Coronavirus: 7 راه شما می تواند کمک به منطقه خلیج پزشکان و پرستاران در حال حاضر

شما پناه در خانه احساس cooped و می خواهید برای انجام کاری مفید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد کشور است.

ما آن را دریافت کنید. پس ما را در بررسی با پرستاران و پزشکان و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی مبارزه با COVID-19 سراسر خلیج منطقه و فراتر از آن در مورد چه کسانی است که در خط مقدم می توانید به آنها کمک کند.

در اینجا چیزی است که آنها به ما گفت.

1. در خانه بمانند

شما می خواهم که به زیر سنگ زندگی در این نقطه از دست رفته این پیام اما کارشناسان پزشکی در سراسر هیئت مدیره می گویند این تنها مهم ترین چیزی که جامعه در حال حاضر می توانید: در خانه بماند.

“من می دانم که این احساس منفعل اما قطعا بیشترین چیزی که مهم است” گفت: بث Griffiths, یک پزشک مراقبت های اولیه در UCSF.

“بهترین توصیه است که می توانید انجام دهید این است که در خانه بمانند!” تکرار Jan امرسون-شیا سخنگوی کالیفرنیا انجمن بیمارستان. “ما باید همه را به پيروى از مقامات بهداشت عمومی – بیشتر از همه ما پناهگاه در محل بیشتر از همه ما انجام می دهند برای صاف منحنی’ از این بیماری همه گیر. کمتر از تعداد افرادی که مریض است و بهترین راه برای حفظ ظرفیت ما سیستم مراقبت های بهداشتی.”

پس از حفاری یک پازل به نوبه خود در Netflix انجام آنچه در آن طول می کشد. اما تنها اگر شما کاملا باید.

قیصر کارکنان ترغیب مردم به ماندن در خانه.

2. اهدای لوازم

پرستاران و پزشکان در سراسر کشور به صدا زنگ که برخی از بیمارستان ها در حال اجرا هستند به شدت پایین بر روی ماسک و دستکش و دیگر دنده محافظ معمولا به در جهان پزشکی به عنوان PPE یا personal تجهیزات حفاظتی. تعدادی از سیستم های از جمله قیصر Permanente و ساتر بهداشت در حال حاضر پذیرش کمک های مالی.

اما بررسی قبل از اینکه شما فقط نشان می دهد تا. سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این بیماری و بیمارستان در حال محدود کردن دسترسی و بسیاری از آنها ارسال شده است دستورالعمل های خاصی را برای چگونه به رها کردن لوازم.

اگر شما لازم نیست که منابع به برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله UCSF — راه اندازی COVID-19 پاسخ وجوه که در حال پذیرش کمک های پولی.

3. ارائه یک تعمیر کافئین

در حالی که زندگی روزانه آهسته است برای برخی از ما آن را ramping تا برای حرفه ای پزشکی است که در حال ورود تعداد زیادی از ساعت مراقبت از بیماران مبتلا به کروناویروس — و کسانی که با مراقبت های بهداشتی دیگر نیاز دارد.

چند نفر از کارگران صحبت می کنیم با گفت: آنها می خواهم ممنون ساده برای یک فنجان جو.

در علاوه بر این به PPE قهوه غلاف “قهوه فوری/قهوه نیز قدردانی به عنوان بسیاری از استارباکس در نزدیکی بیمارستان ها بسته هستند و پزشکان و پرستاران در حال کار در شیفت های طولانی” گفت: کاترین بیتی یک منطقه خلیج بومی و دانشجوی کارشناسی ارشد در حال حاضر به دنبال یک MD/PhD.

سیاتل-بر اساس قهوه غول چهارشنبه اعلام کرد که آن را به رایگان قهوه به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان. اما به عنوان بیتی و دیگران اشاره کرد: تعدادی از مکان — و بسیاری از محله کافه — آیا توقیف به عنوان مردم سرپا ایستادن برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر.

یک نکته: مطمئن شوید که شما OK از هر کدام بیمارستان یا مرکز شما می خواهید برای ارسال از قهوه به قبل.

