Coronavirus: 19 عفونت های جدید در شهرستان کنترا کوستا ایالت به عنوان مجموع می گذرد 800; 22 مورد جدید در سانتا کلارا

Coronavirus موارد در شهرستان کنترا کوستا ایالت عبور از 800 علامت در روز شنبه به مقامات بهداشتی گزارش 19 عفونت های جدید. که سه مورد جدید از آنچه بود روز جمعه گزارش داد.

که به ارمغان می آورد این شهرستان را در مجموع به 805 موارد با 25 مرگ و میر و علائم افزایش 56 مورد و چهار مرگ و میر پس از سه شنبه. تعداد افراد بستری شده در این شهرستان کاهش یافته است توسط یک شنبه 31.

شهرستان سانتا کلارا گزارش 22 مورد جدید شنبه, آوردن مجموع آن به 2,040. که 13 بود کمتر مورد جدید از بود روز جمعه گزارش داد.

یک مورد مرگ گزارش شد آوردن به 99 تعداد افرادی که فوت کرده اند در این شهرستان از ویروس.

در آالمدا کانتی 36 مورد جدید گزارش شده آوردن مجموع وجود دارد به 1,347. چهار مرگ و میر بیشتر نیز گزارش شده است آوردن به 52 تعداد مرگ و میر نسبت به این ویروس در این شهرستان است. تعداد کسانی که شامل برکلی یکی از شهرستانها چند در دولت را در بخش بهداشت و درمان.

در اوکلند در مجموع شناخته شده coronavirus موارد نقل مکان کرد گذشته 400 روز شنبه به عنوان 15 بیشتر گزارش شد آوردن این شهرستان در مجموع به 407 با توجه به این شهرستان است. این سازمان خبری گزارش داد روز شنبه در شیوع بزرگ در خیابان بالا و پرستاری که در مجموع 53 بیماران و کارکنان قراردادی ویروس و سه فوت کرده اند.

روز جمعه تعداد کل موارد در دولت صدر 40,000.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>