مقابله طول COVID-19: یک پسر به ارمغان می آورد مواد غذایی یکی Facetimes با من

ما از خوانندگان خود خواست به ما بگویید که چگونه آنها مقابله طول COVID-19 بیماری همه گیر. امروز ما شما را بیشتر از پاسخ های خود را.

من به خوبی انجام می دهند. پسر من من به ارمغان می آورد مواد غذایی است. من دیگر پسر Facetimes من با من دو نفر از جوانترین نوه. من متن رفقا من و تلفن من در بولیوار نیویورک.

من از دست همه دیدن من نوه (4) و من پر انرژی نوه (4). من ماندن در خانه. آن است که تنها راه کمک کنم. من از رفتن به خون در 7 آوریل در دانشگاه استنفورد.

من دریافت کردن و راه رفتن در بیشتر خیابان ها خلوت در محله من. من حدود 3-4 کیلومتر در روز است. من گوش دادن به اخبار, تماشای فیلم حذف 50-100 ایمیل های اسپم و کار در حیاط حفظ همسر من گل. او در گذشت در Jan 28 قبل از همه این اتفاق افتاده است.

و من دعا می کنم برای همه کسانی که در خط مقدم. به خصوص کسانی که با توجه به فداکاری.

جیمز McAuleyکوپرتینو

برای خواندن دیگر ارسالی از خوانندگان در مورد چگونه آنها در حال مقابله طول coronavirus shutdown اینجا را کلیک کنید.

ما نیز با استقبال از مطلب ارسالی. این که آیا شما در حال کار از خانه از محل کار و یا انتقادی مقدم کارگر, ما می خواهم از شما بشنوم. فکر می کنم از این به عنوان یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن با خوانندگان دیگر. نه در مورد سیاست اما در مورد چگونه شما در حال گرفتن و چگونه این زمان به چالش کشیدن شما تاثیر می گذارد.

ارسال مقاله به [email protected] لطفا, برای, انتشار, نام خود و شهرستان خود را و افقی عکس از شما. لطفا همچنین شامل, نه برای, انتشار, خود, آدرس و شماره تلفن. لطفا حد افکار خود را به 250 کلمه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>