Coronavirus: آالمدا کانتی گزارش دوم مرگ از COVID-19, 13 مورد جدید

یک روز پس از آالمدا کانتی پنجمین خلیج مساحت شهرستان به گزارش یک مرگ ناشی از COVID-19 مقامات اعلام کردند یک دوم شخص مرده است از بیماری ناشی از رمان coronavirus.

جزئیات این سن بیمار و اینکه آیا او تا به حال هر گونه شرایط بهداشتی اساسی نمی شد فورا در دسترس است.

مقامات بهداشت اضافه شده به تعداد تایید مثبت آزمون در روز سه شنبه به 135 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 در آالمدا کانتی از جمله 11 نفر از شهر برکلی که مستقل عمل وزارت بهداشت.

آخرین داده ها نشان می دهد که 13 نفر در سراسر شهرستان از جمله یکی در برکلی با آزمایش مثبت از مجموع شد به روز رسانی در دوشنبه.

شهر برکلی می گوید آن تعداد تنها شامل آزمایشگاه-موارد تایید شده و نمی تواند به درستی منعکس تعدادی از افراد آلوده با COVID-19 “که ما می دانیم این است که بسیار بزرگتر است.”

تعداد کل coronavirus موارد در منطقه خلیج را در صدر 1,000 به عنوان شهرستان سانتا کلارا تایید سه کشته و اضافی 54 مثبت آزمون در روز سه شنبه. سان فرانسیسکو گزارش 21 مورد جدید در روز سه شنبه در حالی که سان متئو کانتی تایید کرد 19 امتیاز مثبت آزمون.

بیش از 2000 نفر در ایالت کالیفرنیا در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>