Coronavirus: آمازون آتش سوزی کارگر است که سازماندهی اعتصاب

توسط Alexandra اولسون و مع اندرسون | آسوشیتد پرس

نیویورک — آمازون اخراج یک کارگر که سازماندهی یک اعتصاب در نیویورک انبار به تقاضای حفاظت بیشتر در برابر جدید کروناویروس گفت: کارمند خود را مسخره فاصله قوانین و قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دستور داد شهر را در کمیسیون حقوق بشر برای بررسی اینکه آیا اخراج شد تلافی جویانه. نیویورک دادستان کل Letitia James به نام روز ملی روابط کار هیئت مدیره به بررسی و گفت: او نیز با توجه به گزینه های قانونی.

“این شرم آور است که آمازون خاتمه خواهد یک کارمند که شجاعانه ایستاده بود تا برای محافظت از خود و همکاران خود را” جیمز در بیانیه ای گفت.

آمازون گفت: کارگر مسیحی Smalls دریافت چند هشدار برای نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل. آمازون گفت: Smalls نشان داد تا در اعتراض به جزیره استاتن انبار دوشنبه با وجود یک جهت باقی ماندن در خانه به مدت 14 روز با پرداخت چرا که او تا به حال در تماس با یک همکار که مبتلا به این ویروس است.

اما Smalls گفت تماس خود را با آلوده کارگر محدود بود و احساس آمازون قرار داده و او را در ترک او را به خارج از راه. او گفت که او متوجه کارگر نگاه بیمار سه شنبه گذشته و تشویق فرد در یک گفتگوی کوتاه به خانه بروم.

Smalls گفت که جمعه بوده و اولین روز خود را پشت در محل کار پس از بیش از یک هفته به دلیل او تا به حال شده است با استفاده از پرداخت شده و پرداخت نشده زمان برای جلوگیری از رفتن به یک کار که در آن احساس در معرض ویروس.

پس از کارگر آزمایش مثبت Smalls گفت که او و دیگران کارگران خواسته اگر انبار خواهد بود تعطیل برای تمیز کردن اما گفته شد این امر باز بماند. پس از آن Smalls گفت: او را صرف استراحت در هفته رفتن به انبار بدون مشکلات ناسازگار بودن در عوض هزینه های هر روز در اتاق استراحت منجر شد.

“همه می ترسم. مردم به ترس از دست دادن شغل خود. که صدای خود را? من صدای خود را. آن را به من هزینه کار من اما پس از آن” Smalls گفت.

آمازون گفت: بخش کوچکی از 5,000 کارگران کار در انبار پیوست پیاده روی کردن. این شرکت گفت که خواسته بود “هر کسی که در تماس نزدیک با تشخیص فردی به ماندن در خانه با پرداخت” اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از.

سیاتل-بر اساس شرکت گفت: از آن گرفته تهاجمی مراحل را برای حفاظت از کارکنان خود را از ویروس ها از جمله تمیز کردن و فاصله گرفتن اقدامات است. آمازون چک کردن درجه حرارت هر کسی وارد این جزیره استاتن انبار یک گام این شرکت گفت: می توان در دیگر امکانات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

این شرکت گفت که مشورت با محلی و مقامات بهداشتی فدرال در مورد نحوه رسیدگی به ساختمان تعطیلی اگر یک کارمند تست مثبت از جمله ارزیابی کارگر تعامل با دیگران است.

“ما گرفته اند اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن” آمازون در بیانیه ای گفت. “حقیقت این است که اکثریت قریب به اتفاق کارکنان همچنان به نشان می دهد و انجام این کار قهرمانانه ارائه برای مشتریان در هر روز است.”

چندین راه رفتن ناشران و تظاهرات کشیده اند با توجه به ترس و نارضایتی در میان دستمزد پایین کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر به خصوص کسانی که بسته بندی و ارائه مواد غذایی و دیگر ملزومات برای میلیون ها نفر از مردم hunkering کردن در خانه.

یک گروه از کارگران در تمام مواد غذایی است که متعلق به شرکت آمازون برنامه ریزی شده به مرحله “مریض” سهشنبه به تقاضا خطر پرداخت فوری بسته شدن و تمیز کردن از فروشگاه ها اگر یک کارگر تست مثبت برای این ویروس و مزایای بهداشت و درمان به صورت پاره وقت و فصلی کارگران است. معلوم نیست که چگونه گسترده اعتراض شد.

تمام مواد غذایی گفت: این اعتراض بود که به رهبری یک “کوچک اما گروه آوازی” از جمله بسیاری از کسانی که کار نمی کنند برای این شرکت است. در بیانیه ای تمام مواد غذایی گفت: این بیمار خارج کرده بود “هیچ عملیاتی تاثیر” خدمات خود را.

تمام مواد غذایی گفت: در آن ارائه می دهد کارگران تا دو هفته از زمان پرداخت کردن اگر آنها تست مثبت برای COVID-19 یا قرنطینه اضافی 2 $در هر ساعت در بالای ساعتی پایه پرداخت و افزایش اضافه کاری پرداخت. آمازون نیز ارائه اضافی 2 $در هر ساعت برای آن ساعتی کارگران است.

آمازون استخدام 100000 تا بیشتر کارگران برای دیدار با افزایش تقاضا برای تحویل یکی از چندین شرکت که اعلام کرده اند از جمله استخدام sprees. با وجود خطرات این شغل بسیاری از مردم در حال استفاده به عنوان اخراج اوج خرده فروشی و رستوران ها و خطوط هوایی و سایر صنایع.

Instacart سان فرانسیسکو-بر اساس مواد غذایی تحویل نرم افزار استخدام 300,000 بیشتر قرارداد کارگران گفت: سفارشات رسید 150% در هفته های اخیر در مقایسه با سال گذشته است. برخی از Instacart کارگران راه می رفت خاموش کار دوشنبه تا تقاضا خطر پرداخت و بیشتر دنده محافظ در برابر ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>