خون کمبود یک نگرانی عمده در طول شیوع کروناویروس بنابراین پزشکی کارگران می گویند donate. (پاتریک Tehan/اخبار منطقه خلیج گروه archive عکس)

4. به خون

هزاران خون درایو در سراسر آمریکا لغو شده اند به دلیل coronavirus سازمان های پیشرو مانند صلیب سرخ آمریکا به تماس برای کمک های مالی بیشتر.

“این در حال رفتن برای پایان دادن به در یک وضعیت بی سابقه ای اگر ما مراقب باشید” کریس Hrouda رئیس جمهور از خدمات پزشکی این سازمان در بیانیه ای گفت:. “ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان حاصل شود که ما نمی تواند به یک سطح مهم از خون.”

میشل Santizo یک هماتولوژی و انکولوژی در UCLA و عضو کالیفرنیا انجمن پرستاران اتحادیه به توافق رسیدند.

“اهدای خون به خون موضعی مرکز” Santizo گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

صلیب سرخ دارای یک لیست از خون درایوهای آنلاین طبقه بندی شده اند توسط محل.

5. پیشنهاد برای کمک به مراقبت از کودکان

مدارس سراسر منطقه خلیج در حال تنظیم بسته شود تا حداقل ممکن است احتمالا دیگر و تعدادی از مراکز نگهداری از کودکان را توقیف زیرا آنها دیگر در خدمت خانواده به اندازه کافی برای باز بماند. که سمت چپ پزشکان و پرستاران تقلا برای جایگزین. اگر شما از دوستان نزدیک با کارگران بهداشت و درمان در نظر گرفتن ارائه به سازمان دیده بان بچه های خود را حتی به مدت یک شب.

6. رسیدگی به مواد غذایی اجرا و یا انتخاب کنید تا بررسی takeout

شما همچنین می توانید پیشنهاد برای خرید مواد غذایی و سایر ملزومات برای بهداشت و درمان کارگران را در زندگی خود و یا پرداخت به شام تحویل به درهای خود را پس از تغییر.

“ما زمان زیادی ندارد و برای رفتن و رسیدن مواد غذایی” Griffiths UCSF, دکتر گفت:.

همچنین این باید بدون اینکه آیا ذخیره کردن. برخی از فروشگاه ها در حال ارائه ویژه ساعت برای کارکنان بهداشتی درمانی به طوری که آنها می توانید ملزومات مانند کاغذ توالت. اما بسیاری از مردم نمی توانند به یک فروشگاه در طول این ساعت پیدا کرده اند و خود را سرگردان خالی راهرو تیره و تار چشم. نگاهی به آنچه شما نیاز دارید و بقیه را ترک کنند.

شما همچنین می توانید نگه داری و یا کمک به کسب و کار است که تغذیه مردم در خط مقدم. برکلی نویسندگان Ayelat Waldman و Michael Chabon متعهد به خرید 25 وعده های غذایی یک هفته از شرق خلیج eateries برای تغذیه ER کارکنان در بیمارستان کوهستانی در اوکلند. آنها شروع به یک #فیدر صندوق برای حفظ آن تلاش کنند.

“کسب و کار محلی در دانشگاه استنفورد بازار, ‘ذوب,’ تغذیه شده کارکنان بیمارستان به صورت رایگان و سزاوار آنها فریاد برای قدردانی گفت:” کتی Stormberg یک پرستار در دانشگاه استنفورد.

7. بیان قدردانی خود را

در حالی که بیمارستان ها نیازی هجوم یادداشت ها و کارت های هدف قرار دادن ایمیل خود را در اتاق در حال حاضر با توجه تلاش خود را برای به حداقل رساندن میکروب ورود امکانات خود کارگران هنوز درک مجازی بیان با تشکر — این که آیا آن را یک پیامک, عکس, عکس بچه خود جلب کرد به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در زندگی خود را و یا یک اظهار نظر عمومی در رسانه های اجتماعی.

“من به صحبت به یک زن و شوهر از پرستاران و آنها عاشق این ایده از یک تشکر از شما اما کارت احتمالا بهترین روش در حال حاضر” شادی Alexiou سخنگوی دره سانتا کلارا نظام سلامت نوشت: در یک ایمیل. “به جای چگونه در مورد یک پست در [ما] Facebook صفحات؟”

گریفیث به توافق رسیدند.

“قدردانی” او گفت:, “این است که واقعا مفید در این زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>