Coronavirus: یک دوم کشیش متهم به نادیده گرفتن مستند

توسط Daniel برک | ایسنا

برای دومین بار در دو روز پلیس به اتهام یک کشیش با هجوم سفارشات عمومی در برابر اجتماعات بزرگ با برگزاری کلیسا با صدها نفر از اعضای.

روز سه شنبه پلیس در حومه Baton Rouge, لوئیزیانا, صادر پاستور تونی طلسم زندگی خیمه کلیسا بزه احضار شش فقره نقض فرماندار اجرایی به منظور جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

“به جای نشان دادن قدرت و انعطاف پذیری از جامعه ما در طول این زمان دشوار آقای طلسم انتخاب کرده شرمسار ما برای خود ارتقاء” گفت: مرکزی رئیس پلیس راجر کورکوران روز سه شنبه در بیانیه ای.

“آقای طلسم را روز خود را در جلسه دادگاه او برگزار خواهد شد مسئول خود را بی پروا و غیر مسئولانه تصمیم گیری که در معرض خطر سلامت خود را به جماعت و جامعه ما” کورکوران اضافه شده است.

طلسم, در یک Facebook ویدئو زندگی می کنند پس از اینکه در خدمت احضار در کلیسای خود توسط دو افسر پلیس خود را حفظ مبارز موضع.

“ما شکسته نمی شود هر قانون. ما نمی خواهد شکستن هر قانون” املا گفت.

“ما همچنان به کلیسای” او ادامه داد. “این است که یک دولت نفس بیش از حد. آنها درخواست ما به عنوان یک دولت برای جلوگیری از تمرین آزادی ما از دین است. و ما یک دستور از جانب خدا به جمع آوری و به جمع آوری و نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم.”

از بعد از ظهر سه شنبه لوئیزیانا تا به حال ثبت بیش از 5,200 موارد coronavirus و 239 مرگ و میر توسط سی ان ان شمارش.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری بسیاری از کلیساها و مساجد و کنیسه ها و معابد را به طور موقت تعطیل.

اما وجود داشته اند چند دورافتاده.

روز دوشنبه Florida sheriff نمایندگان بازداشت یکی دیگر از کشیش پنطیکاستی رادنی Howard-براون است که به همین ترتیب ادامه به میزبان بزرگ خدمات در megachurch در تمپا با وجود سفارشات عمومی ترغیب ساکنان به ماندن در خانه.

Howard-براون وکیل می گوید کلیسا abided اجتماعی فاصله دستورالعمل و محلی را متهم کرد که نمایندگان مجلس با متخلف پس از آزادی مذهبی.

طلسم گفت زندگی خود خیمه کلیسا در مرکزی, لوئیزیانا, به خود جلب کرد در مورد 1,000 مردم را به خدمات خود را در مارس 22, در بخش, توسط قرارگرفتن مردم در سراسر پنج parishes. او نیز شده است برگزاری خدمات در کلیسا در روز سه شنبه.

املا با سی ان ان گفت او معتقد است که همه گیر است “با انگیزه های سیاسی.”

او همچنین سی ان ان گفت چند تن از اعضای جماعت خود شده اند به حالت تعلیق از شغل خود پس از کارفرمایان خود را دیدم ویدئوها از آنها پرستش در املا کلیسا و نگران بودند در مورد گسترش coronavirus.

کورکوران گفت متعدد مقامات از جمله کلانتر, دولت, پلیس, آتش, marshal و انجیلی مشاور کاخ سفید باید تمام تلاش برای متقاعد کردن طلسم برای بستن درهای خود را بیش از دو هفته گذشته.

اما “طلسم ساخته نیت خود را به ادامه نقض قانون روشن” کورکوران گفت.

“این یک موضوع بیش از آزادی مذهبی و آن را در مورد سیاست” رئیس پلیس اضافه شده است. “ما مواجه با بحران بهداشت عمومی و انتظار ما جامعه را به رهبران تنظیم یک مثال مثبت و پیروی از قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>