Coronavirus: اضافی پناهگاه آینده برای شهرستان سانتا کلارا بی خانمان

افراد بی خانمان در تلاش برای پیدا کردن یک محل به نوبه خود در طول coronavirus همه گیر خواهد بود قادر به استفاده از سان خوزه در Parkside سالن و جنوب سالن و همچنین Santa Clara County Fairgrounds مقامات میگویند.

دو سن خوزه وسایل واقع در خیابان پارک و در جنوب خیابان بازار به ترتیب در حال آماده به خانه بی خانمان ها, مقامات گفت. همچنین در حال برنامه ریزی برای پر کردن County Fairgrounds در Tully جاده را به عنوان مقدار به ظرفیت به عنوان امکان پذیر است.

مبارزه برای به دست آوردن بی خانمان به یک مکان امن شده است یکی از چالش های بسیاری در گسترش COVID-19 بیماری همه گیر. شهرستان گزارش 32 جدید مثبت آزمون در روز جمعه آوردن مجموع آن به 574 های منطقه خلیج بالاترین مجموع و دوم تنها به لس آنجلس در دولت است.

این countywide مرگ و میر از coronavirus شد تا 20, از طریق پنج شنبه.

مقامات شهرستان در حال حاضر بودند با استفاده از 172 هتل و متل اتاق در مکان در سان خوزه سانتا کلارا و گیلروی. همه از پناهگاه در حال حاضر موجود در شهرستان در حال فعالیت در 24 ساعت شبانه روز 7 روز هفته دولتی و مردمی وجود دارد که تمرین های اجتماعی فاصله.

فصلی پناهگاه باقی خواهد ماند و باز از طریق آوریل 15, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>