Coronavirus: آفریقایی-آمریکایی COVID-19 مرگ و میر ‘به طور نامتناسبی بالا در کالیفرنیا

Coronavirus داده های ردیابی بر اساس نژاد و قومیت نشان می دهد آفریقایی-آمریکایی ها نشان دهنده نامتناسب تعداد بیشتری از مرگ و میر در کالیفرنیا نسبت به نمایندگی خود در وزارت امور خارجه جمعیت.

بیش از یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد California Department of Public Health خواهد بود ردیابی داده ها است که اجازه می دهد تا مقامات به تجزیه و تحلیل COVID-19 داده ها بر اساس نژاد و قومیت داده است و در حال حاضر جمع آوری شده است و 65 درصد از تایید coronavirus موارد و 87 درصد از مرگ و میر در کشور است.

آفریقایی-آمریکایی ها و سیاه پوستان حساب شش درصد از کالیفرنیا جمعیت و هفت درصد از تایید COVID-19 موارد اما نشان دهنده 11 درصد از مرگ و میر افرادی که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: هفته گذشته COVID-19 شیوع “درخشان نور” بر سلامت و نابرابری است که وجود دارد در ایالات متحده است.

“دوباره زمانی که شما یک وضعیت مانند coronavirus (اقلیت) رنج می برند به طور نامتناسبی,” Fauci گفت.

The California Department of Public Health ثبت کرده است 26,182 تست مثبت برای coronavirus به تاریخ و 890 COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

داده های اولیه منتشر شده در هفته گذشته ردیابی تقریبا در خط با جمعیت عمومی اطلاعات در دولت اما اولین مجموعه از نژاد و قومیت داده اختصاص کمتر از 40 درصد از تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر ثبت شده در کالیفرنیا است. به عنوان روز پنج نژاد و قومیت داده است و در حال حاضر جمع آوری شده است برای بیش از 750 افرادی که فوت کرده اند در دولت است.

در آزادی مطبوعات از وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی آژانس می گوید: بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام نشان “گروه دیگری از افزایش نگرانی است.” تعداد مرگ و میر در این جمعیت اما کوچک است و می تواند در حد مقایسه آماری.

از 87 درصد از مرگ و میر ردیابی بر اساس نژاد و قومیت 1 درصد بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام است که یک گروه است که نشان دهنده 0.3 درصد از جمعیت این ایالت.

Newsom در هفته گذشته گفت: هدف از جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها بر اساس نژاد و قومیت است به “ایجاد داده های عملی.”

“در هر دسته ما انجام می دهند بیشتر به فرهنگی صالح از نظر ما تست دسترسی ما ارتباطی ما و ظرفیت ما برای ارائه مراقبت به افراد است که با انجام آزمایش” Newsom گفت.

این Latinx/هیسپانیک جامعه نشان دهنده 39 درصد از جمعیت این ایالت است و اختصاص 38 درصد از موارد تایید شده دنبال کرده اما تا کنون به حساب 31 درصد از COVID-19 مرگ و میر.

سفیده را تا 37 درصد از کالیفرنیا جمعیت و نمایندگی 31 درصد از موارد تایید شده و 38 درصد از مرگ و میر.

آسیایی نشان دهنده 15 درصد از جمعیت و اختصاص 13 درصد از موارد تایید شده و 16 درصد از مرگ و میر.

معلوم نیست که شهرستان ادارات بهداشت در سراسر کشور در عین حال گزارش داده برای تایید موارد و مرگ و میر بر اساس نژاد و قومیت و چه نژادی و قومی جمعیت در شهرستانهای استان که گزارش نشده است.

به روز رسانی از the California Department of Public Health پنج شنبه نیز اشاره کرد بیش از 10 درصد از موارد تایید شده (2,974) از coronavirus در دولت آمده اند از بهداشت و درمان کارگران تست مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>