده در Aadhaar پایگاه داده استفاده می شود به سرعت شناسایی COVID-19 موارد مثبت. این کمک خواهد کرد که مقامات انجام فوری فیزیکی چک. UIDAI است که یک نهاد دولت که مدیریت Aadhaar برنامه. این Aadhaar پایگاه داده در میان بسیاری از مجموعه ای از اطلاعات شخصی شامل آدرس منزل و شماره تلفن و جزئیات از اعضای خانواده است که می تواند کلیدی برای شناسایی در این مورد.

Subhashish Panigrahi جهانی صدای رسیده به تو مال من میشی باراد چودری یک وکیل حقوق قانونی و مدیر در نرم افزار آزادی مرکز قانون و Srinivas Kodali اشاره کرد تکنولوژی و سیاست پژوهشگر به بحث در مورد استفاده از فن آوری های نظارت در مبارزه با COVID-19 در هند.

Subhashish Panigrahi (SP): چگونه است که هند در لحظه ای که آن را می آید به حقوق فردی, همه چیز در نظر گرفته, در این بیماری همه گیر?

تو مال من میشی باراد چودری (MC): در حالی که ما نمی توانیم انتظار همان سطح از حریم خصوصی که در زمان صلح ما می توانیم انتظار داشته باشیم که قوانین احتیاط است نه پرتاب به باد و محدود به زمان اقدامات در محل قرار داده. هر گونه اطلاعات جمع آوری شده باید نابود ویروس همه گیر است و نباید مورد استفاده قرار گیرد برای هر گونه استفاده تجاری و یا هدف دیگری نامربوط به سلامت عمومی است.

SP: چه چیزی شما را در هر دو Aarogya Setu برنامه و این ظهور به روز رسانی در مورد Aadhaar-یکپارچه دوربین از نظر حقوقی?

MC: مسئولیت محدودیت بند از شرایط استفاده از خدمات محدودیت های دولت مسئولیت حتی اگر اطلاعات نادرست داده می شود [Aarogya Setu] نرم افزار و یا در صورت عدم تولید واقعی مثبت. این مربوط است به یاد داشته باشید که این acquits دولت مسئولیت در صورت هر گونه آسیب ناشی از اطلاعات نادرست. در نتیجه برنامه های ارائه نرم افزار به عنوان هیچ چیز دیگری به گرفتن اطلاعات ورزش.

علاوه بر این مسئولیت بند نیز معاف دولت از مسئولیت در این رویداد از “هر گونه دسترسی غیر مجاز به [کاربر] اطلاعات و یا اصلاح آن” (تاکید) عرضه شده است. این به این معنی است که هیچ مسئولیت برای دولت حتی اگر اطلاعات شخصی از کاربران به بیرون درز کرد.

Aarogya Setu است یک برنامه تلفن همراه راه اندازی شده توسط دولت هند برای پیگیری COVID-19 موارد است. این هشدار از آن کاربران زمانی که آنها در ظرف شش پا را از یک فرد مبتلا به کروناویروس ارائه دومی عفونت وضعیت به روز رسانی در برنامه.

SP: چه اقدامات احتیاطی که مقامات هنوز هم می تواند برای اطمینان از این کشور در مبارزه COVID-19 در حالی که هنوز هم حفاظت از حقوق اساسی بشر از هر شهروند ؟

MC: امنیت داده ها می تواند هرگز به خطر بیافتد. فقط به خاطر اینکه ما همه در عجله نمی کند اعطای هر کسی حق بهره برداری از اطلاعات حساس شخصی شهروندان به صورت تجاری و یا مزایای دیگر. تمام اقدامات مربوط به واکنش های اضطراری به COVID-19 باید به طور موقت در طبیعت و در دامنه محدود و نباید تبدیل به دائم از ویژگی های حکومت. باید وجود داشته باشد استفاده کنید و محدودیت های دسترسی به داده ها. Swaths بزرگ از داده ها در آموزش ندیده دست از جمله پلیس است که یک دستور غذا برای فاجعه شرایط.

SP: آن را عملی حتی با استفاده از Aadhaar-دوربین یکپارچه فن آوری در مناطق روستایی هند و در شهرهای کوچک در حالی که اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت ؟

Srinivas Kodali (SK): من فکر می کنم عدم وجود زیرساخت برای نظارت بر افرادی که در این مقیاس با دوربین هواپیماهای بدون سرنشین و یا هر وسیله دیگر. بنابراین این می تواند هرگز به اجرا در مقرر زمان. حتی اگر چنین چیزی بود که در حال کار بر روی آن خواهد بود در برابر دادگاه عالی داوری در Aadhaar. آن می تواند منجر به بیشتر دادخواهی و مشکلاتی که دولت یا UIDAI نمی خواهد را انتخاب کنید.

SP: چقدر چنین طرح یا برنامه های مثل Aarogya Setu مطابق با این که مشاوره ؟ چه شانس ممکن است نشت اطلاعات به عنوان تقریبا تمام برنامه های به نظر می رسد ساخته شده است در همکاری با “صنعت داوطلبان”?

SK: من نگاه نمی به این که مشورتی اما جالب دیگر سوال این است که آیا این برنامه ها مطابق استانداردهای هر در همه. هیچ چارچوب برای ارزیابی این سیستم ها. هر چارچوب پیشنهاد شده توسط شهروندان خواهد بود رد ارتباط صنعت داوطلبان و دولت است. امکان عدم کنترل بر داده ها برای یک فرد وجود دارد چرا که هیچ قانون وجود دارد برای محافظت از این افراد است. مبهم و ضوابط و می گویند که دولت می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات با هر کسی که آن را مناسب بداند.

به عنوان صورت به رسمیت شناختن دستاوردهای محبوبیت بسیار زیاد در سراسر جهان به عنوان یک تکنولوژی برای سریع شناخت پتانسیل coronavirus مثبت هند آماده است به شرط با استفاده از زیرساخت های موجود مانند Aadhaar. اما موانع بسیاری وجود دارد از جمله حقوقی هستند. نظرات تقسیم می شوند در استفاده از Aadhaar داده COVID-19 نظارت بر اهداف و اگر Aadhaar عمل 2016 است که فراهم می کند راهنمایی در استفاده از اطلاعات شخصی جمع آوری شده به دولت اجازه می دهد به استفاده از این اطلاعات برای مقاصد مانند یا نه. هندی, دیوان عالی کشور, وکیل سانجی Hegde نشان می دهد که این دوربین می تواند مورد استفاده قرار گیرد حتی اگر وجود دارد نقض حریم خصوصی در حالی که هشدار می داد که “نباید در نتیجه ضمانت نظارت”. نیز وجود دارد که چالش های فنی. یک 2018 مقاله توسط روزنامه هندو توضیح داد که چگونه تشخیص چهره می تواند یک “بد عامل” برای احراز هویت در حالی که اخم در مسائل امنیتی است.

دولت مقامات سریع برای اتخاذ نظارت فن آوری های مانند Aadhaar-دوربین یکپارچه و یا برنامه های مثل Aarogya Setu و یا حتی استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت و با وجود طرح های خصوصی مانند برنامه ردیابی حرارتی و نرم افزار, پزشکی از راه دور و با صرفه و سریع ساخت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). فقط مراقب باشید تست نمونه اولیه دوربین را در مورد اثربخشی و پتانسیل خطرات حفظ حریم خصوصی از ترکیب استفاده از Aadhaar و متوسط-ردیابی و تشخیص چهره دوربین برای پیگیری بالقوه COVID-19 بيمار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>