Coronavirus: 50 بیشتر موارد گزارش شده در آالمدا کانتی که در آن 42 نفر فوت کرده اند

اوکلند همچنان در بالای لیست از شهرستانها با اکثر تایید coronavirus موارد در آالمدا کانتی در 301 تا از 280 روز شنبه مقامات بهداشت عمومی گزارش شده است.

شماره جدید از آالمدا کانتی coronavirus داشبورد نشان می دهد که بیش از نیمی از 50 مورد جدید گزارش یکشنبه در اوکلند. مقامات بهداشت عمومی نیز گزارش یک مرگ, آوردن تعداد موارد تایید شده از این ویروس به 1,164. چهل و دو نفر کشته شده اند.

دوم تنها به اوکلند در تعدادی از موارد مثبت است هیوارد با 226. بعد فرمونت با 86, San Leandro با 67 و اتحادیه شهرستان با 55 مورد تأیید.

مقامات بهداشت عمومی گزارش می دهند که کمتر از 10 نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus شناخته شده هستند و بی خانمان و حدود 11 مشکوک بودن unhoused. سی و یک مورد گزارش شده در زندان شهرستان در سانتا ریتا و 148 موارد در حال گسترش در سراسر unincorporated areas از شهرستان.

در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس آالمدا کانتی پیوست دیگران در منطقه خلیج الزامی در استفاده از ماسک صورت یا پوشش برای آن 1.6 میلیون نفر.

سفارشات جدید معنی بیش از 5 میلیون ساکنان منطقه خلیج به زودی می تواند به صورت یک اتهام جنایی به عنوان یک “تهدید برای بهداشت عمومی” است که “مجازات جریمه و حبس و یا هر دو” برای امتناع از پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی.

San Francisco, گردشگاه عمومی کنترا کوستا و مارین شهرستانهای دستور جمعه الزامی ماسک صورت برای کسانی که بیش از سن 12 سالگی شروع و در ظهر جمعه. سان ماتئو شهرستان نیز انتظار می رود به موضوع از یک جهت مشابه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>