Coronavirus: آالمدا کانتی گزارش جدید COVID-19 مرگ و میر 178 کل موارد

آالمدا کانتی گزارش جدید COVID-19-مربوط به مرگ و میر در پنجشنبه آوردن تعداد افرادی که فوت کرده اند در این شهرستان از رمان coronavirus به چهار.

جزئیات این قربانیان از سنین و اینکه آیا آنها تا به حال هر گونه شرایط بهداشتی اساسی نمی شد در دسترس ساخته شده اما در یک به روز رسانی ارائه شده به آالمدا کانتی هیئت ناظران در سه شنبه, بهداشت افسر اریکا پان گفت: بسیاری از COVID-19 بیمارانی که در بیمارستان بستری شده بود به تاریخ متعلق به مسن تر و یا بیشتر جمعیت های آسیب پذیر.

این آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت و شهر برکلی که در عمل مستقل بهداشت عمومی division منتشر شد به روز رسانی coronavirus مورد مجموع پنج شنبه. شهرستان گزارش 178 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله 14 در برکلی است.

داده های جدید ارائه شده در ظهر روز پنج شنبه نشان می دهد 43 نفر در شهرستان باید آزمایش مثبت در 48 ساعت گذشته و 75 درصد از این شهرستان را مثبت coronavirus آزمون, ثبت شده است, از شنبه.

آالمدا کانتی را 178 مثبت آزمایش نشان دهنده جایگاه چهارم و در مجموع هر منطقه خلیج شهرستان به عنوان شهرستان سانتا کلارا (459), سان فرانسیسکو (223) و سن متعو (195) همه موارد. همانطور که از عصر روز چهارشنبه در شهرستان کنترا کوستا ایالت (108) تنها دیگر منطقه خلیج شهرستان با حداقل 100 تست مثبت ثبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>