Coronavirus: Alameda به راه اندازی ‘خیابان های آرام’ برنامه

آالمدا — Alameda خواهد شد پیوستن به محلی دیگر شهرستانها در بستن برخی خیابان ها به خودرو اجازه می دهد تا بیشتر فاصله فیزیکی بین پیاده و دوچرخه سواران به عنوان بخشی از تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

“خیابان های آرام المدا” آغاز خواهد شد و روز شنبه با بسته شدن موقت از دو خیابان.

این برنامه ادامه خواهد داد تا با بسته شدن خیابان های مختلف شهر برای مدت پناهگاه در محل که در روز دوشنبه شش منطقه خلیج شهرستانهای توسعه یافته از طریق پایان ماه مه. سفارش مجموعه به پایان می رسد ممکن است 3.

خیابان هایی که بسته خواهد شد در روز پنج شنبه هستند اقیانوس آرام خیابان بین گرند و بلوط خیابان ها و ورسای خیابان بین خیابان مرکزی و Fernside بلوار.

مشابه موقت خیابان تعطیلی راه اندازی شده است در اوکلند Emeryville و سان فرانسیسکو.

“به عنوان آن بسیار مهم است برای حفظ حداقل شش پا از فاصله زمانی که ورزش و یا درگیر شدن در فعالیت های ضروری به سرعت گسترش COVID-19 شهر آالمدا می یابد که لازم است به این اقدام احتیاطی است که هر دو توازن حفاظت از تمام افراد با استفاده از این جاده در طول این بحران بهداشت عمومی و حصول اطمینان از دسترسی به خیابان های شهرستان در المدا به طریق ترافیک” شهرستان سخنگوی سارا هنری اعلام شده در وب سایت شهر.

دسترسی محلی به خیابان ها ادامه خواهد داد برای ساکنان تحویل paratransit و وسایل نقلیه اضطراری و همچنین برای بازیافت و زباله کامیون.

شهر برنامه ای برای کار با سازمان های جامعه مانند دوچرخه شرق خلیج و دوچرخه پیاده روی گردشگاه عمومی برای کمک به توسعه از جمله شناسایی داوطلبان برای نظارت بر مسائل مربوط به گزارش و یا به جای نشانه ها و موانع.

مردم می توانند با ثبت نام در www.slowstreetsalameda.org.

برای اطلاعات www.slowstreetsalameda.org که در آن مردم همچنین می توانید بررسی و گزارش تعمیر و نگهداری مسئله در یک خیابان است که نیاز به یک شهرستان پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>