Coronavirus: آالمدا کانتی عبور از 800 مورد گزارش یک مرگ

وجود 40 جدید تایید موارد coronavirus در آالمدا کانتی به علاوه دو مورد جدید در شهر برکلی عمومی سازمان بهداشت و درمان گزارش شده در شنبه, آوردن خود را در مجموع به 808 مورد از این ویروس مرگبار است.

این موارد جدید را به مجموع گزارش آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت به 770 و کل گزارش شده توسط شهر برکلی است که خود را در بخش بهداشت و درمان به 38. آالمدا کانتی همچنین گزارش یک مرگ, آوردن تلفات در این حوزه قضایی به 20. برکلی گزارش خود اولین و تا کنون تنها مرگ از COVID-19 روز پنج شنبه.

تعداد کسانی که نمی عبارتند از افرادی که ممکن است آلوده هستند اما بدون علامت یا که نه تست شده با توجه به برکلی سلامت عمومی بخش وب سایت.

“این تعداد تنها نشان دهنده آزمایشگاه-موارد تایید شده نیست و تعداد مردم در برکلی با آلوده COVID-19 که ما می دانیم این است که بسیار بزرگتر” این سازمان گفت: در وب سایت خود را. “داده ها نشان می دهد که وجود دارد و قابل توجهی در جامعه گسترش در منطقه ما است.”

در شهرستان اوکلند است که اکثر موارد در 175 به دنبال هیوارد در 175 و unincorporated قطعات آالمدا کانتی در 105. تعداد کسانی که ممکن است نشان نمی دهد درست گسترش این ویروس با توجه به بخش سلامت عمومی سایت.

“شمارش به احتمال زیاد منعکس بیشتر در دسترس بودن تست از واقعی, بار بیماری” گروه نوشت در وب سایت خود را. “مثلا هیوارد و مکان در نزدیکی هیوارد بالاترین مورد نرخ به احتمال زیاد به دلیل در دسترس بودن درایو-از طریق آزمایش.”

حدود 44 درصد از تایید موارد نژاد و قومیت بیمار ناشناخته است. در میان کسانی که مبتلا به شناخته شده جمعیت ساکنان سیاه در میان بیشتر در مقایسه با نسبت جمعیتی گروه ساخت تا حدود 16 درصد از موارد و 10 درصد از جمعیت است. لاتینی ها 27 درصد و 22 درصد از جمعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>