Coronavirus: آالمدا کانتی COVID-19 کشته و نزدیک شدن سال 1989 زمین لرزه را

تعداد افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در آالمدا کانتی رسیده است 41 — یکی کمتر از تلفات کل از سقوط از سرو آزادراه در اوکلند در طول سال 1989 لوما پریتا زلزله.

اطلاعات جدید منتشر شد شنبه آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت نشان داد 1,114 مجموع موارد در آالمدا کانتی دادن المدا دوم-بالاترین مرگ و میر و تعداد موارد هر منطقه خلیج شهرستان ها به جز شهرستان سانتا کلارا منطقه پرجمعیت ترین.

مرگ و میر از این بیماری همه گیر کاهش پیدا کرده است و در سراسر منطقه خلیج کالیفرنیا ، روز شنبه در یک رویداد در کمپبل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اشاره کرد که در کالیفرنیا به عنوان یک کل اضافه 87 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته با توجه به حالت چهره از 95 روز قبل از.

“ما قطعا مسطح منحنی” Newsom گفت. “سوال این است که هنگامی که ما می رویم به دیدن آن اعداد شروع به کاهش بر اساس مداوم به عنوان مخالف به یک اپیزودیک اساس به عنوان ما را دیده اند در طول هفته گذشته یا بیشتر.”

در طول Oct. 17, 1989 لوما پریتا زلزله اکثریت 63 نفر در شمال کالیفرنیا درگذشت در آالمدا کانتی. از کسانی که 42 جان زمانی که سرو پل دو طبقه چهار خط بخش بین ایالتی 880, سقوط. در چند روز آینده, زمانی که فرد دیگری می میرد در آالمدا کانتی از COVID-19 که فاجعه را برابر با تاریخی زلزله قابل رویت ترین نقطه عطفی برای از دست دادن زندگی است.

در میان اخیر آالمدا کانتی داده اوکلند است که اکثر موارد با 280 به دنبال هیوارد در 217, San Leandro با 64 اتحادیه شهرستان با 53 و برکلی با 42.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>